Danas je Uto Mar 19, 2024 8:48 am

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 146 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 9 10 11 12 13 Elipsa 15 Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Sub Jan 15, 2011 10:21 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Maj 05, 2009 9:37 pm
Postovi: 243
Lokacija: Novi Sad
[/quote]To jeste tako Sale ali cela stvar polako gubi smisao, kako ces da uzivas u ribolovu kad ti neki olos pregradio omiljeno mesto mrezom, kada su udarne pozicije zauzeli grabuljasi a ostatak 'sportskih' ribolovaca trpa u cuvarku sve sto moze da proguta tvister od 5 cm, kada u ostalom ribe grabljivice nestaju iz nasih voda... Nece uskoro ni stici da te iznervira ribocuvar, ako budes imao srece da ga sretnes jer ce ti se pre toga vec zgaditi pecanje na nasim vodama. Postoji li neka tacka gde se vredi boriti za neku svoju ljubav i strast ili se treba prepustiti sudbini pa se posle samo sa gorcinom secati kako je nekad lepo bilo? Tvoj posao je u ostalom direktno vezan za ribolov, ne pada promet samo zbog krize, ribolov je na mnogim vodama postala zaista obicna danguba. Kad neko pocinje da varalicari i kupi svoju prvu rapalu i na prvih par ribolova se napeca ili je samo barem overi, doci ce i kupiti jos 5 drugih, a kada na prvih 10 pecanja ne oseti ni jedno 'cvrk' prosledice je samo u oglase...
Nemo posmatrati nepravdu nad necim sto volis je dovoljno lose a jos direktno finansirati godinama one koji su odgovorni za to se granici sa ludoscu. :wink:[/quote]


Dule,svaka ti je na mestu.Grozim se kad čujem kad neko kaže "sto bih se ja svadjao,pa dosao sam na pecanje da se opustim" :evil: :evil: :evil:
Sa ovakvom situacijom na rekama u Srbiji samo malouman i retardiran može da se opusti,u to sumnje nema.


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Sub Jan 15, 2011 10:33 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Jan 23, 2007 9:41 pm
Postovi: 8277
Lokacija: Novi Sad
Svađate se sa pogrešnim ljudima, samo to sam hteo da kažem. To što u Novom Sadu imate 2-3 smrada od čuvara ne znači da su svi takvi. Ima i svetlih primera. Zbog takvih ipak kupim na kraju dozvolu. Nevoljko, ali kupim... :wink:


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Sub Jan 15, 2011 10:37 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Jul 28, 2007 3:21 am
Postovi: 4605
Lokacija: Tisa
Sale, cuvari u opste nisu tema, tema su upravljaci, od glave riba smrdi, to svaki pecaros zna. :wink:

_________________
You get one life.
Fish it well.


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Sub Jan 15, 2011 10:40 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Jan 23, 2007 9:41 pm
Postovi: 8277
Lokacija: Novi Sad
Tema su dozvole i kupovina istih. I o tome sam između ostalog baš i pisao u poslednjem postu, kao i većini drugih... :wink:


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Sub Jan 15, 2011 10:46 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Jun 03, 2009 12:30 am
Postovi: 2011
Lokacija: Beograd - Bački Brestovac
Ima li negde u Beogradu opcija kao prosle godine...tipa, kupis dozvolu na rate pa jos dobijes gratis nesto sitnog pribora...ako se dobro secam, takvih ponuda je bilo na par mesta :idea:
Ispravite me ako gresim :oops:

p.s. nacuo sam da u "maticu" caste sa 500 kinti u priboru...


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Sub Jan 15, 2011 10:52 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Feb 18, 2010 1:29 am
Postovi: 435
Lokacija: Beograd
Bila je opcija u Eurofish-u.

_________________
www.savacentar.net


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Sub Jan 15, 2011 11:06 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Jun 03, 2009 12:30 am
Postovi: 2011
Lokacija: Beograd - Bački Brestovac
Eto, znaci ne gresim :mrgreen:
Ima li takvih ponuda kod njih i ove sezone :?:


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Sub Jan 15, 2011 11:13 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Feb 18, 2010 1:29 am
Postovi: 435
Lokacija: Beograd
Nemam pojma, pozovi pa vidi.

_________________
www.savacentar.net


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Ned Jan 16, 2011 11:26 am 
OffLine
povratnik

Pridružio se: Čet Nov 25, 2010 5:07 pm
Postovi: 62
Saša napisao:
I sad ćeš kao postići nešto protiv svega što si nabrojao ako ne kupiš dozvolu? :)

Mrežu ako vidim - izvadiću je i iseći. Lopurdu ako sretnem - pozvaću ribočuvara ili policiju, a ako ne dođu - nabrojaću mu makar svu užu i širu rodbinu, ako ništa drugo (lopovu, a verovatno i ribočuvaru). Smeće kada vidim na omiljenom mestu gde pecam - pokupiću i poneti, iako nije moje... Takvim delima (ma koliko sitnim) ćemo možda nešto promeniti, a ne time što će nas jedno pedesetak (sa svih zajedno) foruma odbiti da kupi dozvolu... 8)

upravo tako ,za pocetak ne kupiti dozvolu i to ne nas pedesetak nego istu pricu pricam svima koje poznajem i iznenadicete se koliko ove godine ljudi nece kupiti dozvolu i tako finansirati lopuze ,plus jos sve one postupke koje si nabrojao plus ce kod mene biti i tuzba privatna protiv lopova pa da vidis kako se stvari menjaju ....


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Ned Jan 16, 2011 11:36 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Jul 15, 2009 11:15 pm
Postovi: 502
Lokacija: LA city
U Maticu sam kupio dozvolu prosle godine ali nisam dobio nikakav poklon, ne znam koliko je to tacno.

_________________
Neko peca sto ume a neko sto voli


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 146 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 9 10 11 12 13 Elipsa 15 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
cron
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs