Danas je Uto Mar 19, 2024 9:36 am

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 114 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 8 9 10 11 12
Autoru Poruka
PostPoslato: Pon Avg 29, 2011 11:31 am 
OffLine

Pridružio se: Uto Maj 05, 2009 9:37 pm
Postovi: 243
Lokacija: Novi Sad
Ako je to tacno bila bi zaista lepa vest u ova tmurna vremena.Bilo bu tu posla i posla,narocito to vazi za "ribocuvare" nac.parka fruska gora :evil:


Vrh
   
PostPoslato: Pon Maj 21, 2012 1:18 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Apr 15, 2010 12:22 pm
Postovi: 3
Šta da se radi u Starom Slankamenu kad je ribočuvar i alas a ima i preradu ribe Zanjega nema male ribe.Pre neki dan su se slikali sa šaranom od 28 kg sa datumom na slici kad je zabran na šarana Šta reći


Vrh
   
PostPoslato: Sre Avg 15, 2012 2:32 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Avg 15, 2012 10:24 am
Postovi: 220
Lokacija: Pancevo
U Pancevu su to gradjani resili batinjanjem a bogme i policija je par puta tukla. NE znam dal je neko cuo za Moncu ili ti Bahman ciglanu kod kasarne u PA,to je mala bara,mestanima sluzila za popodnevno opustanje jer je bila blizu a imala je svega od sitne bele do stuke i sarana. Ja sam kao klinac redovno sa caletom donosio mladj babuske i stuke tamo kao i dosta drugih kolega ljubitelja ribarenja,ali onda su se pojavile face koje su mrezama bukvalno izvadili sve ribe. Pre 4-5 godina sem nekih kedera nije bilo nicega a ta bara je inace u toku godine max duboka 1-1.5m a u leto ide do 40 cm. Prosle godine su opet malo poribili,sto mladj sto odrasle ribe,ima lepe babuske i sarana divljaka (onih lepih klinastih sto udaraju ko zverine i pucaju u adrenalin) ali cim se malo proculo pojavili se kinezi i romi sa mrezama.
Nasa sreca je sto je tu dolazio i jedan policajac pa je pozvao kolege pa su lepo izmlatili te iste i jos jednom su neke kineze navatali ali ovog puta zitelju okolnih naselja i opet 5 po turu. Mislim da se razumemo nemam ja dozvolu jer mislim da to sto ja pecam na plovak i evo od ove godine na varalicu i sve sto upecam vratim ili prenesem na drugo mesto nije nikakva steta a da pritom ljudi koji gasom,strujom i mrezama kradu prolaze bez ikakvih sankcija.

Da mi nebi sudili jos jedan primer nekog poribljavanja,ovog puta DTD kod kajtasova,napecao sam par babusaka,linjaka( prvi put u zivotu ga tada video i znam da je zakonska zabrana al nisam ciljano isao na njega) i jednog soma,lepo u 5 minuta voznje preneo u Karash koji je izlovljen mrezama.

_________________
I tako to...


Vrh
   
PostPoslato: Čet Jan 03, 2013 1:16 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Jul 07, 2009 1:31 pm
Postovi: 839
Lokacija: Vrsac, lepa varos
O cemu se ovde prica....pre jedno pola sata sedim sa covekom iz lokalnog udruzenja.....plac majke Jevrosime umiksovan narikacama....dotaknemo se teme o dozvolama i pocne prica kako unaprediti stanje na nasim vodama i umalo da lik dobije batine. :evil:
Na svaki moj predlog kako unaprediti stanje, lik vec odmahuje glavom i ima "argumente" protiv, plus dize glas kao da sam ja kriv za sadasnje stanje na vodi. Pegaz, jednom recju. Jos se covek oslobodio kao da smo zajedno ovce cuvali pa pocne da mi drzi lekcije, kako, sta, ovo ono...kao, sta ja tu lupam, on zna sta treba raditi, blabla...tu je bio kraj. Video je da je djavo odneo salu pa je brze-bolje otisao. Covece, ne razumem ljude uopste. Nije ni cudo sto smo ovde gde smo, kad su clanovi udruzenja koje treba da brine o vodi likovi poput ovog, totalno operisani od razuma i polu-uracunljivi. Naravno, cast izuzecima.

_________________
Run, Forest, RUUUUUUUN!!!

Priključi se i ti u BOJKOT DOZVOLA 2013!


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 114 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 8 9 10 11 12

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs