Danas je Čet Mar 28, 2024 11:04 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 137 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 9 10 11 12 13 14 Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Tamis i DTD
PostPoslato: Uto Avg 17, 2010 4:18 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Jul 23, 2009 9:56 am
Postovi: 223
Ja mogu samo da primetim da su prošle subote likovi preko puta mene (uglavnom matorci)vraćali sve štuke ispod mere.To ranijih godina nije moglo da se vidi.Polako se budi svest kod ljudi.Nije tako kod svih,ali nije loše za početak.


Vrh
   
 Tema posta: Re: Tamis i DTD
PostPoslato: Uto Avg 17, 2010 6:43 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Jun 18, 2009 3:20 pm
Postovi: 416
Lokacija: Vršac
Znaš ima tu mnogo istine, ako su ranije nosili te van mere, i onda ih par puta kontrola samo opomene, malo uplaši, barem 50% onoga što su hteli da nose vratiće. Takav slučaj sam i ja video :wink:

_________________
Svaki čovek ubija ono što voli.

Oskar Vajld


Vrh
   
 Tema posta: Re: Tamis i DTD
PostPoslato: Uto Avg 17, 2010 6:47 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Jan 09, 2008 10:15 pm
Postovi: 859
Ma većina nema pojma ni kolika je mera za pojedine ribe ,ni koliko je ograničenje ulova ,ni da li treba imati dozvolu ,ni da u novoj dozvoli treba upisivati ulov ..ili se većina i dalje pravi luda i što već reče neko negde ,možemo mi ovde da kuckamo do mile volje šta god hoćemo ,svaki odlazak na vodu nas vraća u realnost i to veoma surovu po riblji svet ,u realnost gde svi trpaju sve i ne *ebu živu silu i ne samo to .Tu se satire sve što može da posluži makar nečemu ,pa čak i mladj kvalitetne ribe koja se lovi mrežama sa sitnim okcima da bi se hranila živina . Čuvari nekada nekom nešto napišu ,nekome progledaju kroz prste ,negde uzmu neki dinar ako mogu i to je to ,otprilike sve se svede na to . Pošto sam umoran od pisanja ovakvih i sličnih stvari a takodje i umoran oko nerviranja u vezi istih a nažalost vidim da je javašluk veoma teško stati na put ,a verovatno za to nema ni volje a ni želje tamo gde treba ,prepuštam drugima neka nastave da vode rat ,ja odoh negde u planinu na neku rečicu mo mogućtvu gde nema ljudskog faktora ...
Salut ! :wink:


Vrh
   
 Tema posta: Re: Tamis i DTD
PostPoslato: Čet Avg 19, 2010 7:37 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Jul 10, 2009 6:19 pm
Postovi: 120
Lokacija: Austrija
Pa evo eko policija pocinje da radi od septembra pa bi mogli da idu sa cuvarima,i bilo bi dobro da su cuvari iz drugog mesta pa ce ih bas zaboleti sto ce se zameriti cobanima,sledecu kontrolu izvrse na drugom mestu tako da se cuvari rotiraju u krug.A i za cuvare uzeti sposobne momke,ljude u punoj snazi 8) a ne penzose, a i to je sve dzaba ako sud ne odradi svoj posao to jest ne naplati izrecenu kaznu :evil:

_________________
Nikad ne prilazi jarcu spreda, konju odpozadi, ni budali s bilo koje strane


Vrh
   
 Tema posta: Re: Tamis i DTD
PostPoslato: Sub Avg 21, 2010 12:37 pm 
OffLine

Pridružio se: Pon Avg 16, 2010 7:49 pm
Postovi: 0
Evo sad kad sam bio na branu to je bio petak msm... cuvar je dolazio sa crvenim glofom i isao i sa jede i druge strane obilazio msm da su sad redovniji...

pitanje jedno za zrenjanince :D

gde kupujete varalice?


Vrh
   
 Tema posta: Re: Tamis i DTD
PostPoslato: Sub Avg 21, 2010 6:19 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Jul 10, 2009 6:19 pm
Postovi: 120
Lokacija: Austrija
U prodavnici za varalice :lol: :lol: :lol:

_________________
Nikad ne prilazi jarcu spreda, konju odpozadi, ni budali s bilo koje strane


Vrh
   
 Tema posta: Re: Tamis i DTD
PostPoslato: Ned Sep 12, 2010 11:19 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Mar 26, 2009 10:51 am
Postovi: 167
Lokacija: Beograd
Danas smo pecali na Tamisu na potezu od Barande prema Opovu. U toku je masakr sitne štuke koja kidiše na sve što se kreće u vodi. Ljudi moji pa ono je horor. Odnose je bukvalno u džakovima ! I onda je narednih pet godina neće niko videti.
Cuvara naravno nema ni za lek. I niko nista ne preduzima. Ej, kakvi smo i dobro nam je !


Vrh
   
 Tema posta: Re: Tamis i DTD
PostPoslato: Ned Sep 12, 2010 11:34 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Maj 15, 2008 11:49 am
Postovi: 791
Lokacija: zrenjanin
da li je moguce da je jos uvek ima.... :|


Vrh
   
 Tema posta: Re: Tamis i DTD
PostPoslato: Pon Sep 13, 2010 10:15 am 
OffLine

Pridružio se: Sre Jun 30, 2010 12:01 pm
Postovi: 471
polako zahladjuje posebno ujutro ima je sve vise logicno je treba preziveti zimu....


Vrh
   
 Tema posta: Re: Tamis i DTD
PostPoslato: Pon Sep 13, 2010 11:55 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Feb 09, 2009 2:03 pm
Postovi: 1694
Lokacija: Unites States of Vojvodina
kizonix napisao:
...logicno je treba preziveti zimu....

Isto rezonuju i ovdašnji homo morronicusi-napuni zamrzivač sitnom štukom, jer treba preživeti zimu.
Sa takvom pastvom-svaka državna forma MORA propasti.

_________________
Ko nema u glavi, a nema ni u nogama-najebo je!


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 137 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 9 10 11 12 13 14 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs