Danas je Čet Mar 28, 2024 4:49 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 90 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 4 5 6 7 8 9 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Čet Nov 04, 2010 9:40 am 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:00 pm
Postovi: 2512
Lokacija: Beograd
mislim da upravljaju "Vojvodina vode"

_________________
Trening stvara majstore


Vrh
   
PostPoslato: Uto Maj 03, 2011 1:16 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 10:16 pm
Postovi: 763
Lokacija: vozdovac
slankamen kontrolise neki slavisa iz cortanovaca,njegov tel. dobio u udruzenju u st.slankamenu,nisam probao da ga zovem ali sam telefon trazio kad vidim mreze da prijavim...


Vrh
   
PostPoslato: Uto Maj 03, 2011 1:22 pm 
OffLine
Site Admin
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Feb 23, 2006 7:01 pm
Postovi: 7558
Lokacija: Novi Beograd
mozes odmak da ga zoves ... bez gledanja .... :lol:

_________________
Bolje upecati par malih bucova nego ni jednog velikog soma!


Vrh
   
PostPoslato: Uto Maj 03, 2011 1:58 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Nov 28, 2007 9:45 pm
Postovi: 1395
Lokacija: Zemun
stotinak metara nizvodno do table za 1219.km na mestu gde se voda iz rukavca uliva u dunav, non stop stoji mreza ili struk. kanap je jasno vidljiv i mislim da ni jedanput tu nije moglo normalno da se peca u zadnjih godinu dana jer je apsolutno svaki put bila mreza ili struk u vodi. ko je mislio da je lako izvaditi tu mrezu grdno se vara jer cim bilo koji camac pocne da se mota oko tog mesta neko od likova iz kuca preko puta se hvata za dvogled i prati sta radite... to nije nista drugo no organizovani kriminal. pre neki dan ja i cale skenirali sonarom od 1215. km, odnosno od svetionika pa do 1219.km i na sonaru videli samo 4 ribe na tih 4 kilometra. eto kakva je situacija. o mrezama po tim rukavcima mislim da je potpuno nepotrebno trositi reci jer se stice utisak da se taj problem nikada nece resiti


Vrh
   
PostPoslato: Uto Maj 03, 2011 9:17 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 10:16 pm
Postovi: 763
Lokacija: vozdovac
zasto uzimamo dozvole? :(


Vrh
   
PostPoslato: Sre Maj 04, 2011 6:44 am 
OnLine

Pridružio se: Čet Mar 31, 2011 7:13 am
Postovi: 374
Lokacija: Sabac
Za 15-ak godina koliko idem u slankamen nisam video cuvare a nisam ni cuo da se ikada neko pojavio da kontrolise ! Mreza svake godine sve vise ! Svi bacaju, od 7 do 77 !


Vrh
   
PostPoslato: Sre Maj 04, 2011 10:32 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 1:27 pm
Postovi: 584
Lokacija: Zemun
Slaviša iz Čortanovaca jeste čuvar, ali se godinu dana nakon što je dobio taj deo na čuvanje razboleo (rak). Prve godine sam ga video nekoliko puta (mislim da je to bilo pre 4-5 godina ili neku više). Radio je sa jednim debelim kome ne znam ime. Otad nisam video nikog. Video sam dvojicu čuvara u bazi preko puta Surduka (tamo gde je Dudin dunavac najbliži Dunavu) ali njih niko ne viđa na vodi (bar ne uzvodno od baze, za dole ne znam)
Inače taj Slaviša je bio čuvar negde u okolini Beograda (mislim na Savi, nisam siguran) ranije, pa je dobio prekomandu zato što su hteli da ga ubiju. U Slankamenu nije baš bio previše pedantan ali je obilazio, tražio dozvole (meni), opominjao za previše štapova (video sam), poveravao meru smuđa (to jutro sam imao samo bucove), jedino ne videh da je digao neku mrežu (istina, išli su uglavnom noću pa sam ih viđao samo ujutru)...
Uvek ista priča, svima je lakše da glume kontrolu nad nekim kome to nije ozbiljan izvor prihoda, jer taj neće konflikt

_________________
Budala, kupio dozvolu.


Vrh
   
PostPoslato: Sre Maj 04, 2011 10:52 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Nov 03, 2010 1:51 pm
Postovi: 1966
Lokacija: dunav 1215km
i ja tamo pecam godinama,cuvara nikad nisam video,a mreza i lopova sve vise i vise.zadnjih 10 pecanja tamo nisam ni video ribu a kamoli imao udarac :( bruka i sramota

_________________
..Džamajka..


Vrh
   
PostPoslato: Čet Maj 05, 2011 8:00 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 10:16 pm
Postovi: 763
Lokacija: vozdovac
dole ispod surduka kontrolise neki djura iz belegisa,on jos i trazi dozvole.al treba zvati onda vojvodina vode da se dobije broj ribocuvara tog dela dunava


Vrh
   
PostPoslato: Pet Maj 06, 2011 6:36 am 
OnLine

Pridružio se: Čet Mar 31, 2011 7:13 am
Postovi: 374
Lokacija: Sabac
Zadnje dve sezone je bilo mnogo malih stukica koje su razvaljivali svi zivi na sitne varalice ! Cak sam video dva starija coveka,bili su svaki dan - koriste meredov da im slucajno ne pobegne stukica od 15-20cm !? Bacao sam par puta i kad me vide da vracam stukice u vodu, nista im nije jasno ,misle da sam poludeo ! STRASNO


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 90 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 4 5 6 7 8 9 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs