Danas je Čet Mar 28, 2024 7:33 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 56 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 6 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Sre Feb 23, 2011 5:37 pm 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13345
Lokacija: Sombor....
^ :arrow: sto vise vrsimo pritisak i sto smo organizovaniji stvari ce ici na bolje!

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Sre Feb 23, 2011 5:52 pm 
OffLine

Pridružio se: Ned Feb 21, 2010 2:36 pm
Postovi: 886
Lokacija: Vrbas...vbk..najzagadjeniji vodotok evrope..
daj ljudi oni su godinama organizovani ..mobilnim telefonom ekipa radi posao kao nikada do sada ..
imaju svoje cuvare koji su po lokacijama postavljeni da jave dali neko dplazi ili dali neko dira mrezi ili sta vec i tako njih jako puno prolazi bez ikakvih problema ..dok traje ova socijala i to ce da traje ..osudjeni smo na nekoliko delova vode koju godinama branimo i odbranimo ,mada mislim da necemo nista uraditi ,mislim da je to jednostavno laka lova i ljudi to rade dugo ..dovoljno dugo da su po nekim mojim saznanjima dosli i dostigli neverovatan nivo kradje ribe ..masta im radi 110na sat i radi tako vec dvadeset godina...masa korunpirana ,masa radi li radi...
nadajmo se da ce se naci resenje za sve ,, i da ce sve biti ok ...

_________________
Svi znaju svrhu, stuka na vrhu,
tu su da kvare, i naprave lom,
a dole na dnu, sudbinu jadnu
mnogima resava nekakav som.


Vrh
   
PostPoslato: Pet Feb 25, 2011 12:07 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Jan 13, 2010 6:25 pm
Postovi: 90
Lokacija: Vrbas
Ma organizovani su kao prava mafija. Jednostavno ne mogu da verujem da im niko nista ne moze..
Sramota! Sportski ribolovci moraju biti bolje organizovani i povezani sa cuvarskim sluzbama, a i ti isti cuvari da imaju vise volje da nesto i odrade.


Vrh
   
PostPoslato: Pet Feb 25, 2011 12:27 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Nov 18, 2009 6:13 pm
Postovi: 2028
Lokacija: novi bečej-novi sad
kod nas je skoro uhvaćen ribočuvar sa vašim srbobrancima, tri nive, zaustavljeni su negde oko 7-8 uveče. u nivama ništa nije nađeno, a navodno su ih zaustavili pošto je neko prijavio da se puca po ataru. i policija ih pusti pošto ništa nije nađeno, ili su mreže bile prazne, a biser svega je taj što je RIBOČUVAR IZJAVIO NA ZAPISNIK POLICIJI DA SU TO NJEGOVI VOLONTERI KOJI MU POMAŽU U RADU
eto zašto im ne možemo ništa!!!!!!!!!!!!!

_________________
bolje ispasti budala nego iz aviona


Vrh
   
PostPoslato: Pet Feb 25, 2011 1:59 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Okt 12, 2010 10:26 pm
Postovi: 197
Kod nas ispred radnje piju pivo i prodaju ribu jutros .... jedno 10 tak smudjeva od 1kg pa nagore i dva dobra izmedju 3-4 kg .... koja stuka, i puna gajba bandara i bele ... A kazu nema ribe u Kanalu DTD ... haos !

A sto se tice cuvara kojeg sam zvao par puta zove se Steva , zadnji put kada sam ga pozvao rekao je docu posle sada koljem , a u trenutku kada sam ga zvao kod Zaba Bara i mosta je bilo 10 tak ribokradica u akciji !


Vrh
   
PostPoslato: Sub Mar 05, 2011 7:48 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Nov 11, 2009 8:23 pm
Postovi: 580
Lokacija: Novi Sad
Juce mi bio prijatelj iz Temerina u poseti i kaze svratio do poznanika kad ovaj mu pokazuje stuke, meleze, smudja i sarana... bacao mreze na Bisernom ostrvu...Pitam se gde je tu ribocuvar, nije ni cudo sto lose prolazim tamo kad odem da pecam...

_________________
The good, the bad and the ugly...


Vrh
   
PostPoslato: Sub Mar 05, 2011 8:06 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Jan 20, 2009 10:53 pm
Postovi: 223
tamo sa varalicom ni ne vredi ici samo gubljenje vremena.mislim da se na mrtvoj retko ko moze pohvaliti da je upecao nesto vredno pomena na varku.


Vrh
   
PostPoslato: Sub Mar 05, 2011 8:27 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Nov 11, 2009 8:23 pm
Postovi: 580
Lokacija: Novi Sad
I ja tako kontam, samo mrezarosi vataju varalica nema vajde.

_________________
The good, the bad and the ugly...


Vrh
   
PostPoslato: Ned Mar 06, 2011 12:47 am 
OffLine

Pridružio se: Ned Feb 21, 2010 2:36 pm
Postovi: 886
Lokacija: Vrbas...vbk..najzagadjeniji vodotok evrope..
shifus napisao:
kod nas je skoro uhvaćen ribočuvar sa vašim srbobrancima, tri nive, zaustavljeni su negde oko 7-8 uveče. u nivama ništa nije nađeno, a navodno su ih zaustavili pošto je neko prijavio da se puca po ataru. i policija ih pusti pošto ništa nije nađeno, ili su mreže bile prazne, a biser svega je taj što je RIBOČUVAR IZJAVIO NA ZAPISNIK POLICIJI DA SU TO NJEGOVI VOLONTERI KOJI MU POMAŽU U RADU
eto zašto im ne možemo ništa!!!!!!!!!!!!!


volonteri koji mu pomazu u radu ...eto dokle ide ladno se vec generacije obuvcavaju... :lol: :lol:

_________________
Svi znaju svrhu, stuka na vrhu,
tu su da kvare, i naprave lom,
a dole na dnu, sudbinu jadnu
mnogima resava nekakav som.


Vrh
   
PostPoslato: Ned Mar 06, 2011 12:51 am 
OffLine

Pridružio se: Ned Feb 21, 2010 2:36 pm
Postovi: 886
Lokacija: Vrbas...vbk..najzagadjeniji vodotok evrope..
e kada se seti pre par godina dodjes na pijacu a ono sve basevi od 800g do 1 i vise kg...a i naravno manjih ..a kada je bilo vreme da nisu znali koja je to riba niko ga nije dirao i cim su culi odmah pokolj..
rone daj neki tekst da ljudi koji nisu bili cuju kako je nekada stanje sa lovom basa bilo i koliko ga je bilo?
al se nekad dobro pecalo varalicom...
kako se sada vode polako ciste ....jos malo i ako se na stavii gotovo...nece ni babuske biti...

_________________
Svi znaju svrhu, stuka na vrhu,
tu su da kvare, i naprave lom,
a dole na dnu, sudbinu jadnu
mnogima resava nekakav som.


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 56 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 6 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs