Danas je Pet Apr 19, 2024 6:32 pm

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 111 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 5 6 7 8 9 Elipsa 12 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Sre Feb 06, 2013 4:15 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Nov 15, 2011 10:45 am
Postovi: 561
Lokacija: negde u trsci
lep primer :D za svaku pohvalu


Vrh
   
PostPoslato: Sub Feb 16, 2013 5:30 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Jan 23, 2012 7:12 pm
Postovi: 3419
Lokacija: Kanjiža
Svratim danas do obližnjeg jezera, čisto da me želja mine zbog krize- kad imam i šta da vidim :shock: !!! Jezero okupirano i čep do čepa... Neki su zabacivali i po 7-8 "pampura" na žive babuškice (tako pecaju smuđa, šta li) pa kad sam u čuvarki video štukicu, ne veću od 30cm, stvarno mi se smučio život :evil: ! Došla valjda tako pri ciljanom pecanju smuđa- pa da se ne baci :roll: ...
A i poštene "kolege" varaličari sa sve effzett-ima, mepps-ovima, lusox-ima... :evil: !!!

@zver70 U Vojvodini nema ribe pre svega zbog- vojvođana!!!

_________________
Tek kad sasečeš poslednje drvo, tek kad zatruješ poslednju reku, tek kad upecaš poslednju ribu - tek tada ćeš shvatiti da se novac ne može jesti!


Vrh
   
PostPoslato: Sub Feb 16, 2013 10:58 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Apr 03, 2009 1:07 pm
Postovi: 1269
Gde si video to?

_________________
Unutrasnji radni model I afektivna vezanost definisu emotivnu i psiholosku stabilnost licnosti.


Vrh
   
PostPoslato: Sub Feb 16, 2013 11:00 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Maj 26, 2009 10:21 pm
Postovi: 1381
Lokacija: Vojvodina, tamo gde je najlepša.
Nisu ni Vojvođani svi isti

_________________
Fishing is not where I'm going, but where I belong...

Vrlinom i primerom na vodi!
Varalicar.com


Vrh
   
PostPoslato: Ned Feb 17, 2013 12:49 pm 
OffLine

Pridružio se: Ned Okt 21, 2012 8:04 pm
Postovi: 136
U Vojvodini nema ribe zato što bi velika većina PECAROŠA pojela i *****, ako ima škrge i peraja. A drugi je problem što većina njih prosto ne može sa pecanja da se vrati bez trofeja, pa bilo to i puna kesa nedoraslih primeraka, jel, bože moj, šta će reći žena, komšija, tetka, baba, svastika, ko će ga potapšati po ramenu i reći ”BRAVO MAJSTORE, jebo si im kevu”, kako će lečiti svoju sujetu i nesposobnost da se dokažu na drugim poljima, pa im je potrebno makar malo podilaženja i odobravanja makar i na ovaj način. E, sad, razvojem novih tehnologija, mnogo je napredovao C&R pokret, jerbo mnogo njih slika ulov, pa još i kad pusti, dobije dozu dupeuvlačenja i kući, i od komšija, a bogami i po mnogim forumima i internetu. jedini problem ovde je što slikanje ribljih obdaništa i nije baš najefikasnija metoda, a i kod mnogih, koji poštuju C&R i to napišu, nisu ništa slagali, ali oni to tumače kao Catch&Rerna...

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Vrh
   
PostPoslato: Ned Feb 17, 2013 9:18 pm 
OffLine

Pridružio se: Ned Jan 31, 2010 7:06 pm
Postovi: 414
Lokacija: Šid
Video sam i takvih ribolovaca kakve ti pominjes,stvarno ljudima nikad dosta mesa. Ako ih mogu tako i nazvati.
Ne znam iz kog si dela Vojvodine a i nebitno je.
Zivim u blizini reke Bosut i jos tri prelepa jezera Moharac,Bruje i Sotsko jezero koja su nekad bila prebogata ribom.
Sve do prokletih 90-ih kada je poceo javasluk na vodoma.
Mrezama su pregradjivali Bosut,bacali bombe,tukli strujom,vise nema bombi i ribe a mreze se jos postavljaju, da potamane i ono malo sto uspe da se izmresti.
Ja ne vidim kraj tom bezobrazluku dok ne potamane svu ribu.
Ima jos mnogo stvari da napisem sta se tu sve izdesavalo u tih 20-ak godina al to prelazi vec u smaranje.
Zao mi je sto se to sve izdesavalo a jos mi je zalije sto sam sa tim nekim krivolovcima nekad bio drug.


Vrh
   
PostPoslato: Ned Feb 17, 2013 11:14 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Jan 11, 2012 1:47 pm
Postovi: 102
DOO ribolovacki savez vojvodine
koji je glavni krivac za stanje Bosuta,gde vecinom pecam,KATASTROFALNO upravljanje,imaju 17 ribocuvara za sve vode koje su u njihovoj nadleznosti
pa sve i da su supermeni,neverujem da bi stigli sve da iskontrolisu
a ljudi ko ljudi,dzaba trositi reci :twisted:

_________________
i najmudriju ribu glad natera na udicu


Vrh
   
PostPoslato: Pon Feb 18, 2013 7:09 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Jan 23, 2012 7:12 pm
Postovi: 3419
Lokacija: Kanjiža
zver70 napisao:
Gde si video to?

Na Adorjanskom jezeru!!! Nije tajna i neću da krijem... Juče sam sa adorjancima putovao zajedno na sajam FeHoVa, i kažu kako se u selu otvoreno priča da "...radi štuka na jezeru!"! Za vikende kažu nema slobodnog pontona na jezeru, a ovo sam svojim očima video...

maki 88 napisao:
Nisu ni Vojvođani svi isti

Stvarno nisu... Ima i gorih od ovih navedenih... :roll:

_________________
Tek kad sasečeš poslednje drvo, tek kad zatruješ poslednju reku, tek kad upecaš poslednju ribu - tek tada ćeš shvatiti da se novac ne može jesti!


Vrh
   
PostPoslato: Pon Feb 18, 2013 9:35 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Feb 09, 2009 2:03 pm
Postovi: 1694
Lokacija: Unites States of Vojvodina
Šane sa Tise napisao:
...U Vojvodini nema ribe pre svega zbog- vojvođana!!!


U Vojvodini NAJMANJE ima Vojvođana.

_________________
Ko nema u glavi, a nema ni u nogama-najebo je!


Vrh
   
PostPoslato: Pon Feb 18, 2013 10:12 am 
OffLine

Pridružio se: Pet Apr 03, 2009 1:07 pm
Postovi: 1269
Cuo Sam za adorjan I prolazio pored kad Sam dolazio na beach volley.
Ko je korisnik?

_________________
Unutrasnji radni model I afektivna vezanost definisu emotivnu i psiholosku stabilnost licnosti.


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 111 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 5 6 7 8 9 Elipsa 12 Sledeća

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
cron
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs