Danas je Čet Mar 28, 2024 9:27 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 90 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 5 6 7 8 9 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Pet Maj 06, 2011 6:42 am 
OffLine

Pridružio se: Čet Mar 31, 2011 7:13 am
Postovi: 374
Lokacija: Sabac
Zaboravih da napisem,potez je slankamen, levo, uzvodno od kafane, kod regulacija !


Vrh
   
PostPoslato: Pet Maj 06, 2011 11:22 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Feb 09, 2009 2:03 pm
Postovi: 1694
Lokacija: Unites States of Vojvodina
[quote=] ...dva starija coveka,bili su svaki dan...[/quote]
Sa jednom takvom matorom budalom sam prošle jeseni imao najneprijatniju situaciju na vodi ever. Nekim pukim slučajem sam se uzdržao da mu ne nabijem štapove u žutulju i onu lajavu zepu.
Prosto je neverovatno koliko šljama se sjati na vodu i kakvi sve imbecili se bave ovim hobijem. Ubeđen si da u prirodu dolaze samo oni koji traže mir i koji su tu da uživaju, a zalomi ti se magarčina koju bi najradije pokidao kao ludak novine.
Sramno je koliko je svest matorog sveta u ovoj boraniji od zemlje na niskom nivou. Takvih ostarelih i nezajažljivih izelica ima na svakoj vodi.
I kako očekivati da klinci koji još ne znaju ni gde su šuplji postanu jednog dana čestiti građani-kada ni ovi koji su ceo život odgovnarili i prošli NISU naučili da budu ljudi.

_________________
Ko nema u glavi, a nema ni u nogama-najebo je!


Vrh
   
PostPoslato: Sub Maj 07, 2011 6:15 pm 
OffLine

Pridružio se: Pon Dec 15, 2008 3:19 pm
Postovi: 108
Lokacija: mackov vir
Kontrolor djura na tom potezu je iz Opova obilaze ali....baza im je na babinom unucetu


Vrh
   
PostPoslato: Sub Sep 03, 2011 11:08 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 1:27 pm
Postovi: 584
Lokacija: Zemun
E, ima nešto novo.

U petak ujutru ja na regulaciji iza banje u Slankamenu kad doleće čamac sa dva čuvara. Lopavi baš dižu mreže sa svih strana i kad poče bežanija...ali čika je brži i još se ljuti što beže. Pokupi sve mreže (bukvalno pun čamac iako je bilo u čamcu dosta i pre nego što je došao) i čak priveza jednog koji ga je iznervirao i krene da ga vuče za Titel. Ovaj kuka, moli, nisam trt mrt... kako ću kući odande... a čika kaže busom bato! I pita ih što rade kad znaju da će doći da ih hvata. (To mi baš nije najjasnije, redovan sam tamo a nisam video kontrolu desetak godina).

Na kraju je pustio tog lopova, video sam ga kako se vraća.

Pecaroše nisu dirali osim što su tražili od dvojice koji su vukli mrežu za kedere da je vide.

Sutra ujutru je bilo 90% manje mreža tu i okolo.

Ako neko zna koji su to mogli biti čuvari i neki kontakt da ostavi, imam za njih po kilo najbolje rakije spremljeno.

p. s. moglo je to i malo detaljnije, uz obalu je bilo bar 50 mreža za koje znam a sigurno i više, i što da ne plene i čamce

_________________
Budala, kupio dozvolu.


Vrh
   
PostPoslato: Sub Sep 03, 2011 11:16 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Nov 28, 2007 9:45 pm
Postovi: 1395
Lokacija: Zemun
neka mi se ti cuvari jave, vodim ih redom da dizemo mreze, znam barem 20 stekova lokalnih vikendasa gde dave mreze. a ako sve te mreze dignu, vodim ih na klopu... ako se iko pojavi ovde na forumu a da ih zna neka mi pusti pp. danas na moje oci u 5 mreza sto su dizali vikendasi, bilo je jedno 15ak smudjeva deo ispod mere a deo u meri... prosto zalosno


Vrh
   
PostPoslato: Sub Sep 03, 2011 11:21 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 1:27 pm
Postovi: 584
Lokacija: Zemun
Profesor koji kampuje kod same regulacije večeras je razvukao bar deset mreža u mirnoj vodi iza kamena, morao sam okolo ostrvca da idem kući plitko je svuda.

_________________
Budala, kupio dozvolu.


Vrh
   
PostPoslato: Ned Sep 04, 2011 10:54 am 
OffLine
Site Admin
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Feb 23, 2006 7:01 pm
Postovi: 7558
Lokacija: Novi Beograd
:mrgreen: Jaksha ... jel to neka prvoaprilska shala a da nije prvi april_

I od mene za ovo imaju piće po volji, a klopu dobijaju kad postanu redovni u SaltRockCity-ju!

_________________
Bolje upecati par malih bucova nego ni jednog velikog soma!


Vrh
   
PostPoslato: Ned Sep 04, 2011 7:42 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Nov 04, 2008 9:51 pm
Postovi: 3008
Ovo je neverovatno lepa vest.Juče u Krčedinu su razvlačili mreže uveče po uobičajenom rasporedu.Daj Bože da dodje kraj tome na legalan način.

_________________
fish2win


Vrh
   
PostPoslato: Pon Sep 05, 2011 12:26 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Nov 03, 2010 1:51 pm
Postovi: 1966
Lokacija: dunav 1215km
U petak ujutru ja na regulaciji iza banje u Slankamenu kad doleće čamac sa dva čuvara.
e da oce cesce da dolaze i uzimaju lopovima,mozda bi i mi posteni sto smo tu stalno nesto upecali
to su bili sada i ko zna kada ce opet.
verovatno za 20 godina :roll:

_________________
..Džamajka..


Vrh
   
PostPoslato: Sub Maj 26, 2012 5:34 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Nov 03, 2010 1:51 pm
Postovi: 1966
Lokacija: dunav 1215km
cujem da je pre neki dan umrezaren som od 70 kg! cuo sam i ko ga je mazno.zna li neko jel to istina?

_________________
..Džamajka..


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 90 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 5 6 7 8 9 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs