Danas je Čet Mar 28, 2024 4:45 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 114 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 4 5 6 7 8 Elipsa 12 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Čet Sep 02, 2010 1:59 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Maj 05, 2009 9:37 pm
Postovi: 243
Lokacija: Novi Sad
Kockar,ti znas da sam ja prvi ako bude bilo ista od akcije,ali...


Vrh
   
PostPoslato: Čet Sep 02, 2010 2:22 pm 
OffLine

Pridružio se: Sub Jan 03, 2009 5:16 pm
Postovi: 7617
rale ...imam za tebe super ideju :idea: :idea: :idea: za samostalni protest :idea: :idea: :idea: platim ti 11 tetovaža STOP RIBOKRAĐI :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zašto 11 ??????????? 5 na leđa ...5 na prsa i jedna preko čela :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: kad se takav pojaviš na LORISTU ima da te svi ozbiljno shvate :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Vrh
   
PostPoslato: Ned Sep 05, 2010 4:08 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Mar 28, 2009 7:31 pm
Postovi: 58
sudjenje nije bilo ...kad bude bicete obavesteni ....a sada se postavlja drugo pitanje a to je sledece..............da li su mozda dpzvolari -lopovi odlucili da ni ne pokrecu postupak znajuci da nemaju nikakvih dokaza pa bi na silu oduzeti pribor da ostave sebi ....to je jedna teorija koja je vrlo moguca i vrlo izvodljiva u praksi ....medjutim ukoliko je to tacno Tasmanijski ce podneti tuzbu protiv njih .STOP RIBOKRADJI

_________________
ono nije da jeste ili da je ne mozda cak i jok,dok u samoj stvari ono bas naprotiv


Vrh
   
PostPoslato: Uto Sep 14, 2010 9:53 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Mar 28, 2009 7:31 pm
Postovi: 58
nova informacija sto se tice sudjenja ....neverovatno ali istinito dokle ljudska glupost doseze........potpuno je promenjena prica i sada kad su shvatili da lazne optuzbe protiv dugogodisnjeg sportskog ribolovca ne prolaze pokusavaju da na totalno idiotske nacine zadovoljhe svoj bolesni ego .....naime nova idiotska optuzba je sledeca ....dozvola koju naravno covek ima(i ja naravno imam istu )i koja je objedinjena ,znaci i za kanal i za Dunav ne vazi jer nije kupljena u njihovoj firmi !!!!!zamislite vi ovo ...ako imate neki komentar javite se ali covek ce ni kriv ni duzan na sud zbog ovakvih gluposti.........dokle samo pitam se dokle :evil:

_________________
ono nije da jeste ili da je ne mozda cak i jok,dok u samoj stvari ono bas naprotiv


Vrh
   
PostPoslato: Uto Sep 14, 2010 10:02 pm 
OffLine

Pridružio se: Sub Jan 03, 2009 5:16 pm
Postovi: 7617
prevarant ...dali si ćitao postove dotične budale protiv koje bi trebao da se vodi spor....vjerojatno ste kolege kad si tako dobro informiran....sve ribolovce iz CRO je debelo uvredio na nacionalnoj osnovi što je i zakonski kažnjivo u Srbiji a urednike bi zamolio da teme vezane uz tasmaniju brišu ...naravno ako imam pravo na takvu zamolbu 8)


Vrh
   
PostPoslato: Uto Sep 14, 2010 10:43 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Maj 05, 2009 9:37 pm
Postovi: 243
Lokacija: Novi Sad
Ima jos bisera dokonih lopovcina iz npfg.Pre neki dan mi smrde-nazovi ribocuvari startovali kolegu koji im se zamerio pisanjem krajnje istinitih ne-dela o njihovoj klosarsko-jajarskokriminalnoj delatnosti.On je nacinio "strasan" prekrsaj jer nije poneo dozvolu,(ostavio kuci,), jer sta ce mu to kad te nesretne kvaziribocuvare nemozes videti nigde gde treba da jesu i sta im je u opisu posla.Elem tu stupa na scenu njihov "sef" ili koji li je q...c vec,izvesni smraduljak Milan R. koji na sve moguce nacine pokusava da napakuje kolegi prijavu za neposedovanje dozvole :mrgreen: Toliko je uporan u tome da mu je to izgleda glavno zanimanje, kad vec nista ne radi osim sto prima lepu parazitsku platu za sviranje q...u i razne krkačine-žderačine za "svečanosti od visoke vaznosti" .tipa dan dunava,dan Fruske Gore,dan mamine mame itd itd...
Ali na kraju ce epilog biti da ce kolegu povuci za jednu stvar bas kao i Igora i mnoge druge koji su olosima rekli sta misle o njima.
Stvarno, sta treba da se desi da bi se svi mi koji postujemo Dunav skupili i pokazali spodobama iz npfg gde im je mesto :?:
Prvi korak ka tome je opsti bojkot kupovanja dozvola dogodine.


Vrh
   
PostPoslato: Sre Sep 15, 2010 12:26 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Okt 27, 2009 6:33 pm
Postovi: 1342
Lokacija: Novi Sad
Vrbac je prosle godine na moj poziv da lik baca mrezu usred nedelje u 8h na dunavu odmah dosao,nije ga taj dan uhvatio jer je u medjuvremenu izvukao mrezu(rekao sam liku da zovem ribocuvare)Cekao ga je par dana u uhvatio na delu,oduzeo mrezu i pustio prijavu iako je imao pretnje od doticnog da ce ga upucati lovackom.Necu da pricam nista o onom sto nisam video,ali za ovo sto sam rekao sam siguran da je tako.

_________________
https://t.me/pump_upp


Vrh
   
PostPoslato: Sre Sep 15, 2010 4:27 am 
OffLine

Pridružio se: Uto Maj 05, 2009 9:37 pm
Postovi: 243
Lokacija: Novi Sad
Pristina,
To ti je vrabac ispricao,jel da :?: :mrgreen: Ne brani smece jer evidentno nemas pojma kakva je to bagra.


Vrh
   
PostPoslato: Čet Sep 16, 2010 12:51 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Okt 27, 2009 6:33 pm
Postovi: 1342
Lokacija: Novi Sad
Ja ne lazem,ako sam rekao da sam ga zvao da dodje i uhvati mrezarosa i one je odmah dosao,onda je tako.Ne branim ja nikoga,ali tako je bilo.

_________________
https://t.me/pump_upp


Vrh
   
PostPoslato: Sub Sep 25, 2010 10:20 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Jan 13, 2007 2:24 pm
Postovi: 914
Lokacija: Novi Sad - Beč
Meni kolega iz Cistoce kaze : svratili mi drugari dok sam bio na vodi, ribocuvari, pa kad su videli da se mucim da nesto upecam ostavili mi :evil: mrezu :evil: da imam da se ne patim :evil: !!!! :evil:

_________________
Ko hoće nađe način, ko neće nađe razlog.


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 114 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 4 5 6 7 8 Elipsa 12 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs