Danas je Čet Mar 28, 2024 12:39 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 44 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Ned Nov 06, 2011 8:14 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Nov 26, 2010 8:11 am
Postovi: 60
Lokacija: Centar sveta,Srbija,Sumadija,Lapovo
Ako vec hocete da kontrolisete obidjite malo svilajnacki i bagrdanski most koliko cujem tamo se vec uveliko grabulja mrena....a kod svilajnackoh sretoh neke majstore iz .... koji rasturaju smudjeve prosecne velicine 20-35cm i to vec danima..i naravo uredno ih nose ali nikog nema kao po dobrom starom obicaju..jbg. No brzo ce januar i pojacace se aktivnost kao i svake godine dok se ne proda dobar deo godisnjih dozvola pa i opet po starom a te fore tipa telefon i ostalo no coment.


Citiraj:
Stojim ti na raspolaganju 24h dnevno dokle god budem radio u ovoj sluzbi.Meni takvi ribolovci koji vise od mene znaju gde se krade riba kao lek trebaju.Ocekujem da mi se do veceras javis i pomognes sa tvojim saznanjima da sto efikasnije sredimo stanje na Moravi.Zovem se Igor i moj broj ti je 069-787-701 Pozdrav


Tebi prijatelju ne trebaju ribolovci koji znaju vec ljudi koje si zaposlio treba da znaju sta ko radi na Moravi a znaju .Kad idu u obilazak i oni koji rade sto ne treba znaju tako da su to sve neki zacarani krugovi...ili ti zona sumraka na nasoj Moravi koja ce jos dugo dugo trajati...ali ne treba kriviti samo Vas jbg ipak se trudite pa ne mozete vi narod koji je ceo zivot radio sta hoce da preko noci bez icije pomoci promenite ..e da opste stanje u nasoj zemlji je opste stanje na nasim vodama tako da se sa ove teme nadalje odjavljujem. Sve najbolje u daljem radu.

_________________
I tako...


Vrh
   
PostPoslato: Ned Nov 06, 2011 8:42 pm 
OffLine

Pridružio se: Pon Okt 10, 2011 4:15 pm
Postovi: 0
sto se tice smudja peca se ko lud i to ljudi nose sve komadi od 15 do 35 cm a vidim i da ubijaju na plovak jadne mrenice a r cuvari to mirno posmatraju
sada je zabrana pecanja kod Svilajnackog mosta jer je tu proglasen zimovnik a i dalje se peca to jes nemoze da se peca sa Svilajnacke obale a sa Markovacke moze samo neznak kava su to pravila RG

i zasto RG ne izdaje dnevne dozvole na licu mesta stranim turistima ili vise dnevne kada u zakonu pise da su duzni da daju dnevne ili visednevne a ne odma kazne ko vrata


Vrh
   
PostPoslato: Ned Nov 06, 2011 8:47 pm 
OffLine

Pridružio se: Sub Nov 05, 2011 12:15 pm
Postovi: 18
Ono sto cujes ubuduce nemoj da pises nego ono sto vidis.Za tvoju informaciju sluzba sve zimovnike pokriva 24h.Cuvari se vec nekoliko dana u civilu mesaju sa ribolovcima ne bi li sankcionisali nezakonit ribolov i to je za sada najvise prisutno u Bagrdanu i Milosevu jer su ta mesta najvise napadnuta.


Vrh
   
PostPoslato: Ned Nov 06, 2011 8:53 pm 
OffLine

Pridružio se: Sub Nov 05, 2011 12:15 pm
Postovi: 18
goldenjob napisao:
sto se tice smudja peca se ko lud i to ljudi nose sve komadi od 15 do 35 cm a vidim i da ubijaju na plovak jadne mrenice a r cuvari to mirno posmatraju
sada je zabrana pecanja kod Svilajnackog mosta jer je tu proglasen zimovnik a i dalje se peca to jes nemoze da se peca sa Svilajnacke obale a sa Markovacke moze samo neznak kava su to pravila RG

i zasto RG ne izdaje dnevne dozvole na licu mesta stranim turistima ili vise dnevne kada u zakonu pise da su duzni da daju dnevne ili visednevne a ne odma kazne ko vrata


Da si procitao pravilnik koji si dobio uz dozvolu ne bi morao sada da ti objasnjavam.Posto nisi objasnicu ti da markovacka strana pripada Markovcu tj. drugom korisniku i mi tu nemamo nikakve nadleznosti.Sa Svilajnacke strane moze da se peca i tu postoji pravilnik o zimskom ribolovu koji opet nisi procitao.U zakonu stoji da si duzan dnevnu dozvolu da kupis danas za sutra,a ne sutra za juce kako bi je ti kupio.


Vrh
   
PostPoslato: Ned Nov 06, 2011 9:02 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Nov 26, 2010 8:11 am
Postovi: 60
Lokacija: Centar sveta,Srbija,Sumadija,Lapovo
RG napisao:
Ono sto cujes ubuduce nemoj da pises nego ono sto vidis.Za tvoju informaciju sluzba sve zimovnike pokriva 24h.Cuvari se vec nekoliko dana u civilu mesaju sa ribolovcima ne bi li sankcionisali nezakonit ribolov i to je za sada najvise prisutno u Bagrdanu i Milosevu jer su ta mesta najvise napadnuta.


Recicu ti samo ovo da vas je vise pametnih a manje bezobraznih ,podji od sebe, da ne kazem kulturnih mozda bi i bolje radio a informacije tipa "cuo","video" daj mi telefon ,posudi mi camac e mislim....ma sta se pa ja tebi pravdam..aj cao.

_________________
I tako...


Vrh
   
PostPoslato: Ned Nov 06, 2011 9:06 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Nov 26, 2010 8:11 am
Postovi: 60
Lokacija: Centar sveta,Srbija,Sumadija,Lapovo
Ovo područje određuje se na ribolovnim vodama vodotoka reka Velika Morava, Resava, Crnica, Grza, Resavica, Belica, Lugomir, Lepenica, Rača, Jasenica, Veliki lug, Kubišnica, Konjska reka, Ralja, Pek, Mlava, Mali Pek, Veliki Pek, Porečka reka i Dunav od Velikog Sela do mosta na putu Smederevo-Kovin i od ušća Nere u Dunav do nacionalnog parka „Đerdap“ i ribolovnim vodama prirodnih i veštačkih jezera, bara, mrtvaja i kanala.
Granica ribarskog područja „Srbija-Centar“ polazi od granica ribarskih područja „Srbija-Zapad“, „Srbija-Jugozapad“ i „Srbija-Istok“, ide granicom ribarskog područja „Srbija-Vojvodina“.

Kako drugi korisnik?

_________________
I tako...


Vrh
   
PostPoslato: Ned Nov 06, 2011 9:13 pm 
OffLine

Pridružio se: Sub Nov 05, 2011 12:15 pm
Postovi: 18
Po tvome RG cuva celu Veliku Moravu?Konzorcijum SRBIJA CENTAR a tu imas vise korisnika.Na toj strani pa do usca Morave u Dunav gazduje DOO Kostolac na celu sa Drazom.


Vrh
   
PostPoslato: Ned Nov 06, 2011 9:22 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Nov 26, 2010 8:11 am
Postovi: 60
Lokacija: Centar sveta,Srbija,Sumadija,Lapovo
konzorcijum-Oblik udruživanja u privredi, najčešće u finansijskoj sferi sa ciljem da se obavi određeni poslovni poduhvat ili finansijska transakcija.
Lepo objasnjenje. :wink:

_________________
I tako...


Vrh
   
PostPoslato: Ned Nov 06, 2011 9:24 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Nov 26, 2010 8:11 am
Postovi: 60
Lokacija: Centar sveta,Srbija,Sumadija,Lapovo
A moze i ovakohttp://vukajlija.com/konzorcijum/58539 malo smeha nije na odmet.

_________________
I tako...


Vrh
   
PostPoslato: Ned Nov 06, 2011 9:28 pm 
OffLine

Pridružio se: Sub Nov 05, 2011 12:15 pm
Postovi: 18
Za one koji imaju sta korisno da prijave stojim na usluzi 24h dnevno.Broj tel. 069-78-77-01 Igor Razumite da imam dosta posla i ne mogu stalno da budem na forumu.Pozdrav


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 44 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs