Danas je Čet Mar 28, 2024 8:54 am

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 114 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 6 7 8 9 10 Elipsa 12 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Ned Okt 31, 2010 11:08 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Mar 20, 2008 9:30 pm
Postovi: 2220
Lokacija: Despotovac i Niš
rajce napisao:
Jezero "Celije",za nas Krusevljane,biser,ponos i investicija ljudi ovog kraja, za nas nasu decu i pokoljenja koja dolaze.Zapedna Morava,J.Morava , reka Rasina(protice ivicom grada), deo prirode urezan u dusama svih generacija , Lomnicka reka...

:lol: Zbog ovog me svako u Nisu pita jesam li iz Krusevca, znaci prekopirano ime sela i ime recice (samo sto je ova nasa malena pritoka Resave, potok maltene), kol'ko je dobro! :mrgreen:
Pozdrav 8)

_________________
Vlada Jovanović, ša na nana... :D
http://www.youtube.com/watch?v=2r8m6XtvrIU&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=QhDZ91hST-w
http://www.youtube.com/watch?v=w3PWtKnWmSE&feature=related


Vrh
   
PostPoslato: Čet Nov 25, 2010 1:14 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Mar 28, 2009 7:31 pm
Postovi: 58
drugo rociste je otkayano jer sudija nije dosao.............podnece drugar prijave protiv gospode pa ce sve da se puse ... :P :P :P :P

_________________
ono nije da jeste ili da je ne mozda cak i jok,dok u samoj stvari ono bas naprotiv


Vrh
   
PostPoslato: Sub Nov 27, 2010 12:13 pm 
OffLine
povratnik

Pridružio se: Čet Nov 25, 2010 5:07 pm
Postovi: 62
citam ovo i sve ne verujem da li je moguce da taj Vrabac potpomognut ostalom bagrom jos uvek krade po nasim vodama ....mi smo budale ,mi sportski ribolovci koji tome ne mozemo da stanemo na put ...toliko smo glupi i nesposobni da to boli ! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Vrh
   
PostPoslato: Sub Nov 27, 2010 3:21 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Maj 05, 2009 9:37 pm
Postovi: 243
Lokacija: Novi Sad
Da da,nesposobni,glupi i kvarni bas kao i ti mrezarosi,Vrapcevi kompanjoni.Nema tu razlike velike izmedju te bagre lopova,ribara, i onih koji sve zivo sto upecaju nose kuci ili prodaju i sto,i pritom pecaju na 5,6 stapova.
Kako takvim olosima objasniti da treba da se borimo za red na vodi???


Vrh
   
PostPoslato: Uto Nov 30, 2010 7:24 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Mar 05, 2009 9:51 pm
Postovi: 579
Lokacija: obrenovac
to rale i jeste problem,jer vecina rekreativaca tu i tamo kraducka na sitno ili je u nekom prekrsaju,broj stapova,riba ispod mere,prodaja ribe,itd...
e sada da se uvede rigorozna kontrola,za sve to se vecini rekreativaca nebi svidelo,jer dok je haos na vodama svima odgovara,jer ljudi ne vide u buducnost,ne vide kako bi dobro moglo da bude kada bi se stanje dovelo u red i za par godina pecali ko ljudi,pecali i postovali zakon naravno.
narod je bez vizije,kako u svemu,tako i u ribolovu.zato zive danas za danas.sta da se radi godine bezakonja,korupcije,lopovluka u celoj drzavi,pa i na vodi su dovele narod da nema morala i da uzima sve sto moze.duboko zarasli u bezakonje ljudi lopovluk prihvataju kao nesto normalno,jer su to godinama radili nesmetano.


Vrh
   
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 7:04 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Jul 07, 2009 1:31 pm
Postovi: 839
Lokacija: Vrsac, lepa varos
Damjane,odlican post.......surov,ali istinit,nazalost.Mene vec pocinje da prolazi zelja za tucnjavom,pretnjama,sukobom otvorenim sa takvim likovima......sta ocekivati od zemlje u kojoj su mnogo ozbiljnije stvari u procepu,gde korupcija raste iz dana u dan....ne bih da mesam neke druge aspekte u ovu pricu,ali setite se samo prica o benzinu i "pojeftinjenju" otvaranjem trzista i sve ce se samo kasti.....iskreno,od neverovatnog optimiste,ova drzava je u stanjeu da napravi najveceg pesimistu.....pokusao sam vec par puta da pricam sa likovima iz Voda Vojvodine u vezi uvodjenja zabrana za ribolov,izdavanja dela vode na koncesiju,zakup,sve u cilju da bi kao ribolovacko drustvo uticao na to da se suzbije ili iskoreni krivolov,poboljsa stanje ribljeg fonda...ali kao sto kazes,ljudi nemaju viziju i ne vide dalje od noseva.....dobijam neke od najdebilnijih odgovora od nadleznih za nase vode...neeema zakona,znaaasss...sacekajte jos koju godinu,bice....i puste price......volje je sve manje a iskreno.....imao sam je,mnogo....

_________________
Run, Forest, RUUUUUUUN!!!

Priključi se i ti u BOJKOT DOZVOLA 2013!


Vrh
   
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 7:08 pm 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13345
Lokacija: Sombor....
^ nazalost jedino sto savrseno funkcionise od ministarstva, preko upravljaca pa sve do pojedinacnog ribocuvara
jesu najdebilskiji moguci izgovori, sporost, lenjost nezainteresovanost i nesposobnost, koja i najvatrenije ohladi,
i obeshrabri, ako ne odmah, onda kroz mesec-dva ili par godina. Jer oni uvek imaju vremena na pretek...

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 7:28 pm 
OffLine
povratnik

Pridružio se: Čet Nov 25, 2010 5:07 pm
Postovi: 62
sve ovo sto pisete je tacno...nazalost....


Vrh
   
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 8:14 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Mar 05, 2009 9:51 pm
Postovi: 579
Lokacija: obrenovac
ajde da preskocim upravljace i okrenem se ribocuvarima licno.vecina ribocuvara kod nas su ne zainteresovani za obavljanje tog posla,to jest oni to rade bez ljubavi.ljudi ne moze taj posao da se radi ako nemas ljubavi prema prirodi,ne moze to da bude samo posao.nazalost oni koji biraju cuvare nasih voda,to ne gledaju,vec to uglavnom ide uz pomoc poznanstava,veza,itd...za ribocuvara mora da se uzima neko ne okaljane licnosti,neki posten ribolovac,entuzijasta,koji ce casno raditi taj posao.
garantujem ,da ribocuvar ako hoce,svoj reon za pola godine moze ocistiti od ribokradje,a zasto to ne cini ? razlog sam naveo gore.


Vrh
   
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 9:21 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Jul 07, 2009 1:31 pm
Postovi: 839
Lokacija: Vrsac, lepa varos
ono za hladjenje je cista istina...malo li sam i ja sam a i mnogi ljudi ciste pameti uletali u raspravu,pa i u fizicki sukob zbog svojih shvatanja stvari,cisto iz zelje za promenom....ulagao sam veliku energiju verujuci da je boljitak vidljiv....ali...krivolov je presao sve granice i prerasta u bezobrazluk kakav se ne moze opisati....na spicu,bacas varke a lik 20m ispred tebe vuce mrezu....jad i samo jad.....a o sporosti nadleznih mogao bih kjnigu da napisem u vise tomova.......privatni reviri su,izgleda jedini spas....ako se mogu legalno otvoriti,naravno......

_________________
Run, Forest, RUUUUUUUN!!!

Priključi se i ti u BOJKOT DOZVOLA 2013!


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 114 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 6 7 8 9 10 Elipsa 12 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs