Danas je Čet Mar 28, 2024 3:51 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 114 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 8 9 10 11 12 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Sre Jan 12, 2011 12:26 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Okt 27, 2009 6:33 pm
Postovi: 1342
Lokacija: Novi Sad
Odgovoricu sad i vise ne pisem!ako kazem da je vrabac uhvatio coveka koji je bacao mrezu 2009god.,onda jeste(sta je pre radio ili sad radi neznam).Isto tako dok vi ovde pucate u prazno ja i jos nekoliko mojih prijatelja smo poslali mejl ministru Dulicu(njegovom kabinetu) i odmah je reagovano i kulturno meni i njima odgovoreno koliko je prijava zapljustalo i sta su uradili.Tako i vi da lepo posaljite mejl na njegovu adresu,normalno argumentovano,a ne kao ovde prazne price i videcete kako ce se stanje popraviti.Ima krivolova jos i uvek ce ga biti,ali nema vise pecanja stuke na 10 plovaka,ako idete na kanal to odlicno znate.Zato vas lepo molim izostavite me ubuduce iz ove rasprave,sa koje sam planete itd.nisam nikog prozivao tako nemojte vise ni vi mene!!!Ja se iskljucujem ubuduce iz ove teme.

_________________
https://t.me/pump_upp


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 12, 2011 7:04 am 
OffLine

Pridružio se: Uto Maj 05, 2009 9:37 pm
Postovi: 243
Lokacija: Novi Sad
Sta reci a ne zasmejati se na ove ,ne znam kako drugacije okakarektirisati,nebuloze.Ti si poslao mejl Dulicu,ajde!?Ti si to jedini do sad uradio,bravo,genijalan potez!Eto on siromah nije ni znao da se riba krade al zato ce sad da se n....e mame mamine ribokradicama :mrgreen:


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 12, 2011 8:21 am 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13345
Lokacija: Sombor....
Pristevac, ponovicu ono sto sam vec napisao,
ne sporim da je bilo izolovanih akcija od strane nadleznih, ali o nekom sistematicnijem zavodjenju reda nema ni govora.
Da li stvarno verujes da je stanje na NS terenima, na kanalu pogotovo sad sjajno???
Po mojim informacijama tamo i dalje cveta grabuljaski "biznis".

Sto se tice slana mailova Dulicu, probali su mnogi sa ovog foruma i mailovima, neki i licno, neki i sa inspekcijom
i vecini su oni kulturno odgovorili i odmah izbacili neku statistiku o broju ispisanih prijava i tako to,
ali druze to sto ti neko iz inspekcije kaze napisali smo im prosle godine xyz prijava ne znaci nista.
Koliko od tih prijava je procesuirano?
Koliko ih je jos moglo biti napisano?
Koliko se lopovluka svako od nas moze nagledati svakodnevno, samo po NS-u?
Koliko cesto srecete cuvare?
Da li mi se mozda ucinilo ili je posle sto su se ribolovci bunili ribarima dozvoljeno da rade i po centru grada i nedeljom i danju i nocu???
(Imam i snimke toga a nisam jedini, a nisam ni iz NS)
...
..
.

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 12, 2011 10:57 am 
OffLine
povratnik

Pridružio se: Čet Nov 25, 2010 5:07 pm
Postovi: 62
pristevac ti si moj idol :lol: :lol: :lol: :lol: ,20 god sam svaki dan maltene na kanalu i to sto pricas nema veze sa mozgom :o ,svake godine se sve vise i vise krade ,a sad kad si vec pomenuo najvecu lopovcinu medju "ribocuvarima" da ti kazem neke stvari ,to je covek koji je toliko puta primio mito da ni sam vise ne zna,to datira jos iz vremena kad je sa pokojnim Stiletom radio svasta ...medjutim ne bi o pokojniku ruzno da pricam..........ne da se peca na 10 nego i na 15 stapova ,ali ti ocigledo imas interes da hvalis i branis vec deklarisanu lopovcinu i lopovske organizacije ..pre svega NP Fruska GOra.........slazem se rale .treba Vrabac da dobije nagradu ....ALI KAO NAJ LOPOV DECENIJE!!!!!


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 12, 2011 5:52 pm 
OffLine
Saradnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Okt 17, 2009 2:24 pm
Postovi: 1779
.....kod nas najveci lopovi se i najvise hvale.......dtd je urnisan i doziveo je u danima praznika zadnji udar i ne verujem da je ostalo nesto kvalitetne ribe za sledeci post praznicki......u 3 godine unazad za mesec dana ukupno izvadjeno je 20 tona ribe pa vi vidite koliko je to para i zasto mocni ljudi drze monopol na odredjenim potezima i imaju svoje ekipe koje rade za njih izmedju ostalog i korumpirane kontrolore ili cuvarke , to jest cuvare......a sad ako neki pamerni postavi pitanje gde je vlast e pa medju tim mocnima su... pa vam je sve jasno.......citajuci gornje postove gde se ovo ili ono radi ...trudi ...zove...je smesno......u tim organizacijama ili korisnicima voda taj je zaposleni tu da bi davao takve odgovore i da vam objasni strogocu zakona...da su ekipe na terenu i vredno rade?????? :shock: :shock: :shock: :shock: dtd je cist i krivolov iskorenjen.....taj nema ni pojma o cemu pricate ili zasto saljete imejl ili postu....ne zna ni ko je tu cuvar...bedemar....ko je ovaj ili onaj ko postavlja mreze ili radi strujom ili dinamitom....jel se i to radi na dtd????? ajte molim vas niste dobro videli ni culi....nisam cuo VIDEO SAM I SNIMIO.....onda tajac.....a kad vam nestane iz kabineta ministra dokumentovani snimak na dvd koji traje 3 sata i kad vas upoznaju da nije dobro za vase zdravlje da se time bavite ..onda shvatite koliko je stavljen monopol od strane mocnih ljudi na taj slatki deo zarade .....pa onda kad vidite kako korumpirani kontrolor koji se rukuje sa lopovima a vas tera ko cigana dalje jer kao zabranjeno je gledati ih kako prljavo rade za male pare koje drugi obrce i imaju tremu kad ima gledalaca na vodi...a on radi svoj placeni posao i trenira strogocu dok se ne oklizne na bananu.....mnogi ovde ni neznaju ni gde su zimovnici ni prirodna mrestilista na dtd...i na zalost takvi su i u upravnim odborima i trse neke gluposti a ni ne znaju pored koga sede i sta pricaju a sede uglavnom sa osobama koji kradu nemilice i azdaje su na vodama u okolini.....a kako i da rade posteno kad takvi kada dobiju mito u vidu 20-30 eura mesecno i sve javljaju.....takvi se vade da su teska vremena i da treba se snalaziti....a tera obicne ljude da vade dozvole posto su rigorozne kontrole i ovako i onako...ovaj onaj je kaznjen pa ti vidi.....sramota....a licno takvi najvise pominju uhvati i pusti i nose majice takve ...a sve vade i nose kuci...neki i grabuljaju opako a u upravnom su odboru....pisao sam vec unazad mnogo o tome a posto ovo pisem po 2 put jer mi nije prihvatio server duuugacak post sad cu ga skratiti.....licno ne verujem u bolje jer na vodama a posebno u ovom delu banata i dtd-a vlada kriminal i okrsaj ekipa koji zele prevlast na odredjenim potezima....jer zarada je velika i kad se drze silne pijace i restorani i zemunska pijaca 50% onda vam je jasno koliko je to novca i zasto se zeli monopol od strane jako mocnih ljudi na ovaj deo dtd-a posebno brana i gornji deo gde su zimovnici i mrestilista i to su ekipe koje su iz.. ša..bg..pa..vs..ka..i vs-pa........e sad ko zalazi na taj deo znace koji su to potezi a ko lupa u prazno taj sigurno nece znati....a meni nije do objasnjavanja jer znam pouzdano da se sve prati i na ovom sajtu tek toliko...... :roll:


Vrh
   
PostPoslato: Čet Jan 13, 2011 8:11 am 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13345
Lokacija: Sombor....
Prati se naravno, citaju cak nekad i ljudi iz mninstarstva, ali nesto ih ne tangira sve ovo.
Prate i lopovi, zato osim komercijalnih revira vecina nas nikad ne pise mesto ulova,
a slikamo se tako da se isto ne vidi...

Lopovi i zagadjivaci se maksimalno stite, a sve to dolazi sa vrha.

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Čet Jan 13, 2011 11:35 am 
OffLine
povratnik

Pridružio se: Čet Nov 25, 2010 5:07 pm
Postovi: 62
bravo toblerone ....evo coveka koji je u toku i vidi sta se radi na kanalu ............tragedija kako se grabulja ..nose se smudjevi od 100g i saranci od 300g ....trpaju u kesu bez imalo srama :evil:


Vrh
   
PostPoslato: Čet Jan 13, 2011 12:57 pm 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13345
Lokacija: Sombor....
Ne radi se bas o istom delu kanala, (samo 120 km vazdusnom linijom, od brane do brane) ali bezvlasce je karakteristika oba terena.

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Čet Jan 13, 2011 1:43 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Maj 06, 2009 9:53 am
Postovi: 330
Lokacija: Kupusina/Nemacka
vidim ovde diskusija ide tamo vamo i bilo koliko ima mali Postenih Ribocuvara

eto samo da dam jedan primer idite na DTD kad se voda zaustavi tu noc ima da naletite na najmanje 20 tak mreza i to mozda na samo 3 km u okolini Kupusine

i to je svaki put tako cim se voda zaustavi na DTD dok se svest ne promeni u ljudima nista se nece izmeniti koga god pitam na primer u Kupusini svi znaju ko je to ko postavlja Mreze svi znaju ko sta radi i kad to radi ista je situacija i u Monostoru

ako pitate bilo kojega Ribolovca iz sela tacno vam moze reci ova gruppa na tome delu radi ova gruppa radi od mosta na dole itd.

svi znaju svi vide isto tako svi znaju tacno sta i Ribocuvar radi pa nije ni cudo kad je Ribocuvar ucio od Majstora Ribokradje kako sta gde i kad treba da se radi.

sve je samo steta sto ti Ribocuvari snabdevaju i nadlezne koji ih trebaju kontrolisati sa Ribom sve je jedna jedina veza ovaj zna ovoga onaj onoga ovaj stiti ovoga onaj onoga a Ribe na stetu sve manje i manje

DTD je idealna Voda za Soma Sarana Smudja i Stuku ali ako smo iskreni koliko te Kapitalne Ribe je moguce tamo Uhvatiti ???????

e sad mozemo mi diskutovati koliko god zelimo dok se svest Ljudi prema nasoj Prirodi me izmeni nema tu promene tu treba zapoceti sa radom kod novih generacija Staru Generaciju necemo moci izmeniti koliko god mi to Zelimo ni sa kaznama ni sa govorom

jednostavno sta se moze cuti od tih ljudi pa sta oduvek su se postavljale Mreze i jos uvek ima dosta Ribe samo zaboravljaju da kazu uz to da je nekad bilo dosta postaviti Mrezu 10 Metara dugacku da bi se za pola sata nahvatalo dosta Ribe danas se Pregraduje DTD na 4 mesta odejednom da bi se uhvatilo paar komada Kvalitetne Ribe

jbg. sta da se kaze na sve to TUGA NASA :(


Vrh
   
PostPoslato: Čet Jan 13, 2011 2:34 pm 
OffLine
povratnik

Pridružio se: Čet Nov 25, 2010 5:07 pm
Postovi: 62
upravo tako sve se zna ,ali kome da prijavis druze ?mislis da "ribocuvari -lopovi " to ne znaju ,znaju ih itekako dobro jer rade u talu i imaju koristi ,nema resenja ,da li je resenje da uzmes stvar u svoje ruke pa da posle najebes zbog toga ili da te neko od lopova puskom ubije ....dok gospoda lopovi koji sede u firmi i primaju platu za to ne mare ?nisam pametan ovo je vec godima,a tako i nista se ne menja ....i kurta i murta rade sa mrezama 10 posto od njih ima dozvole a sad da im se dozvoli da vuku kroz celu gradsku zonu to je vrhunski idiotizam ne zabelezen nigde u svetu u to sam ubedjen !!!!!gde su ona stara dobra vremena kad se seljaci skupe i izmlate onog ko krade ................nek se vrate al bi bilo dobro .............


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 114 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 8 9 10 11 12 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs