Danas je Pet Mar 29, 2024 12:58 am

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 294 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 24 25 26 27 28 Elipsa 30 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Pon Jun 27, 2011 1:49 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Nov 27, 2009 1:19 am
Postovi: 246
zlajakg napisao:
Ja na svoj nacin,kao i ljudi sa kojima pecam.Ti,.....imas malo vise moci pa mozes malo zesce. :)

Ja od tebe i tebi sličnih očekujem dobre informacije, a ostalo ćemo mi. Nemate čega da se plašite, sve su to jajare koje umesto jaja kradu ribu, tako da pošto imate brojeve ribočuvara, javljajte. A evo i mog broja 069 78 77 00 i 069 78 77 30


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jun 27, 2011 1:55 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Nov 27, 2009 1:19 am
Postovi: 246
zlajakg napisao:
Ma koji crni prosli,dovoljno je znati koliko je desetkovan smudj,da ga ima jako malo,.......kako se izlovljavao,.....katastrofa. :evil:


Znam da je desetkovan i znam ko je to organizovao. Baš zato smo Ministarstvu predali projekat izgradnje veštačkog mrestilišta smuđa. Namera nam je da ga veštački mrestimo u jezeru i da poribljavamo enormnim količinama da bi oporavili tu vrstu.


Vrh
   
 
PostPoslato: Uto Jun 28, 2011 12:23 am 
OffLine

Pridružio se: Sre Jan 21, 2009 8:39 pm
Postovi: 313
Lokacija: Kragujevac
eeeeeee Rangooooooooo nemogu da ispratim tvoje postove..... Mnogo nas bre brate ti ovde zaludjujes a nista konkretno!!!!!
Sta ti bre pobratime pises ovde,koga ti lazes????Pa kako se to cuva neka voda sa obale,tj. satro niste u kanpu,pravite strategiju...nemoj molim te!!!! To pricaj i pisi na nekm drugom mestu a nemoj ovde!!!! Ti smekeru stojis ispred DjURE i neradis nista drugo sem sto stitis njegove tj. vase interese!!! Ja evo i veceras na Gruzi bio-a vi?????!!!!!
Ja sam tebi lepo napisao u mom predhodnom postu rekao da bi voleo da me demantujes i da postavis npr neku sliku iz neke akcije ili bilo kakvu fotku vase skorasnje akcije,a ti tu nama prodajes .... za bubrege!!!!KOME BRE,KOME,LEPO TE PITAM?????
Ubiste se od posla pa nemate vremena za kaveze i cverglana????!!!!!
Izvini ali lazes!!!!Nego ne znate dali cete i sledece god. biti na jezeru pa vam se neulazu pare SMEKERU,E TO JE RAZLOG!!!!
Stalo mi je do ovog foruma i mom mestu ovde inace bi ti svasta reko........
Ja sam Nikola Guberinic ul. Jovana Mirkovica br.16 34000 Kragujevac!!!!
A ti,ko si ti bre da sudis o Kragujevcu i Kragujevcanima,i da ti ovde pises da kod nas nema ljudi koji mogu da cuvaju jezero.
Za tvoju informaciju-licno mogu da sastavim ekipu kojoj..........
eeeeeee moj Srbine,ORLE MOJ .....
Ako vam firma lose stoji sa tehnikom,licno vam pozajmljujem aparat i kameru pa uradi sto sam ti reko ili u suprotnom ostavi ovu temu na miru da UMRE!!!!!!


Vrh
   
 
PostPoslato: Uto Jun 28, 2011 9:02 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Nov 27, 2009 1:19 am
Postovi: 246
Iz ovakvog pisanja mogu samo da zaključim da nisi upoznat sa time šta i kako treba da se radi i šta kakve rezultate daje, bar kada je u pitanju rad ribočuvarske službe. Imali ste poslednje tri godine takozvani ribočuvarski kamp na jezeru, pa kakva korist od toga. Nešto neznam da su tu bili neki rezultati, osim što su ribočuvari iz kampa razvozili ribu po kafanama. Ako kamp treba da služi kao pokriće ribokradicama, onda si ti u pravu, ali ako hoćeš da se nešto odradi, onda to moramo na moj način.
Za tvoju informaciju, 60% rezultata u celoj Srbiji napravim ja sa mojom ribočuvarskom službom, tako da je to i za tebe i za sve druge sumljivce najbolji dokaz da znamo šta radimo. Uostalom, imaš i ovde na forumu izveštaj za Gružu za nekih 76 dana rada, a ako su ti slučajno poznati rezultati koje prave drugi korisnici, ili rezultati naših predhodnika, moraš da budeš mnogo zlonameran, a da ne priznaš da znamo šta radimo.
Inače, ti ne savetujem da se mnogo kurčiš, jer posao ribočuvara, bar kako ga mi radimo, nije ni malo lak. Poznajem mnoge koji su kao ti jaki na rečima, ali kad treba da se zapne, obično useru motku. Evo ti samo jedan primer, a ja garantujem da ti prvi ne bi izdržao. Zimus kada smo uhvatili na delu Tucka, napolju je bilo -15. Po takvom mrazu mi smo ga čekali od 04.00 do 09.00 da bi ga uhvatili na delu. Da li bi ti prijatelju nekoga čekao 5 sati na -15 i da li si uopšte čuo ikada u svom životu da je neko to uradio. Tako da bi ti bilo bolje da ne sudiš o nečemu o čemu nemaš pojma.
A što se tiče opreme, oprema sa kojom raspolažemo vredi preko 150.000 EURA, tako da ipak ti sačuvaj svoje aparate i kamere za rođendane i svadbe.
I još nešto, noćas smo sa vode podigli blizu 2000 metara mreža. Valjda je to dokaz da neznamo šta radimo, ili možda treba tebi da javimo da dođeš lično da se uveriš.


Vrh
   
 
PostPoslato: Uto Jun 28, 2011 9:09 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Nov 27, 2009 1:19 am
Postovi: 246
gubnik.kg napisao:
eeeeeee Rangooooooooo nemogu da ispratim tvoje postove..... Mnogo nas bre brate ti ovde zaludjujes a nista konkretno!!!!!
Sta ti bre pobratime pises ovde,koga ti lazes????Pa kako se to cuva neka voda sa obale,tj. satro niste u kanpu,pravite strategiju...nemoj molim te!!!! To pricaj i pisi na nekm drugom mestu a nemoj ovde!!!! Ti smekeru stojis ispred DjURE i neradis nista drugo sem sto stitis njegove tj. vase interese!!! Ja evo i veceras na Gruzi bio-a vi?????!!!!!
Ja sam tebi lepo napisao u mom predhodnom postu rekao da bi voleo da me demantujes i da postavis npr neku sliku iz neke akcije ili bilo kakvu fotku vase skorasnje akcije,a ti tu nama prodajes .... za bubrege!!!!KOME BRE,KOME,LEPO TE PITAM?????
Ubiste se od posla pa nemate vremena za kaveze i cverglana????!!!!!
Izvini ali lazes!!!!Nego ne znate dali cete i sledece god. biti na jezeru pa vam se neulazu pare SMEKERU,E TO JE RAZLOG!!!!
Stalo mi je do ovog foruma i mom mestu ovde inace bi ti svasta reko........
Ja sam Nikola Guberinic ul. Jovana Mirkovica br.16 34000 Kragujevac!!!!
A ti,ko si ti bre da sudis o Kragujevcu i Kragujevcanima,i da ti ovde pises da kod nas nema ljudi koji mogu da cuvaju jezero.
Za tvoju informaciju-licno mogu da sastavim ekipu kojoj..........
eeeeeee moj Srbine,ORLE MOJ .....
Ako vam firma lose stoji sa tehnikom,licno vam pozajmljujem aparat i kameru pa uradi sto sam ti reko ili u suprotnom ostavi ovu temu na miru da UMRE!!!!!!

''Izvini ali lazes!!!!Nego ne znate dali cete i sledece god. biti na jezeru pa vam se neulazu pare SMEKERU,E TO JE RAZLOG!!!!''
Citiram tvoju rečenicu kojom samo dokazuješ da neznaš o čemu pričaš. Ugovor za jezero Gruža smo podpisali na 10 godina, što znači da smo tu do kraja 2020. godine. A tebi ako je posebno stalo do hvatanja cverglana, odnosno ako si stvarno spreman da daš doprinos, evo nudim ti da pomogneš u tim poslu, mada verovatno i kad je to u pitanju, ti neznaš o čemu pričaš. Za razliku od tebe, mi smo se time već bavili, a ti verovatno neznaš ni kako izgleda bubanj za hvatanje cverglana.


Vrh
   
 
PostPoslato: Uto Jun 28, 2011 9:11 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Nov 27, 2009 1:19 am
Postovi: 246
I samo još nešto. Ako ti je zaista stalo do ovog foruma, onda se potrudi da ne pišeš svakakve gluposti. Iz svega što si napisao vidi se koliko ti zapravo nemaš pojma o temi kojom pokušavaš da se baviš.


Vrh
   
 
PostPoslato: Uto Jun 28, 2011 9:34 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Nov 27, 2009 1:19 am
Postovi: 246
Slika

Uploaded with ImageShack.us

Evo ti fotorafija sa jezera, pa sad ko laže. Mi ili ti ?


Vrh
   
 
PostPoslato: Uto Jun 28, 2011 9:37 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Nov 27, 2009 1:19 am
Postovi: 246
Evo još jedna. Jesu li ovo mreže, ili smo možda i to nekako izmotirali.
Slika

Uploaded with ImageShack.us


Vrh
   
 
PostPoslato: Uto Jun 28, 2011 9:48 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Nov 27, 2009 1:19 am
Postovi: 246
Slika

Uploaded with ImageShack.us

Ajd sad pošto si ti očigledno ekspert, koliko na ovoj gomili ima metara mreža.


Vrh
   
 
PostPoslato: Uto Jun 28, 2011 9:52 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Maj 23, 2009 12:31 pm
Postovi: 266
Lokacija: クラグイェヴァツ
Rangoo napisao:
Iz ovakvog pisanja mogu samo da zaključim da nisi upoznat sa time šta i kako treba da se radi i šta kakve rezultate daje, bar kada je u pitanju rad ribočuvarske službe. Imali ste poslednje tri godine takozvani ribočuvarski kamp na jezeru, pa kakva korist od toga. Nešto neznam da su tu bili neki rezultati, osim što su ribočuvari iz kampa razvozili ribu po kafanama. Ako kamp treba da služi kao pokriće ribokradicama, onda si ti u pravu, ali ako hoćeš da se nešto odradi, onda to moramo na moj način.
Za tvoju informaciju, 60% rezultata u celoj Srbiji napravim ja sa mojom ribočuvarskom službom, tako da je to i za tebe i za sve druge sumljivce najbolji dokaz da znamo šta radimo. Uostalom, imaš i ovde na forumu izveštaj za Gružu za nekih 76 dana rada, a ako su ti slučajno poznati rezultati koje prave drugi korisnici, ili rezultati naših predhodnika, moraš da budeš mnogo zlonameran, a da ne priznaš da znamo šta radimo.
Inače, ti ne savetujem da se mnogo kurčiš, jer posao ribočuvara, bar kako ga mi radimo, nije ni malo lak. Poznajem mnoge koji su kao ti jaki na rečima, ali kad treba da se zapne, obično useru motku. Evo ti samo jedan primer, a ja garantujem da ti prvi ne bi izdržao. Zimus kada smo uhvatili na delu Tucka, napolju je bilo -15. Po takvom mrazu mi smo ga čekali od 04.00 do 09.00 da bi ga uhvatili na delu. Da li bi ti prijatelju nekoga čekao 5 sati na -15 i da li si uopšte čuo ikada u svom životu da je neko to uradio. Tako da bi ti bilo bolje da ne sudiš o nečemu o čemu nemaš pojma.
A što se tiče opreme, oprema sa kojom raspolažemo vredi preko 150.000 EURA, tako da ipak ti sačuvaj svoje aparate i kamere za rođendane i svadbe.
I još nešto, noćas smo sa vode podigli blizu 2000 metara mreža. Valjda je to dokaz da neznamo šta radimo, ili možda treba tebi da javimo da dođeš lično da se uveriš.

Pa i Tucku je bilo hladno na -15 :)

_________________
ホンダ


Vrh
   
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 294 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 24 25 26 27 28 Elipsa 30 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs