Danas je Pet Apr 19, 2024 10:33 pm

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 137 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 4 5 6 7 8 Elipsa 14 Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Tamis i DTD
PostPoslato: Pon Avg 09, 2010 2:57 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Sep 01, 2009 10:42 am
Postovi: 2084
Lokacija: 45.205873, 20.317175
Ja sam bio u subotu a onaj beli pas sto je svima dosadjivao je moj :lol: :lol: na kraju mi je polomio stap!
Bilo je par sitnih stukica i jedan bucov,sve na bradine proizvode!

_________________
Sometimes litle adventures...
...become big surprises!


Vrh
   
 Tema posta: Re: Tamis i DTD
PostPoslato: Pon Avg 09, 2010 3:05 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Mar 04, 2009 9:20 pm
Postovi: 383
Lokacija: NSW
Grabljivicar napisao:
Evo i ovde da se oglasim.Ja sam taj mladi decko.Ali ne pisem ovaj post zbog toga.Pecao sam zajedno u subotu i nedelju sa kolegom sa foruma,Desnizr mu je nickk,uhvatili smo i pustili dosta ribe, i poneli oboje po jednu stuku u meri.E sad kolega me je zamolio da opisem jednog kormorana,kako ga je nazvao on,jednog ,,ribolovca``...
Doticni ,,gospodin``je sedeo na cevi(svi koji su bili ovde znaju mesto) i pecao stukice sa 2 stapa na plovak.Hvatao je te gloce i odma` ih je treskao o kamen da ne bi slucajno bile zive ako naidju ribocuvari jer bi pustanje zive stuke nazad u vodu verovatno bilo lose po njegovo srce. :roll: Kad bi uhvatio vise komada,otisao bi do auta i ispraznio kantu u kojoj je drzao te stukice da ga cuvari ne bi uhvatili u zlocinu.Taj ,,covek`` je za mene bio vrhunac ljudske gluposti i pohlepe,i jos mnogih ruznih stvari.On je bio tu najveci zlikovac,ali nije bio i jedini.U subotu na brani je jedan stavljao te gloce i kolega mu je nesto rekao u vezi toga a ovaj mu je odgovorio da on te gloce pusta u Zrenjaninu ono jezero u sred grada. :? Ja se samo pitam dal su zavrsile u corbi ili su isle direkt u stomak przene. :roll: :roll:


Ponekad odobravam ekstremistički gest jednog mog kolege iz Jagodine koji je bukvalno BACIO matorca u Moravu, jer nije hteo da vrati somče od 200 grama u vodu. I to iz prostog razloga što ovaj matori više nikad nije došao na to mesto, a na drugom su ga kolege zezale što vraća ribu u vodu! Dok neko ne stavi kapuljaču i krene da baca štapove, ili "ljude" u vodu, neki se neće opametiti!


Vrh
   
 Tema posta: Re: Tamis i DTD
PostPoslato: Pon Avg 09, 2010 3:07 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Maj 09, 2009 11:13 pm
Postovi: 1096
Lokacija: TB Tamis
A ja i Desnizr smo se malo takmicili Calypso vs Brada.Brada je uhvatio par stukica i jednog mikro smudja(oko 10 cm) a Calypso jednog malo vece smudja a bucov od 2-3 kile mi je dopratio varalicu do samih nogu jer sam ga vukao lagano pa mu je bio sumnjiv malo..... :D

_________________
All monsters are human.


Vrh
   
 Tema posta: Re: Tamis i DTD
PostPoslato: Pon Avg 09, 2010 3:09 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Maj 09, 2009 11:13 pm
Postovi: 1096
Lokacija: TB Tamis
VooDoo napisao:
Grabljivicar napisao:
Evo i ovde da se oglasim.Ja sam taj mladi decko.Ali ne pisem ovaj post zbog toga.Pecao sam zajedno u subotu i nedelju sa kolegom sa foruma,Desnizr mu je nickk,uhvatili smo i pustili dosta ribe, i poneli oboje po jednu stuku u meri.E sad kolega me je zamolio da opisem jednog kormorana,kako ga je nazvao on,jednog ,,ribolovca``...
Doticni ,,gospodin``je sedeo na cevi(svi koji su bili ovde znaju mesto) i pecao stukice sa 2 stapa na plovak.Hvatao je te gloce i odma` ih je treskao o kamen da ne bi slucajno bile zive ako naidju ribocuvari jer bi pustanje zive stuke nazad u vodu verovatno bilo lose po njegovo srce. :roll: Kad bi uhvatio vise komada,otisao bi do auta i ispraznio kantu u kojoj je drzao te stukice da ga cuvari ne bi uhvatili u zlocinu.Taj ,,covek`` je za mene bio vrhunac ljudske gluposti i pohlepe,i jos mnogih ruznih stvari.On je bio tu najveci zlikovac,ali nije bio i jedini.U subotu na brani je jedan stavljao te gloce i kolega mu je nesto rekao u vezi toga a ovaj mu je odgovorio da on te gloce pusta u Zrenjaninu ono jezero u sred grada. :? Ja se samo pitam dal su zavrsile u corbi ili su isle direkt u stomak przene. :roll: :roll:


Ponekad odobravam ekstremistički gest jednog mog kolege iz Jagodine koji je bukvalno BACIO matorca u Moravu, jer nije hteo da vrati somče od 200 grama u vodu. I to iz prostog razloga što ovaj matori više nikad nije došao na to mesto, a na drugom su ga kolege zezale što vraća ribu u vodu! Dok neko ne stavi kapuljaču i krene da baca štapove, ili "ljude" u vodu, neki se neće opametiti!

Kolega,postoje druge mere za to.Ja se nikad ne bih spustio na nivo tih neandertalaca,ne bih ih ni stapom tak`o.A druga mera,podjednako efikasna je novcana prijava koju bi ribocuvari trebali da pisu,ali ne pisu...Samo treba udariti Srbina po dzepu pa da vidim dal ce opet da nosi te gloce....

_________________
All monsters are human.


Vrh
   
 Tema posta: Re: Tamis i DTD
PostPoslato: Pon Avg 09, 2010 3:35 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Okt 13, 2009 7:12 pm
Postovi: 195
Takve likove treba napasti, verbalno, da se pokuša probuditi ono malo ljudskog u njima. Ako i to ne uspeva , ne bih nikom zamerio ako upotrebi i neka druga sredstva pa makar to nazvali i prekomerna upotreba sile. Ne kažu džabe batina je iz raja izašla.


Vrh
   
 Tema posta: Re: Tamis i DTD
PostPoslato: Pon Avg 09, 2010 8:43 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Maj 09, 2009 11:13 pm
Postovi: 1096
Lokacija: TB Tamis
Sad sam se vratio sa brane i kad sam izlazio vidim jednog lika nosi 30-ak stukica i pita me jel ima ribe?Kazem mu:ima,ima.A gleda sve zbunjeno kako ne nosim nista.I vec smisljam sta cu da mu kazem i na kraju precutim ko neka pi*****.E sad vise bogami necu nikom da precutim pa makar se zavrsilo i fizickim obracunom.Treba vec jednom stati na put tim govedima....

_________________
All monsters are human.


Vrh
   
 Tema posta: Re: Tamis i DTD
PostPoslato: Uto Avg 10, 2010 9:12 am 
OffLine

Pridružio se: Sre Mar 04, 2009 9:20 pm
Postovi: 383
Lokacija: NSW
Kolega,postoje druge mere za to.Ja se nikad ne bih spustio na nivo tih neandertalaca,ne bih ih... :lol:


Vrh
   
 Tema posta: Re: Tamis i DTD
PostPoslato: Uto Avg 10, 2010 9:27 am 
OffLine

Pridružio se: Čet Jul 23, 2009 9:56 am
Postovi: 223
Moj drugar juče odneo desetak gloca iz Farkaždina.Kaže da su duboko progutale i da im nije bilo spasa. :cry: Ovo je svima omiljen izgovor da nose ribu ispod mere kući.


Vrh
   
 Tema posta: Re: Tamis i DTD
PostPoslato: Uto Avg 10, 2010 9:37 am 
OffLine

Pridružio se: Sre Jun 30, 2010 12:01 pm
Postovi: 471
Gloca ne udara na 4/5 velicinu varlice ..tanmo se ciljano ide da se upeca bilo sta pa i gloca


Vrh
   
 Tema posta: Re: Tamis i DTD
PostPoslato: Uto Avg 10, 2010 10:59 am 
OnLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13352
Lokacija: Sombor....
Sledece godine nece imati tih problema.
Samo ce vrteti pricu kako su prosle "ubijali" stuku.

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 137 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 4 5 6 7 8 Elipsa 14 Sledeća

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs