Danas je Čet Mar 28, 2024 12:44 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 35 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Sub Feb 12, 2011 6:07 pm 
OffLine

Pridružio se: Pon Okt 06, 2008 3:19 pm
Postovi: 405
Lokacija: Uzice
Pufta, nisam u toku, ali ako je tako kako kazes, onda nema drugog objasnjena nego da je i taj Sasa iz neke od partija na vlasti. Kako drugacije objasniti da se daje voda nekome kome si jednom oduzeo. Stvarno smo mi luda zemlja. Dodje mi da ne kupim dozvolu i da prestanem da pecam...


Vrh
   
PostPoslato: Pon Feb 14, 2011 9:34 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Maj 23, 2009 12:31 pm
Postovi: 266
Lokacija: クラグイェヴァツ
Vesti se sire i na druge medije :!:

http://www.kurir-info.rs/srbija/gruzans ... -74859.php

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story ... be%3F.html

_________________
ホンダ


Vrh
   
PostPoslato: Čet Mar 03, 2011 1:27 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Dec 03, 2008 2:43 pm
Postovi: 197
pufta napisao:
Име и презиме: Саша Петковић
To je čuveni Saša petkovac.Njemu je već jednom oduzimano to ribarsko područje(jer je mnogo dobro radio),pa je posle njega dodeljeno HP-Kićo Kraljevo(Mida) :!:

Ovo je klasicna dezinformacija i zlonamerna tvrdnja ,ili neznanje
Da vas podsetim taj covek je bio upravnik ribocuvarske sluzbe u zajednici Morava Cacak , dok su oni gazdovali podrucjem
inace jezero Knic je tada jedini put planski poribljavano , najvise prijava takodje datira odtada i najvise oduzetih mreza ,
kao i najvise prodatih dozvola ,i ti podatci uopste nisu tajni ,cak su i lako proverljivi ..
Drugo , njima nije oduzeto podrucje ,nego je Kico Kraljevo( zahvaljijuci politickim vezama prvenstveno Gorana Jovica ), dobilo
ovo podrucje na gazdovanje , koje im je kasnije ODUZETO, krivicni postupci su jos u toku protiv odgovornih iz ovog udruzenja .
A ove gluposti koje su napisane u ova dva clanka iz predhodnog posta :lol:
Pa za vreme gazdovanja srbija suma je i napravljena najveca katastrofa , hladnjace parkirane pored jezera , smudj po 2 e u kragujevcu , mrtve ribe kolko volis ,javasluk


Vrh
   
PostPoslato: Čet Mar 03, 2011 3:16 pm 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13345
Lokacija: Sombor....
toni napisao:
Kranmil.
Vrlo je neuobicajeno da ribocuvar prakticno najcesce peca, ali ne znam da li je to nezakonito. Mozda bi Kockar mogao da pomogne?


Tek sad videh, pa tek sad odgovaram.
Ne postoji ni jedan razlog zasto ribocuvar ne bi smeo da bude pecaros,
u zakonu to nigde ne pise.
Jedino sto ne bi trebalo da peca dok je na duznosti...?!?

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Pet Mar 04, 2011 1:03 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Mar 05, 2009 9:51 pm
Postovi: 579
Lokacija: obrenovac
ribocuvari nemaju standardno radno vreme,tako da je tesko reci kad jeste,a kad nije na duznosti.Njegova je duznost da povremeno obidje ribolovnu vodu i reaguje po prijavi,a u ostalo vreme moze da peca,cak i bolje da peca jer je opet na vodi,a ne negde drugo.
Inace ribocuvar bi i trebao da bude strastven,posten pecaros,jer jedino tako moze da radi konkretno i voli svoj posao .


Vrh
   
PostPoslato: Pet Mar 04, 2011 5:36 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Maj 23, 2009 12:31 pm
Postovi: 266
Lokacija: クラグイェヴァツ
maki79 napisao:
pufta napisao:
Име и презиме: Саша Петковић
To je čuveni Saša petkovac.Njemu je već jednom oduzimano to ribarsko područje(jer je mnogo dobro radio),pa je posle njega dodeljeno HP-Kićo Kraljevo(Mida) :!:

Ovo je klasicna dezinformacija i zlonamerna tvrdnja ,ili neznanje
Da vas podsetim taj covek je bio upravnik ribocuvarske sluzbe u zajednici Morava Cacak , dok su oni gazdovali podrucjem
inace jezero Knic je tada jedini put planski poribljavano , najvise prijava takodje datira odtada i najvise oduzetih mreza ,
kao i najvise prodatih dozvola ,i ti podatci uopste nisu tajni ,cak su i lako proverljivi ..
Drugo , njima nije oduzeto podrucje ,nego je Kico Kraljevo( zahvaljijuci politickim vezama prvenstveno Gorana Jovica ), dobilo
ovo podrucje na gazdovanje , koje im je kasnije ODUZETO, krivicni postupci su jos u toku protiv odgovornih iz ovog udruzenja .
A ove gluposti koje su napisane u ova dva clanka iz predhodnog posta :lol:
Pa za vreme gazdovanja srbija suma je i napravljena najveca katastrofa , hladnjace parkirane pored jezera , smudj po 2 e u kragujevcu , mrtve ribe kolko volis ,javasluk


Hajde jos malo da se smejemo :lol: :lol: :lol: ,pa covek je poribio i za svoje potrebe,ne znam koliko si upucen,a i verovatno si iz tih krajeva pa znas ko je otvorio ribarnicu u Cacku.A sto se tice tih famoznih prijava,samo mi reci u kojoj su se fioci zagubile :mrgreen: i da li su uopste procesuirane,dzaba njemu sto je pisao,to je samo mazanje ociju kod javnosti.Dosao covek iz Cacka da pravi vikendicu na Gruzi,mala mu Zapadna Morava :lol:Bilo je tu mnogo vise ribe pre Sase Petkovca.A za jedno si u pravu,za ono sto si zadnje rekao za Srbija sume.

_________________
ホンダ


Vrh
   
PostPoslato: Sub Mar 05, 2011 8:37 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Dec 03, 2008 2:43 pm
Postovi: 197
Ajde malko ti proveri nesto pre nego sto napises (citaj izlupetas) ,
JEl bilo smudja u jezeru pre nego je Morava Cacak gazdovala jezerom?
Za ribarnice stvarno prvi put cujem a i to je dezinformacija sam da znas , covek se bavi rashladnim uredjajima i to veoma ozbiljno , toliko ozbiljno da je posao kao posao oko koriscenja voda smesan.
Vikendice valjda moze danapravi ko god kupi plac i pribavi dozvolu ,ne razumem ovo bas najbolje , porazmisli malko sad kakvu si glupost napisao .
BAs cu da se potrudim da ti poimenice napisem ko je sve procesuiran a iam ih dosta , a
ali je isto tako imalo i dosta krivolova i saradnje sa ribocuvarima povodom krivolova , i da samo znas da su prednjacili Kragujevcani , kao i u krivolovu na Moravi ,kao i na Drini
NAjgori ste


Vrh
   
PostPoslato: Sub Mar 05, 2011 11:05 am 
OffLine

Pridružio se: Sre Jan 21, 2009 8:39 pm
Postovi: 313
Lokacija: Kragujevac
Mnogo je glupo da iz prica nekolicine neobavestenih ljudi donosimo pogresne zakljucke o nekim ljudima :wink: 8) Konkretno taj Sasa Petkovac je covek koji je ispred Cacana dobio konkurs pre par god. za gruzu i ubrzo posle toga odustao i predao duznost upravnika drugom coveku :!: Coveka znam ali nista posebno i odgovorno tvrdim da ga RIBOKRADJA uopste neinteresuje(sem da se izkoreni) :!:Ima covek mnogo para :!: :!:
Glavni DZELAT Gruzanskog jezera je SRBIJA SUME :!: :!: :!:
Da se razumemo nije srbija sume dezurni krivac koji treba da nosi svu odgovornost,ni pre njih nisu odradjivali poso savesno(cast izuzecima) :!: :!: ODLUKU O PORIBLJAVANJU JEZERA NEDONOSE POJEDINCI(citaj tad aktuelni korisnik) niti SME to samovoljno da radi,vec dolaze ljudi sa PRIRODNO MATEMATICKOG FAKULTETA koji vrse neophodne analize i prema tome se donosi odluka dali treba ili ne treba neka voda da se poribljava 8) :!:
A sto se tice nezadovoljstva ribolovaca prema nekim predhodnim korisnicima trebamo biti svesni da svi mi imamo medju njima nase''LJUBIMCE'' i da iz istih razloga nismo u potpunosti OBJEKTIVNI :!: :!:
MAGMA je tu pa cemo da vidimo sta ce biti(daj boze da to sve bude kako treba) :arrow: iste molim da isto nedonose odluku o tome tj. obavestava da u jezeru ima malo ribe nego neka angazuju strucna lica tj. PRIRODNO MATEMATICKI FAKULTET pa onda da nas obaveste o stanju na vodi(sem ako ne ciste teren za njih :evil: )
JA SAM ZA SVAKOG KO CE DA NAM OMOGUCI CISTE I PUNE VODE :!: :!: POZDRAV


Vrh
   
PostPoslato: Sub Mar 05, 2011 11:08 am 
OffLine

Pridružio se: Sre Jan 21, 2009 8:39 pm
Postovi: 313
Lokacija: Kragujevac
Moja greska ne MAGMA nego MAGNUM :oops:


Vrh
   
PostPoslato: Uto Mar 08, 2011 3:55 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Mar 08, 2011 12:10 pm
Postovi: 0
Lokacija: Kragujevac
maki79 napisao:
Ajde malko ti proveri nesto pre nego sto napises (citaj izlupetas) ,
JEl bilo smudja u jezeru pre nego je Morava Cacak gazdovala jezerom?
Za ribarnice stvarno prvi put cujem a i to je dezinformacija sam da znas , covek se bavi rashladnim uredjajima i to veoma ozbiljno , toliko ozbiljno da je posao kao posao oko koriscenja voda smesan.
Vikendice valjda moze danapravi ko god kupi plac i pribavi dozvolu ,ne razumem ovo bas najbolje , porazmisli malko sad kakvu si glupost napisao .
BAs cu da se potrudim da ti poimenice napisem ko je sve procesuiran a iam ih dosta , a
ali je isto tako imalo i dosta krivolova i saradnje sa ribocuvarima povodom krivolova , i da samo znas da su prednjacili Kragujevcani , kao i u krivolovu na Moravi ,kao i na Drini
NAjgori ste

Ne lupetaj bre svasta :!:,nije bilo smudja pre sase petkovca,prosipas muda za bubrege


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 35 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs