Danas je Čet Mar 28, 2024 3:21 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 114 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 5 6 7 8 9 Elipsa 12 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Uto Okt 05, 2010 10:52 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Mar 28, 2009 7:31 pm
Postovi: 58
igor je bio na sudu ,naravno doticna gospoda lopovi se nisu pojavili pa je trazio po hitnom postupku suocavanje sa njima ...naime,tvrde da sa ribolovnom dozvolom koja je objedinjena a izdaju je Vode Vojvodine ne moze da sa peca na spicu :mrgreen: .....molim ljude koji imaju uvida u teritoriju koju pokrivaju Vode Vojvodine da jave jer ovo sto gospoda lopovi iz NP Fruska gora rade granici se sa ludilom :evil: .......... :shock:

_________________
ono nije da jeste ili da je ne mozda cak i jok,dok u samoj stvari ono bas naprotiv


Vrh
   
PostPoslato: Uto Okt 05, 2010 6:58 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Okt 26, 2009 6:31 pm
Postovi: 1152
Lokacija: Novi Sad,kej Danube river
i ja sam cuo isto,da dozvola od "voda vojvodine"ne vaze na dunavu! :mrgreen:
pa sam kupio dozvolu od NPFG.i sad nemam nikakvih problema...

_________________
majstor-mehanicus


Vrh
   
PostPoslato: Uto Okt 05, 2010 10:06 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Maj 05, 2009 9:37 pm
Postovi: 243
Lokacija: Novi Sad
Gluposti.Dozvola od Vojvodinavoda vazi na Dunavu bas kao i dozvola svih ostalih upravljaca.
Ljubisa,mislis da bi imao problema i da nemas dozvolu klosarskog upravljaca npfg :?: Naravno da ne bi, jer osim sto nista ne rade na sud ne smeju da dodju ni u pismu jer znaju da su u velikom problemu ako istina izadje na videlo i ako ljudi progovore o njihovim lopovlucima.


Vrh
   
PostPoslato: Uto Okt 05, 2010 11:39 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Okt 26, 2009 6:31 pm
Postovi: 1152
Lokacija: Novi Sad,kej Danube river
vrapcu sam jednom prilikom rekao,da me sledece god.zaobidje;jer necu kupiti doz. :lol:
8) 8) 8)

_________________
majstor-mehanicus


Vrh
   
PostPoslato: Sre Okt 06, 2010 12:10 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Nov 28, 2009 6:09 pm
Postovi: 40
ZDRAVO DRUSTVO,JA SAM LJIGA MALO MESTO 80 KM OD BG.KOD MENE NA MOJOJ MALOJ RECI NAJVECI PROBLEM PRAVE PANDURI NAJVECI KRIVOLOVCI,MREZA,STRUJA HVATANJE NA RUKE NA KREC,A RIBO CUVARI NESMEJU DA IM KAZU NISTA UZAS.AKO NAIDJU KADA PECAS MORAS DA SE POMERIS DA PRODJU REKOM INACE HOCE DA BUDE PROBLEMA LJUTE SE JBT STO SI UOPSTE TU...LUDULO


Vrh
   
PostPoslato: Sre Okt 06, 2010 6:04 pm 
OffLine

Pridružio se: Pon Avg 16, 2010 7:39 pm
Postovi: 32
Jezero "Celije",za nas Krusevljane,biser,ponos i investicija ljudi ovog kraja, za nas nasu decu i pokoljenja koja dolaze.Zapedna Morava,J.Morava , reka Rasina(protice ivicom grada), deo prirode urezan u dusama svih generacija , Lomnicka reka , Srndaljska,Petinska,Jastrebacka recica,na stotinu bara(najpoznatije Mackovacke i Stopanjske).Nabacan otpad,od kamiona do aviona,sut i nesut,dinamit,mreze,viljuske i kasike, neljudi i trovaci , to je upakovano sve na jednom mestu u nasoj svakodnevnici. Boli,toliko boli da je ispred svih nedaca koja nam se desavaju.Pita se razuman covek dokle ce sve to da traje. Ima li tome kraja ima li negde svetlosti u tom tunelu."Ministarstvo za zastitu zivotne sredine"...ma nemoj,MI smo retardirani umovi.
Izjadah se,malo mi je lakse.


Vrh
   
PostPoslato: Sre Okt 13, 2010 5:14 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Mar 28, 2009 7:31 pm
Postovi: 58
upravo tako Rale ,kako smo mogli da kupimo dozvolu od Voda Vojvodine kad ne vazi .pa zapitajte se malo koji su razlozi svega ovoga ....hoce gospoda iz lopovkog Nacionalnog Parka Fruska Gora da kupujemo svi kod njih dozvole ,a ne kontaju da ovako samo ljute i provociraju sportske ribolovce ............................. :evil:

_________________
ono nije da jeste ili da je ne mozda cak i jok,dok u samoj stvari ono bas naprotiv


Vrh
   
PostPoslato: Ned Okt 31, 2010 1:42 am 
OffLine

Pridružio se: Sre Okt 06, 2010 11:41 pm
Postovi: 7
KAd bi bilo pameti da niko više dozvolu ne kupi! Jbt. ljudi kupe dozvolu da bi punili zamrzivač a lopuže im smanje šanse! Neki stvarno misle da sa dozvolom mogu pecati na 14 štapova!?! Prošel nedelje sam snimio 6-7 ribolovaca i svi su imali po 5-6 štapova uglavnom pampuri. Tu su i ugledni članovi koji nalete na lud dan i odnesu kući 30 štuka.
Mislim čemu zakon i dozvola?!

U Srbiji je najgora situacija u čitavoj Evropi! Eto nek nam EU uslovi prijem suzbijanjem ribokrađe :)!


Vrh
   
PostPoslato: Ned Okt 31, 2010 2:49 am 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13345
Lokacija: Sombor....
Surova istina.
:(

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Ned Okt 31, 2010 6:11 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Avg 05, 2010 2:24 pm
Postovi: 567
Lokacija: Novi Sad
Primecuje li neko da su ti kvarni chuvari isti ko i kvarni panduri?
Poshtene ljude drndaju, a sa lopovima shuruju. Ako ih ne poznajesh, ili ih ne podmicujesh ili im se ne daj boze zamerish, maltretirace te i kad nemaju zbog chega da te kazne.
Jeste li svesni da u Srbiji inspektori kad nemaju dokaze i dalje osumnjichene biju i maltretiraju da bi izvukli priznanje? A ako posle pokushash da isterash istinu na videlo ne mozesh nishta da postignesh jer svi jedni drugima chuvaju ledja. Dzaba istina, dzaba mediji, dzaba zakoni, sve se ovde moze zatashkati. Odavno nismo pod Turcima al i dalje vazi ono kadija te tuzi, kadija ti sudi.
Zar mislite da u ovom sitemu, u kome postoje mnogo veci problemi od neprofesionalnih ribochuvara mozete neshto da promenite tihim protestima, bojkotom, peticijama, pismima nadleznima, tekstovima u novinama? Niko ovde nije na nekoj poziciji zato shto je struchan, vredan i poshten, nego zato shto nekome odgovara i spreman je da uradi sve shto se od njega ochekuje. A kad takve ljude postave na pozicije sigurno ih nece smenjivati zbog nezadovoljstva naroda, nesavesnog vrshenja duznosti, krshenja zakona i slichnih stvari. Oni se smenjuju samo kada vishe ne odgovaraju onome ko ih je i postavio, a i tada na njihovo mesto dolaze odgovarajuci naslednici. Nece shachica nezadovoljnih ribolovaca pomutiti vodu krupnim zverkama, jer je suvishe velika lova u igri.
Nemojte se zavaravati, u sistemu trulom kao shto je ovaj, nema govora o pojedinachnom reshavanju problema, i malim pobedama. Ili menjate sistem, ili cutite i trpite, ili bezite odavde

_________________
Riba ribi grize rep


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 114 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 5 6 7 8 9 Elipsa 12 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs