Danas je Čet Mar 28, 2024 6:54 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 471 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 6 Elipsa 48 Sledeća

Hoćete li kupiti dozvolu ove godine?
Da 50%  50%  [ 2 ]
Ne 50%  50%  [ 2 ]
Ukupno glasova: 4
Autoru Poruka
PostPoslato: Pon Jan 17, 2011 7:39 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Jan 06, 2009 11:17 pm
Postovi: 230
Lokacija: Beograd, Karaburma
srce napisao:
Naravno da cu da kupim dozvolu. :shock:
Moralna obaveza svih nas (pecarosa)je da imamo dozvolu ,i mislim da se tu ne postavlja pitanje. :!:
E,kada imate dozvolu onda imate i pravo da se borite protiv svih vidova "organizovanog kriminala"na nashim vodama.
-da zivkate chuvare
-da se svadjate sa ribokradicama svih vrsta
-da se svadjate sa chuvarima
-da ih vuchete za ushi(mada nije lepo i primereno)
-da organizujete bilo kakav drugaciji vid borbe itd.
...uostalom ,nije potrebno mnogo ni objashnjavati ...stvar je vaspitanja i moralnih nachela...


u potpunosti se slazem
naravno da kupujem dozvolu


Vrh
   
PostPoslato: Pon Jan 17, 2011 7:44 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Mar 05, 2009 11:33 pm
Postovi: 2086
Ma koji moral i vaspitanje. Ako oni gledaju interes i samo interes, ja cu valjda da budem fini, vaspitan i moralan i svu cu tu farsu da podrzim.
Pazi da necu, ja da budem vaspitan, a barabe da iskoriscavaju moje vaspitanje.

_________________
Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško.
Teško je drugima.
Isto tako je i kad si glup.... :wink:

"Sudbina čovečanstva zavisi od toga koliko se moralno razvijamo..."
Albert Ajnstajn


Vrh
   
PostPoslato: Pon Jan 17, 2011 7:49 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Mar 07, 2009 1:12 am
Postovi: 2271
Lokacija: Nish 43.318189,21.929591 :)
Tesko je oceniti ko je moralan a ko nije, ko je u pravu a ko nije. Zasto i ja da budem djubre ako su vec oni, ali sa druge strane, treba poci prvo od sebe. U principu, stvar je odluke pojedinca. Necu da kupujem dozvolu, ja sam tako odlucio i to je to. Mada, i dalje sam spreman na promenu mishljenja ako me neko ubedi, tj ne da me ubedi, dovoljno je da mi neko navede 2 dobra razloga zasto bi kupio dozvolu. Jedan razlog je taj da budem miran na vodi (dobar dan, izvolite pogledati, dovidjenja) ... a drugi razlog? Ima li ga uopste?

_________________
Limit your kill, don't kill your limit !!!


Vrh
   
PostPoslato: Pon Jan 17, 2011 7:57 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Jan 06, 2009 11:17 pm
Postovi: 230
Lokacija: Beograd, Karaburma
ako nemam dozvolu u nekoj sam vrsti krivolova to jest prekrsaja.


Vrh
   
PostPoslato: Pon Jan 17, 2011 8:03 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Mar 05, 2009 11:33 pm
Postovi: 2086
Pa skoro svi koji kazu da ce kupiti dozvolu to rade samo iz tog prvog razloga (mir na vodi). Niko nije pomenuo drugi ili treci razlog. Bugi i jos jedan kolega (ne secam se imena) jedini pohvalise rad ribocuvara i to pozdravljam. Sve ostalo je nesvesno podrzavanje stanja na vodi koje nikom ne ide u korist pa ni tim korisnicima voda koji za neku godinu nece imati sta da koriste.

_________________
Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško.
Teško je drugima.
Isto tako je i kad si glup.... :wink:

"Sudbina čovečanstva zavisi od toga koliko se moralno razvijamo..."
Albert Ajnstajn


Vrh
   
PostPoslato: Pon Jan 17, 2011 8:05 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Jul 28, 2007 3:21 am
Postovi: 4617
Lokacija: Tisa
Pa uzdrzi se od ribolova par meseci, niko ne kaze da moras da pecas bez dozvole. U ostalom ti koji ti prodaju dozvolu su u prekrsaju non stop vec godinama i to mnogo tezem prekrsaju.

_________________
You get one life.
Fish it well.


Vrh
   
PostPoslato: Pon Jan 17, 2011 8:06 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Jun 18, 2009 11:11 pm
Postovi: 501
Lokacija: Backa Palanka
Ja cu je uzeti naravno kao i svake godine ali vise zbog milicije posto pecam u pogranicnom delu nego zbog cuvara koji kao i da nepostoje kod nas ......mada je krajnje vreme da napravimo neki ozbiljan protest posto nam je dozvola skuplja nego u Hrvatskoj gde je cak i zabranjen privredni ribolov i za razliku od nasih terena na njihovim bar ima ribe .........pa nek se odluce ili mi ili profesion. ribolovci gde cast izuzecima 90 posto njih radi sa strujom a dozvola je samo maska .......gde dzigovati sada kada je u svakoj rupi ili zimovniku cenker :?: o ovome treba ozbiljno razmisliti posto je dozvola za nase uslove preskupa a puno krokodila


Vrh
   
PostPoslato: Pon Jan 17, 2011 8:13 pm 
OffLine

Pridružio se: Pon Feb 01, 2010 9:10 pm
Postovi: 711
Lokacija: kragujevac-napoli
ja nebi uzeo ali :!: :!: :!: necu da se izblamiram ... posto pecam i po jezerima gde ima dosta ljudi a sto se tice morave jednom godisnje sretnem kontrolu tako da mi se u supstini isplati da jednom platim dnevnu nego da kupim dozvolu !!!!!

_________________
ne kupujem post expresom jer je postar nesposoban da mi donese a i podkrada me !!!!!
i jos nesto da dodam ja sam RIBOLOVAC a ne FOTOGRAF


Vrh
   
PostPoslato: Pon Jan 17, 2011 8:41 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Dec 17, 2009 11:33 pm
Postovi: 2826
Lokacija: Djakovo
steva trd napisao:
Ja cu je uzeti naravno kao i svake godine ali vise zbog milicije posto pecam u pogranicnom delu nego zbog cuvara koji kao i da nepostoje kod nas ......mada je krajnje vreme da napravimo neki ozbiljan protest posto nam je dozvola skuplja nego u Hrvatskoj gde je cak i zabranjen privredni ribolov i za razliku od nasih terena na njihovim bar ima ribe .........pa nek se odluce ili mi ili profesion. ribolovci gde cast izuzecima 90 posto njih radi sa strujom a dozvola je samo maska .......gde dzigovati sada kada je u svakoj rupi ili zimovniku cenker :?: o ovome treba ozbiljno razmisliti posto je dozvola za nase uslove preskupa a puno krokodila



Hm, nebudi tako siguran u neke stvari :wink:

_________________
Kao krv crveni...andjeli...


Vrh
   
PostPoslato: Pon Jan 17, 2011 9:26 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Maj 09, 2009 11:13 pm
Postovi: 1096
Lokacija: TB Tamis
Naravno...da je necu kupiti... :mrgreen:

_________________
All monsters are human.


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 471 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 6 Elipsa 48 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs