Danas je Uto Mar 19, 2024 11:56 am

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 70 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 Elipsa 7 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Uto Jan 03, 2012 7:53 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Jan 02, 2009 12:21 am
Postovi: 2627
Hihihihi :mrgreen:


Vrh
   
PostPoslato: Uto Jan 03, 2012 10:50 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Okt 01, 2011 1:33 pm
Postovi: 272
Lokacija: Apatin
e druze ako si pecao danas na suprotnoj obali mozda sam te i video :-) bilo je tamo kod vas jedno 4-5 camaca :-)



a i danas su grabuljasi uglavnom bili kod nas na pesku iza velikog limana, preplavili pesak, bilo je jedno 80 ljudi od kojih su 75 pripadnici romske nacionalne manjine. Juce tu dosla kontrola kaze jedan kolega i samo su rekli "ajmo sada svi lepo ko nema dozvolu da pakuje stvari i u najkracem roku bezi sa Dunava" :)

_________________
RibA RiBi GriZe rEp


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 04, 2012 1:17 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Apr 07, 2007 10:58 pm
Postovi: 2801
Lokacija: Jagodina
Video si ga garant! On je jedan od onih sa čamcima a izvuko 2 smuđa preko 7 kila. Jedno njegovo prosečno pecanje... Karakterističan je po tome, ne mož da ga omašiš :mrgreen:


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 04, 2012 7:41 am 
OffLine

Pridružio se: Sub Jan 03, 2009 5:16 pm
Postovi: 7617
nisam ja bio taj ,,,,,,maknio sam se gore iznad apatina ...jučer 5 čamaca na prostoru od 200 m ...kad se nisam šlogiro ....inaće sam svaki dan tamo ...juče nije bilo mjesta :shock: :shock:


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 04, 2012 8:33 am 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13345
Lokacija: Sombor....
Napise se tamo pokoja prijava, ali tuzno je to, da stvarno hoce, imali bi trocifren broj prijava odande svake godine.

A da imaju "opasan" kadar moze da vam potvrdi Ervin, koji je imao zadovoljstvo da se sretne sa "Glavnim Serifom"
(necu ni inicijale da mu pisem) pre nekoliko dana,
covek je toliko drzak, neljubazan, bezobrazan i glasan da je prava steta sto vodi samo lovce,
pa se izivljava na pecarosima koji posto nemaju sesto culo, a podrucje na kom je lov u toku nije obelezeno,
krenu stazom i izzdju na "liniju vatre" i poplase divljac....
I ja sam pre par godina imao prilike da se dvaput sretnem sa njm za vreme rike jelena...Lik koji zivi u akcionom filmu...
A talenat mu za dzabe propada.

A udruzenja...i ribolovci....?
Bez preterivanja ovde je davno pocela da se gubi razlika izmedju krivolovaca sa stapovima i "normalnih".
Pitanje je koja je kategorija brojnija. Pitanje je cijih predstavnika ima vise u udruzenjima.

Zanima me da li je neko od ovde prisutnih bio u ponedeljek u sumrak na terenima oko Staklare.
Dok smo se penjali na bent culi smo iz pravca Dunava detonacije. Nije zvucalo kao petarde ili vatromet,
prigusene i duboke detonacije...
ali ne mogu biti sto posto siguran da je bio dinamit ili bombe, zato pitam da li je jos neko cuo???

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 04, 2012 9:30 am 
OffLine

Pridružio se: Pet Jan 02, 2009 12:21 am
Postovi: 2627
Cuo sam ja jednu ali sa drugog lokaliteta...


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 04, 2012 9:59 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Okt 01, 2011 1:33 pm
Postovi: 272
Lokacija: Apatin
ja ne idem na taj deo do staklare, ali cesto cujem detonacije u daljini, dok pecam na starom kamenu (i to bas eksplozije a ne pucnje) jedan stari ribolovac, ok covek mi je rekao da pouzdano zna da u negde u blizini APA. dva tipa koja su jos zaostala iz onih vremena najveceg dunavskog javasluka (nije hteo da ih imenuje) tuku ribu i explozivom i mrezama i snabdevaju jedan restoran u Apa. isto nije hteo da kaze koji.

Pa jel toliki problem uhvatiti te likove, nije mi jasno :|


A sto se explozija tice znam i to jos da cesto preko puta u nekim delovima kopackog rita u HR. divljac zna da naleti na zaostale nagazne mine :( pa moguce da i od tuda detonacije dolaze

_________________
RibA RiBi GriZe rEp


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 04, 2012 10:22 am 
OffLine

Pridružio se: Sub Jan 03, 2009 5:16 pm
Postovi: 7617
potpuno je drukčija detonacija mine na površini(divljač) i detonacije pod vodom tu nema zabune


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 04, 2012 11:19 am 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13345
Lokacija: Sombor....
Secam se i ja kao i svi sa ovih prostora kako zvuce detonacije na povrsini, ovo mi nije licilo na takve.

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 04, 2012 12:09 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Okt 01, 2011 1:33 pm
Postovi: 272
Lokacija: Apatin
Onda nema sumnje verovatno su "sportski krivolovci ponovo u akciji" i ne biraju sretstva kojima ce narusavati prirodnu ravnotezu radi licnih interesa :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
RibA RiBi GriZe rEp


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 70 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 Elipsa 7 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs