Danas je Čet Mar 28, 2024 1:03 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 103 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 7 8 9 10 11 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Sub Feb 20, 2010 10:12 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Sep 30, 2007 9:49 pm
Postovi: 2595
Lokacija: Sombor
Nije to nikakva mrka kapa, sva udruženja koja su "na vodi" i imaju više od 40-50 % aktivnih pecaroša iz čamca, kao što je slučaj u Apatinu, ITEKAKO imaju razlog da što pre pokupe što veći broj potpisa i da se to u što kraćem roku dostavi ministarstvu!


Vrh
   
PostPoslato: Sub Feb 20, 2010 4:45 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Nov 09, 2006 10:34 am
Postovi: 513
Koliko znam Srbija sume su dozvolile pecanje iz camca na Dunavu od Djerdapa 1 do Djerdapa 2, i od 1187km do 1150km. Na Savi je dozvoljeno od 0km do 50km, i od 124km do 98km.

_________________
bez ribolova ne mogu


Vrh
   
PostPoslato: Ned Feb 21, 2010 2:05 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Nov 06, 2007 2:22 pm
Postovi: 1497
Lokacija: Kragujevac - srce Srbije
manda napisao:
Mogla bi tu da se pokrene neka vrsta peticije , sa imenom i prezimenom , maticnim brojem i brojem licne karte .


I brojem dozvole.

_________________
Kažeš da voliš svoju decu, a vidi šta im ostavljaš - mrtva priroda, slika našeg vremena


Vrh
   
PostPoslato: Ned Feb 21, 2010 2:18 pm 
OffLine
Saradnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Okt 21, 2007 10:02 pm
Postovi: 3667
Lokacija: Novi Sad,Beograd,Skela
Samo uz broj dozvole ili fotokopiju iste.
Ovako smo za njih "otpadnici" bez prava glasa.To im je glavni sledeci argument za bilo koje nase zahteve - drugim recima krivolovci,bez prava pecanja tj. glasa.
Pozdrav

_________________
PKVM Web Shop / Adresar-MALOPRODAJE


Vrh
   
PostPoslato: Ned Feb 21, 2010 2:38 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Jan 22, 2009 6:23 pm
Postovi: 787
Lokacija: Novi Sad
ha ha dobicemo onu stvar da izbijemo oci peticija = mrtvo slovo na papiru ,daj bre u kojoj vi to zemlji zivite

_________________
You'll Never Walk Alone

http://www.monarch-lures.com/

http://www.facebook.com/groups/193493054009540/


Vrh
   
PostPoslato: Ned Feb 21, 2010 6:31 pm 
OffLine

Pridružio se: Ned Avg 30, 2009 6:35 pm
Postovi: 2185
Lokacija: Wien-Bgd
Nije problem sto nismo svesni gde zivimo, nego sto je to za sada jedini nacin. Sledeci opipljiv je tek pred izbore, tj. tada su spremni da svaki predlog "ozbiljnije" grupe gradjana pazljivije razmotre pa cak i da obecaju svasta. :twisted:


Vrh
   
PostPoslato: Ned Feb 21, 2010 8:02 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 2:41 pm
Postovi: 5190
Lokacija: Beograd-Donji Milanovac
Polsednje što sam čuo, ne znam koliko je tačno, rekli su mi pecaroši, sa područja Đerdapa i Golupca, spremaju se da dozvole pecanje iz čamac, ali po ceni do 10,000 din. Kažem nije sigurno, to su me juče rekli.
Ako je to tačno, sada mene zanima, pošto sam već izvadio dozvolu, dali moram da doplatim ili jedna je dozvola za lov iz čamaca, a druga sa obale, što bi koštalo 15,000 din.

_________________
Bistro


Vrh
   
PostPoslato: Ned Feb 21, 2010 10:41 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Sep 30, 2007 9:49 pm
Postovi: 2595
Lokacija: Sombor
Rekao ja negde na forumu ministarstva.. http://www.ekoplan.gov.rs/src/Zabrana-r ... m-tema.htm
mossi napisao:
Iako se nekako provlači sumnja da je ova zabrana udaranje čežnje, tako da če svaka naredna "povlastica" u obliku doplatne dozvole jednostavno dobrodošla i biće u narodu prihvaćena sa oduševljenjem.


:mrgreen: :twisted: :cry:


Vrh
   
PostPoslato: Ned Feb 21, 2010 11:06 pm 
OffLine

Pridružio se: Ned Avg 30, 2009 6:35 pm
Postovi: 2185
Lokacija: Wien-Bgd
Zato u ovakvim situacijama treba biti strpljiv i uzdrzati se od "prerane" kupovine, i sacekati da se "glave ohlade". Posto se vecina zakona donosi bez ozbiljne pripreme i na brzinu, promene istih su vise nego ocekivane, cesto i na nasu korist.


Vrh
   
PostPoslato: Ned Feb 28, 2010 8:44 am 
OffLine

Pridružio se: Sub Mar 07, 2009 10:46 am
Postovi: 236
Lokacija: Požarevac
Dezinformacija u jučerašnjem "Pressu" (subota, 27. feb.)! U subotnjoj rubrici koju "Ribolov" pravi za te dnevne novine, ispod fotografije varaličara koji peca iz čamca, piše da je ribolov iz čamca zabranjen "od Kostolca do Golupca". U pitanju je greška, pošto je ribolov iz čamca, na Dunavu, kako sada stvari stoje, zabranjen samo nizvodno od ušća reke Nere, pa dalje prema Golupcu i niže... A Kostolac je, kao što svi znamo, uzvodno od ušća Nere :lol:

Do greške je došlo zbog nemara novinara "Pressa" koji je pisao potpis za tu sliku i koji je očigledno prečuo urednika rubrike (mene 8) ), koji mu je jasno i glasno rekao kako stvari stoje. U glavnom tekstu sve lepo piše.

Inače, ovo je prva ozbiljna greška koju imamo otkad radimo tu rubriku za Press (od decembra 2006.), ali je bilo puno sitnih, tipa "Ide bela riba", "Trza plovak" itd. Nažalost, u redakciji Pressa izgleda nema nijednog pravog ribolovca, sem nekoliko povremenih, koji godišnje ubodu možda pet izlazaka :roll:


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 103 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 7 8 9 10 11 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs