Danas je Čet Mar 28, 2024 1:03 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 44 postova ]  Idi na stranicu 1 2 3 4 5 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Sub Nov 05, 2011 12:59 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 1:31 pm
Postovi: 1680
Lokacija: Niš, Paraćin
Čekam samo da drugar uslika, zamolio sam ga, pa da nabacimo slike i možda neki video klip ove pojave na V. Moravi kod Paraćina, lokacija "Čepurski most". Zvao je kaže ribočuvare, ali nisu dolazili, a na tom mestu je kao na vašaru: desetine grabuljdžija (stočarske gamadi) vadi skobalje i mrene iz krtoga, pa čak i psuju kad im se otkači, te psuju kad odlaze kući prepunog džaka uz konstataciju da sutra moraju da ponesu veći džak, tj. 2 komada.
Molim Boga da NN lice (moj prijatelj) uspe da uslika ovih dana nešto materijala pa da potkrepim dokazima, da ne ispadne da samo piskaram bezveze.

_________________
Svi znaju svrhu, štuka na vrhu, tu su da kvare i naprave lom,
a negde na dnu, sudbinu jadnu, mnogima rešava nekakav som...


Vrh
   
PostPoslato: Sub Nov 05, 2011 8:15 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Nov 03, 2010 1:51 pm
Postovi: 1966
Lokacija: dunav 1215km
jaka nam vajda od ovih nasih piskaranja kad ovi sto treba da ih hapse i kaznjavaju ne rade nista.
mozda je i bolje da ne pisemo nista bar cemo se manje nervirati :roll:

_________________
..Džamajka..


Vrh
   
PostPoslato: Sub Nov 05, 2011 10:36 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 1:31 pm
Postovi: 1680
Lokacija: Niš, Paraćin
Borba, u bilo kakvom obliku, ne sme nikada da prestane. Siguran način da pobedi zlo je da dobri ljudi ne učine ništa.

_________________
Svi znaju svrhu, štuka na vrhu, tu su da kvare i naprave lom,
a negde na dnu, sudbinu jadnu, mnogima rešava nekakav som...


Vrh
   
PostPoslato: Sub Nov 05, 2011 11:47 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 2:00 am
Postovi: 41
Lokacija: Jagodina
Gde li su ti slini grabuljasi???Danima sam tamo i bacam varalicu ali od grabuljasa ni traga.Ova tema je zlonamerno postavljena a cilj je da se rasevacki most proglasi zimovnikom i zabrani varlicarima pristup.Sada sam zvao cuvare da proverim tu informaciju i dobio sam odgovor da su oni tamo i da im je vec neko lazno prijavio grabuljanje i da isti sada nece da se javi na telefon.Mogu da mislim sta je cilj tog tvog prijatelja?!Smetaju mu varalicari jer ovih dana se peca bucov i som,a mrena ni za leka.Bruka i sramota. :twisted: :twisted: :twisted:


Vrh
   
PostPoslato: Sub Nov 05, 2011 12:12 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Dec 07, 2009 10:08 am
Postovi: 484
Lokacija: Jagodina-Cuprija-Paracin
Ja sam juce pecao tamo ceo dan.Bila su dva ribolovca i bacali varalicu iz camaca ispod samog mosta.Ja sam bacao nizvodno od mosta gde mi se tokom popodneva pridruzio drugar.Pred sami mrak sam otisao do cepurskog vira i tamo pecao sat-dva i posle sam otisao kuci.Za to vreme od grabuljasa ni traga,a ne znam sta bi mogli da grabuljaju kad tamo nema bele ribe u toj kolicini da bi moglo da se grabulja. :shock: Sto se mene tice mogu i taj deo da proglase zimovnikom kad su vec sve mostove i proglasili.Jedino ostaje mijatovacki vir. :evil:

_________________
VARALICAR.com > RESPECT RULES

<°))))><


Vrh
   
PostPoslato: Sub Nov 05, 2011 12:24 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 1:31 pm
Postovi: 1680
Lokacija: Niš, Paraćin
Auuu ljudi, ne skrećite sa teme.
Meni nije cilj niti da se ijedan deo Morave proglasi zimovnikom, već da se ribokradice oteraju sa vode!
I sam sam kao strastveni varaličar žustri protivnik proglašavanja nekog mesta zimovnikom! Pristalica sam totalne kontrole tih mesta!
A gospoda ribočuvari bi trebalo da su svaki dan na vodi, zar ne? A ne da dolaze po pozivu, gotovo uvek kada je najveći deo posla već obavljen.

_________________
Svi znaju svrhu, štuka na vrhu, tu su da kvare i naprave lom,
a negde na dnu, sudbinu jadnu, mnogima rešava nekakav som...


Vrh
   
PostPoslato: Sub Nov 05, 2011 12:26 pm 
OffLine

Pridružio se: Sub Nov 07, 2009 7:37 pm
Postovi: 45
Aca Milićko napisao:
Čekam samo da drugar uslika, zamolio sam ga, pa da nabacimo slike i možda neki video klip ove pojave na V. Moravi kod Paraćina, lokacija "Čepurski most". Zvao je kaže ribočuvare, ali nisu dolazili, a na tom mestu je kao na vašaru: desetine grabuljdžija (stočarske gamadi) vadi skobalje i mrene iz krtoga, pa čak i psuju kad im se otkači, te psuju kad odlaze kući prepunog džaka uz konstataciju da sutra moraju da ponesu veći džak, tj. 2 komada.
Molim Boga da NN lice (moj prijatelj) uspe da uslika ovih dana nešto materijala pa da potkrepim dokazima, da ne ispadne da samo piskaram bezveze.

Hajde Aco pozuri s tim dokazima :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Sub Nov 05, 2011 12:35 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 1:31 pm
Postovi: 1680
Lokacija: Niš, Paraćin
Ma da bre, ako nemaš slika, video zapis i čak namontirani igrani film o tome, te intervjue sa krivolovcima snimljene HD kamerom odmah ide razapinjanje na krst, kao da skontam da se sami grabuljaroši nakače na forum i pljuju po meni :D
I tako uvek... Jedan me lik napljuva od nogu do glave na temi Rivers Guard prošle godine zato što sam pisao samo o suštoj istini i krivolovu na određenim mestima.
Stičem neki utisak da su ribokradice na Velikoj Moravi u strašnom dosluhu sa ribočuvarima, i taj tumor koji je već mnogo zahvatio reku, neprestano se širi i nemoguće ga je odstraniti jednostavnim procesima. Svako pominjanje ribokrađe se neminovno zataškuje, a onaj naslov "Ribokradice pretukle ribočuvara na Moravi" mi u tom slučaju slobodno može imati nastavak: "jer nisu hteli da podele ribu sa njim a on im tražio".

Yebiga, takav utisak stičem, šta sad... Voleo bih da je sve ovo što sam napisao u ovom postu samo neka moja bolesna teorija zavere...

_________________
Svi znaju svrhu, štuka na vrhu, tu su da kvare i naprave lom,
a negde na dnu, sudbinu jadnu, mnogima rešava nekakav som...


Vrh
   
PostPoslato: Sub Nov 05, 2011 12:46 pm 
OffLine

Pridružio se: Sub Nov 05, 2011 12:15 pm
Postovi: 18
Nema tamo nikakvog grabuljanja.Oko 09h sam dobio poziv sa broja 060-178-... i javlja se covek vidno uzbudjen i prenosi mi da kod cepurskog-rasevackog mosta na desetine grabuljasa ubija ribu i da iznose dzakove i dzakove i da vecina grabulja sa mosta.Slucajno sam se u tom trenutku nalazio u cepurskom viru i proveravao neke camce da li se posecuju i nn osobi odgovaram da sam za 10min tamo.Odlazim do mosta i kad tamo dva camca usidrena i tri ribolovca pecaju.Zadrzim se nekih 15-min sakriven i vidim da ljudi nista ne hvataju.Pozovem iste i uverim se da u camcu nema nista i da su im cuvarke suve i na pitanje da li su tu bili jos neki ribolovci ljudi mi odgovaraju da su oni od 06h na vodi i da nikoga nisu videli.Pozovem ja lepo nn lice koje je sve to prijavilo i isti ne odgovara na poziv,a dobio je i poruku da se javi ali nista!!Toliko o cepurskom-rsevackom mostu.Dobronamernim ribolovcima koji hoce da prijave nezakonit ribolov to mogu da ucine na brojeve tel. 069/78-77-01 ;02;03;04;05;06;26


Vrh
   
PostPoslato: Sub Nov 05, 2011 12:47 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 1:31 pm
Postovi: 1680
Lokacija: Niš, Paraćin
Upravo sam dobio info o veoma uspešnoj akciji ispod mosta. Nekog "Culeta" i "Mancea", koji su "varaličarili" krvave skobalje iz 2 čamca, pokupili su ribočuvari River's Guard-a i odvezli.
Sve pohvale za ribočuvarsku službu koja se najzad našla u pravo vreme na pravom mestu.

_________________
Svi znaju svrhu, štuka na vrhu, tu su da kvare i naprave lom,
a negde na dnu, sudbinu jadnu, mnogima rešava nekakav som...


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 44 postova ]  Idi na stranicu 1 2 3 4 5 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs