Danas je Čet Mar 28, 2024 5:35 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 50 postova ]  Idi na stranicu 1 2 3 4 5 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Čet Jun 03, 2010 8:41 am 
OffLine

Pridružio se: Sre Nov 18, 2009 6:13 pm
Postovi: 2028
Lokacija: novi bečej-novi sad
pošto se vidi da ulovi pljušte na sve strane moje pitanje je da li je neko upiosao ulov u onu famoznu knjižicu i da li mu je ribočuvar nekada tražio na uvid tu knjižicu

_________________
bolje ispasti budala nego iz aviona


Vrh
   
PostPoslato: Čet Jun 03, 2010 9:22 am 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 10, 2009 10:26 pm
Postovi: 118
Lokacija: bgd
Kako je meni ribocuvar rekao potpisuje samo kad te kontrolise ako imas ulov :roll:
Pitao ga ja da mi se potpise blanko a nisam imao ulova na sta mi je odgovorio: Kako da ne! Pa da posle upises da si izvadio sabljarku iz Dunava a ja potpisao!
:lol:


Vrh
   
PostPoslato: Čet Jun 03, 2010 9:40 am 
OffLine
Offtopic majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Mar 30, 2006 1:41 pm
Postovi: 7867
Lokacija: Najzagadjeniji vodotok Europe , Vrbas grad
Meni rece ove aljohtone se ne smiju upisivati, znaci bass, babura, cvergl :shock:

Ja onda nemam sta za upisati ! :mrgreen:

_________________
bokara napisao:
Smuđ i Oslić su po meni ribe "praznog" ukusa,bez ikakvog šmeka.popularne su zbog malog broja kostiju,ali su u odnosu na druge ribe najmanje ukusne.'ebo ribu od koje se ne lepe prsti!


Vrh
   
PostPoslato: Čet Jun 03, 2010 3:42 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Nov 06, 2009 7:22 pm
Postovi: 1845
Lokacija: Uzice
aj da se malo osramotim... :oops: u cetri izlaska na vodu ove godine :oops: ,na sva cetri su me kontrolisali ribocuvari.od ta cetri izlaska,na jednom sam jedva iscackao jednu ribu :oops: :oops: .ipak,u knjizici za evidenciju su mi upisana ta cetri izlaska,taj jedan ulov i potpis ribocuvara...


Vrh
   
PostPoslato: Čet Jun 03, 2010 3:56 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Nov 18, 2009 6:13 pm
Postovi: 2028
Lokacija: novi bečej-novi sad
ja sam imao preko 30 izlazaka na vodu i ništa nisam upisao a i ribočuvara nisam video

_________________
bolje ispasti budala nego iz aviona


Vrh
   
PostPoslato: Čet Jun 03, 2010 6:50 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Sep 01, 2009 10:42 am
Postovi: 2084
Lokacija: 45.205873, 20.317175
šifus napisao:
ja sam imao preko 30 izlazaka na vodu i ništa nisam upisao a i ribočuvara nisam video

Ali zato ja jednom dodjem u tvoj kraj i majstor me iscima kao da sam bacao dinamit u vodu :evil:
Nisam imao tu evidenciju,licnu kartu i clansku kartu a on se uhvatio kao pijan plota :!:

_________________
Sometimes litle adventures...
...become big surprises!


Vrh
   
PostPoslato: Pet Jun 04, 2010 1:11 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Okt 14, 2009 10:13 am
Postovi: 15
Po pravilu koliko znam ribić je dužan napisati datum i mjesto ribolova bez obzira na kontrolu.To bi bilo po zakonu,a na ribočuvaru je da se potpiše ako te kontrolira.Stvar nije baš fora ako loviš na istom terenu ,a oni te traže ribolovnicu svaki puta .Ispravite me ako sam u krivu


Vrh
   
PostPoslato: Pet Jun 04, 2010 1:23 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Mar 20, 2008 9:30 pm
Postovi: 2220
Lokacija: Despotovac i Niš
Ako upisujemo svaki izlazak i precrtavamo one bez ulova, koliko onda knjizica treba onima koji cesce izlaze ako ova ima 70-80 upisa?
Da li se upisuju izlasci koji su rezultovali ulovima ili samo ponete ribe (jer mislim da je negde pomenuto da je namera ovih knjizica da se uvere u brojno stanje riba i koje se najvise hvataju da najvise poribljavaju... u nekoj bajci) :) ili nesto cetvrto?
Pozdrav 8)

_________________
Vlada Jovanović, ša na nana... :D
http://www.youtube.com/watch?v=2r8m6XtvrIU&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=QhDZ91hST-w
http://www.youtube.com/watch?v=w3PWtKnWmSE&feature=related


Vrh
   
PostPoslato: Pet Jun 04, 2010 2:54 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Jun 03, 2009 12:30 am
Postovi: 2011
Lokacija: Beograd - Bački Brestovac
Lomnica_city napisao:
Ako upisujemo svaki izlazak i precrtavamo one bez ulova, koliko onda knjizica treba onima koji cesce izlaze ako ova ima 70-80 upisa?


To sam isto i ja upitao predsednika drustva...a on ostade u ubedjenju da ga zahebavam :roll:

Ne znam...ja upisujem izlaske sa ulovima...a kuci sam ovog proleca poneo samo jednu od svih ulovljenih riba...


Vrh
   
PostPoslato: Pet Jun 04, 2010 3:11 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Nov 28, 2007 9:45 pm
Postovi: 1395
Lokacija: Zemun
Lomnica_city napisao:
Ako upisujemo svaki izlazak i precrtavamo one bez ulova, koliko onda knjizica treba onima koji cesce izlaze ako ova ima 70-80 upisa?
Da li se upisuju izlasci koji su rezultovali ulovima ili samo ponete ribe (jer mislim da je negde pomenuto da je namera ovih knjizica da se uvere u brojno stanje riba i koje se najvise hvataju da najvise poribljavaju... u nekoj bajci) :) ili nesto cetvrto?
Pozdrav 8)


ako je to tako, dobro da me obavestio ima sad da upisujem soma i smudja na tone, samo da bi poribili njima...


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 50 postova ]  Idi na stranicu 1 2 3 4 5 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs