Danas je Čet Mar 28, 2024 8:12 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 137 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 10 11 12 13 14
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Tamis i DTD
PostPoslato: Ned Okt 11, 2015 12:38 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Avg 20, 2012 3:17 pm
Postovi: 433
Lokacija: Beograd
Taj gornji deo Tamiša oko granice sa Rumunijom... Tamo svi znaju ko radi mrežama, ko strujom, ko ima koji rukavac, ko radi kubike... Strašno! A ribočuvari mesecima i godinama ne prolaze jer su u dogovoru sa ribokradicama. Tuga :cry:


Vrh
   
 Tema posta: Re: Tamis i DTD
PostPoslato: Uto Nov 03, 2015 8:45 am 
OffLine

Pridružio se: Čet Jul 23, 2009 9:56 am
Postovi: 223
Bio u nedelju u Sefkerinu.Obišao deo od mosta pa skoro do sefkerinske "rupe".Voda baš bistra i od štuke ni traga ni glasa.Nisam video da se bilo šta bacilo ili pojurilo uz obalu.Pored mosta jedan lik uhvatio dva manja smuđa na tvistera a ja imao dva udarca na brzotrza,verovatno sitan bucov.Predveče krenuo da juri bucov ali me ubio vetar pa sam otišao kad je bilo najbolje.Kaže mi lik da najbolje radi uveče kad upale reflektore na mostu i padne mrak.
Inače video sam da su uhvatili par šarana na hranjenim mestima a bela baš slabo radi.


Vrh
   
 Tema posta: Re: Tamis i DTD
PostPoslato: Pon Nov 09, 2015 8:04 am 
OffLine

Pridružio se: Čet Jul 23, 2009 9:56 am
Postovi: 223
Juče bio na Tamišu u Opovu i pecao uglavnom ispod mosta i u onom rukavcu pored brane.Uhvatio sam desetak bucova od 100-800 grama na neki Cormoran spiner dvojku.Voda je baš bistra pa sam maltene video sve napade,prava uživancija.Naravno najveći mi se otkačio jer nisam lupio kontru,mislio sam da sam zapeo za drvo.Bilo je i dosta praćenja.Neverovatno mi je da na ostale varalice nisam imao ni udarca.Ostale kolege uglavnom ništa.Dvojicu sam video na samoj brani ali kažu da nisu imali ni udarca.Štuke i dalje nema ni za lek.


Vrh
   
 Tema posta: Re: Tamis i DTD
PostPoslato: Pon Nov 09, 2015 1:48 pm 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13345
Lokacija: Sombor....
Ovo je tema o ribokradji a ne o izvestajima sa terena....
Promuckati pre upotrebe.

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
 Tema posta: Re: Tamis i DTD
PostPoslato: Pon Nov 09, 2015 4:59 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Jul 23, 2009 9:56 am
Postovi: 223
Sto sličnih tema,nemam vremena da otvaram sve od prve stranice.Nekako uvek krenem sa kraja,kao novine.
Paziću ubuduće.


Vrh
   
 Tema posta: Re: Tamis i DTD
PostPoslato: Uto Dec 22, 2015 6:39 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Avg 20, 2012 3:17 pm
Postovi: 433
Lokacija: Beograd
jel neko ima informacija, hoće li se menjati ribočuvarska služba na Tamišu? Kada sam pisao Ribolovačkom savezu Vojvodine sa pričom

Da li će se sledaće godine vršiti ribočuvarska kontrola, ili da, zajedno sa svojim prijateljima, zaboravimo na tu destinaciju za sportski ribolov (jer je riblji fond već osakaćen od strane nekolicine lokalaca koji svakodnevno postavljaju mreže i koriste struju) ?

od njih sam dobio odgovor, kratko i jasno, Biće bolje sa novom ribočuvarskom službom.

e sada, taj odgovor ne mora ništa da znači... a možda se i zajebavaju... možda i neće biti nove ribočuvarske službe, već će postojaće stanje biti isto i 2016. godine


Vrh
   
 Tema posta: Re: Tamis i DTD
PostPoslato: Sre Dec 23, 2015 1:47 pm 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13345
Lokacija: Sombor....
Ma bice bolje sigurno, nezadrzivo srljamo ubprogres!

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 137 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 10 11 12 13 14

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs