Danas je Čet Mar 28, 2024 6:46 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 90 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 3 4 5 6 7 Elipsa 9 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Sre Okt 27, 2010 9:55 pm 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:00 pm
Postovi: 2512
Lokacija: Beograd
juce sam posalo mail nekoj gospodji ili gospodjici iz ministarstva, sa molbom da mi da kontakt nekoga ko je nadlezan za vode, da bi me taj dalje uputi na nekoga kome mogu da kukam za potez od Krcedina do Surduka (Slankamen)... i naravno, odgovor jos uvek cekam :evil:
a u subotu cu da tako lepo da popricam sa onim sto dozvole prodaje u Slankamenu i prosipa pricu o kontroli koja je stalno na vodi i potrebama za dozvolom...

_________________
Trening stvara majstore


Vrh
   
PostPoslato: Pon Nov 01, 2010 7:59 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Maj 19, 2009 10:57 pm
Postovi: 43
Lokacija: нови сад-novi sad
white, ima li šta od odgovora na tvoju poruku.

nadležni su ti RSV njima javiš pa oni šalju kontrolu kao budu mogli . "tako je bilo prošlo godine"

mislim trablo je da bude , nikad niko nije došao.

_________________
дом је тамо где је дунав
dom je tamo gde je dunav


Vrh
   
PostPoslato: Pon Nov 01, 2010 8:10 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Nov 28, 2007 9:45 pm
Postovi: 1395
Lokacija: Zemun
najnapadnutiji deo je od 1219. do 1218.km (svi, ali apsolutno svi ulazi u rukavce su prepreceni mrezama), zatim bajbok, pa samo usce tise, vrh kamene ade... vrhovi napera i rukavci sa strane sela ne treba ni komentarisati, tu je tradicionalno sve prekriveno mrezama...


Vrh
   
PostPoslato: Uto Nov 02, 2010 11:28 am 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:00 pm
Postovi: 2512
Lokacija: Beograd
ma koji crni odgvor :evil:
bar sam u subotu video da su obilazili dunav, okacili su tablu Vojvodina vode...

moram vam priznati da i nisam nesto iznenadjen kolicinom mreza... mozda je drugacije samo to, sto su sad pokriveni i oni naperi koji par godina u nazad, nisu bili pokriveni...
ono sto mene vise zabrinjava je cinjenica, da svako koga ne mrzi da sidje do vode, a ima stap i par udica, trenutno u Slankamenu peca stuku, pardon - stukice, pardon - embrione stuke :shock: :shock: :shock:
potpuno sam bio sokiran cinjenicom, da svi, ali bas svi pecaju stuku... gomila nekih nepoznatih likova, stranaca... na crvice, gliste, kedere, leptire, gume... neverovatno :shock:
i sve se odmah cupa napolje, cisti, pakuje... zlo i naopako...

_________________
Trening stvara majstore


Vrh
   
PostPoslato: Uto Nov 02, 2010 1:13 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Feb 09, 2009 2:03 pm
Postovi: 1694
Lokacija: Unites States of Vojvodina
SVEST NACIJE je na nepopravljivo niskom nivou, po svakom pitanju, zakržljala viševekovnim ropstvom i potonjim idolopokloništvom. Tu leži "tajna" sveopšte propasti, bezizlaznosti i, neizbežno, daljeg stradanja.
Plebs ovdašnji ni pedalj jedan nije odmakao od "Dange", "Vođe" ili "Stradije".

_________________
Ko nema u glavi, a nema ni u nogama-najebo je!


Vrh
   
PostPoslato: Uto Nov 02, 2010 2:11 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Nov 04, 2008 9:51 pm
Postovi: 3008
Pecam često na tom potezu i istina je da štuke ima ko nikad.Zato je svi i pecaju i nose.Ipak,više je za brigu velika količina mreža na sve strane.Kada bi se tu uvela efikasna kontrola,mnogo bi više značilo, nego da li će neko da odnese desetak štukica kući.I ja najčešće dobijam te sitnije i vraćam ih,ali tako je cele godine.Koliko god ih vadio dodje još toliko za njima.

_________________
fish2win


Vrh
   
PostPoslato: Uto Nov 02, 2010 11:15 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Maj 05, 2009 9:37 pm
Postovi: 243
Lokacija: Novi Sad
jugov napisao:
white, ima li šta od odgovora na tvoju poruku.

nadležni su ti RSV njima javiš pa oni šalju kontrolu kao budu mogli . "tako je bilo prošlo godine"

mislim trablo je da bude , nikad niko nije došao.

Vidi se da si "ekstra upućen" :D Ovde pomenutim tokom Dunava "upravljaju" zloglasne Vojvodinašume.


Vrh
   
PostPoslato: Sre Nov 03, 2010 5:33 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Jun 30, 2010 12:01 pm
Postovi: 471
surduk...stuke ko pleve 40 % nad merom drugo ispod mere....moze s da uhvatis dnevno 14-a5 komada na gvozdje....4 meps beli ili 5tica dam sa crvenim prugama..


Vrh
   
PostPoslato: Čet Nov 04, 2010 12:58 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Maj 19, 2009 10:57 pm
Postovi: 43
Lokacija: нови сад-novi sad
da sam "ekstra upućen" može biti. kad sam tada zvao RSV rečeno je da je u njihovoj nadležnosti ,tačnije na udruženje ribolovaca u slankamenu . pa sad ko tu koga zavlači neznam , jedino znam da niko ne dolazi. :wink:

_________________
дом је тамо где је дунав
dom je tamo gde je dunav


Vrh
   
PostPoslato: Čet Nov 04, 2010 9:23 am 
OffLine

Pridružio se: Uto Maj 05, 2009 9:37 pm
Postovi: 243
Lokacija: Novi Sad
RSV upravlja Tisom a Dunavom Vojvodinasume na tom potezu.


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 90 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 3 4 5 6 7 Elipsa 9 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs