Danas je Čet Mar 28, 2024 10:02 am

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 35 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Pon Jan 31, 2011 10:41 am 
OffLine

Pridružio se: Pon Dec 15, 2008 10:47 am
Postovi: 1834
Lokacija: ržanica city
Što se tiče gornjeg toka Rasine koji nameravate da pretvorite u revir to je odlično rešenje medjutim ono što je važno je to koja će ograničenja važiti za taj revir.
Mislim da nebi bilo fer opet stvarati isključivo mušičarski revir jer su mušičari u velikoj manjini u odnosu na varaličare pa samo treba uvesti odredjena ograničenja.
Moj predlog:

1. Udice bez kontra kuke
2. I na varalicama jednokrake udice
3. OBAVEZAN UHVATI I PUSTI REŽIM

Ako se ove stvari ispoštuju biće Rasina vrlo brzo onakva kakva je bila pre 3 godine tj puna ribe.

A sada je zrela za jedno dooobro poribljavanje jer je suludo da pravimo revir na PRAZNOJ reci.
Pre dve-tri godine sam po izlasku hvatao i pustao po 5-6 pastrmki a sada ako uloviš jednu to je čista sreća...

_________________
s z H H n z s

Русские и Сербы - братья на век!

ul-fishing.blogspot.com


Vrh
   
PostPoslato: Pon Feb 07, 2011 6:33 pm 
OffLine

Pridružio se: Pon Okt 06, 2008 3:19 pm
Postovi: 405
Lokacija: Uzice
Ja i dalje ocekujem da se pojavi u ovoj temi novi korisnik voda i da kaze, ja sam taj i taj, planovi su mi ti i ti, sta vi, koji mi dajete novac, mislite o tome.


Vrh
   
PostPoslato: Pon Feb 07, 2011 6:44 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 24, 2009 8:27 pm
Postovi: 687
Lokacija: Sumadija State
Bas si optimista.Ko je kome i kada polagao racuna.Oni misle da su glavni i sad im je ispod casti da se oni nekome pravdaju.
Dok se drzava ne sredi,nema nicega.Odatle sve krece.Prvo tu gazda pa za sve ostalo.


Vrh
   
PostPoslato: Pon Feb 07, 2011 6:46 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 24, 2009 8:27 pm
Postovi: 687
Lokacija: Sumadija State
Zasto neko ne sredi malo ovo ovde i da opet radi opcija UREDI.Na mnogim temema nemoguce je ispraviti greske.


Vrh
   
PostPoslato: Pet Feb 11, 2011 8:06 pm 
OffLine

Pridružio se: Pon Okt 06, 2008 3:19 pm
Postovi: 405
Lokacija: Uzice
S obzirom da su Srbiju-jugozapad podelili na 4 dela (ludilo) onda i naziv teme gubi smisao, trebalo bi uvesti teme za svakog korinsika ponaosob. Doduse, koliko se oni tangiraju, pitanje je da li bilo sta treba pisati...


Vrh
   
PostPoslato: Pet Feb 11, 2011 10:27 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Feb 11, 2011 10:01 pm
Postovi: 0
Sta treba pisati o novom korisniku kada i dalje zaposljava cuvare na jezeru Vrutci koji prodaju ribu.Divlja gradnja i dalje u punom jeku cak i sada po hladnom vremenu.Da ne navodim sada imena ali sadasnji cuvar pravosnazno osudjivan za nanosenje teskih telesnih povreda.Dok na reci Djetinji zaposlen ponovo cuvar koga je prosli upravnik izbacio sa posla zbog konzumiranja alkohola.U Uzicu niko nesme da pomene tu temu plaseci se njihovog sefa,penzionisanog policajca koji normalno pored penzije prima i platu od novog korisnika.Poribljavanje je misaona imenica,vazno je samo prodati sto vise dozvola.Ovom istom korisniku oduzeto gazdovanje Gruzom pre par godina.To sam saznao zahvaljujuci ovim ljudima iz Kragujevca koji su nesto pokrenuli ali slaba vajda.


Vrh
   
PostPoslato: Sub Feb 12, 2011 1:10 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Maj 23, 2009 12:31 pm
Postovi: 266
Lokacija: クラグイェヴァツ
Deo konferencije za novinare u Kragujevcu :!:

http://www.youtube.com/watch?v=kRl-yadxJWY prvi deo

http://www.youtube.com/watch?v=yBGsGPO8TtM drugi deo

http://www.poljopartner.rs/index.php?op ... &Itemid=81

_________________
ホンダ


Vrh
   
PostPoslato: Sub Feb 12, 2011 1:48 pm 
OffLine

Pridružio se: Sub Feb 28, 2009 2:42 pm
Postovi: 7
Informacije se polako sire Srbijom :!:

http://www.naslovi.net/2011-02-09/bizni ... ma/2322705


Vrh
   
PostPoslato: Sub Feb 12, 2011 2:07 pm 
OffLine

Pridružio se: Pon Okt 06, 2008 3:19 pm
Postovi: 405
Lokacija: Uzice
Kranmil.
Sto se tice nelegalne gradnje pored jezera Vrutci za to su nadlezni ljudi iz gradjevinske inspekcije i Vodovoda, sa tim nemaju veze ribocuvari (osim sto i oni imaju nelegalne objekte), a sto se izbegavanja imena tice, mislim da je to i osnovni problem, sto niko nece da se zamera. Posto ti nisi hteo da pomenes imena, pomenucu ja, posto i na ovom sajtu nastupam sa pravim imenom. Taj ribocuvar na Vrutcima za koga kazes da prodaje ribu je Ariljac. Da peca ribu, to sam i sam video vise puta. Vrlo je neuobicajeno da ribocuvar prakticno najcesce peca, ali ne znam da li je to nezakonito. Mozda bi Kockar mogao da pomogne? Da li prodaje ribu, ne znam. Retko sam ga kad video da je nesto i upecao, ali ne iskljucujem tu mogucnost, posto sam i ja cuo price od seljaka, ali da li njima verovati, jer vecina mestana ne ume ni da razlikuje ribe. Ariljac prosle godine i nije bio cuvar sve do leta, tada su ga naknadno angazovali. Sto se tice straha od penzionisanog policajca, rec je o Djeri i ne vidim razlog zasto bi se njega neko plasio. On treba da poradi na pristojnijem pristupu prema ribolovcima (prosle godine je poceo vidno da se popravlja), ali i sam znas da se zahvaljujuci njemu mnogi i ne usudjuju da se bave krivolovom. O tim ribocuvarima na Djetinji ne znam nista, posto vec nekoliko godina na Djetinju i ne idem, ali ako ti znas, napred sa imenima, da novi korisnik voda zna u startu na cemu je.

Za ZeljkaKG76
Izvestaj sa konferencije za stampu u Kragujevcu smo progurali pa je juce objavljen u Uzickoj nedelji, a, zahvaljujuci Nikoli Jovanovicu, objavljena je i odluka o dodeli i podeli naseg ribolovnog podrucja. Kao sto sam vec pisao, ovaj nas kraj je zakupio neki SPDA Logic iz Cacka. Bas se usrecio....
Evo podataka sa APR-a o korisniku voda

http://pretraga.apr.gov.rs/RepsisPublicSite/Public/Enterprise/BasicData.aspx?BusinessEntityId=3094242&RegistryCode=20588829&rnd=1750690527


Назив: S.P.D.A ECOLOGIC
Датум оснивања (дд.мм.гггг): 25.11.2009
Уписани капитал Новчани: 500,00 EUR
Матични број: 2207969782821
Име и презиме: Саша Петковић


Vrh
   
PostPoslato: Sub Feb 12, 2011 2:56 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Sep 24, 2010 9:34 pm
Postovi: 20
Lokacija: Kragujevac
Име и презиме: Саша Петковић
To je čuveni Saša petkovac.Njemu je već jednom oduzimano to ribarsko područje(jer je mnogo dobro radio),pa je posle njega dodeljeno HP-Kićo Kraljevo(Mida) :!:


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 35 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs