Danas je Čet Mar 28, 2024 12:52 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 411 postova ]  Idi na stranicu 1 2 3 4 5 Elipsa 42 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Ned Nov 13, 2011 11:59 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Okt 24, 2010 10:44 pm
Postovi: 228
Lokacija: Šumadija brale i to Kragujevac
U zadnjem broju ribolova izdato saopštenje o uvođenju doplatnih dozvola za rekreativni ribolov na akumulaciji Gruža,pored svega toga lopovsko udruženje zvano River's Guard uvodi režim uhvati i pusti za šarana u periodu 2012-2013,pitanje je šta će biti sa smuđem?Kao što se i moglo pretpostaviti,nisu mogli da se izdržavaju samo od godišnjih dozvola!Neka im je večna slava.


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Nov 13, 2011 12:28 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 24, 2009 8:27 pm
Postovi: 687
Lokacija: Sumadija State
Da,kazu bice doplata od 2000 din a za sve vreme vladavine nisu ubacili ni jednu jedinu ribu.Na kraju krajeva,muka mi je vise od svega,tako da,.ebe mi se vise za sve,neka ode sve u pm.Naopaka i skorojevicka politika nam .eba kevu.Gore nikad nije bilo niti ce biti,neka ga isprazne celog,neka ostane samo bara,moj dinar vise videti nece NIKADA.Od Nove Godine sam bez dozvole,dok ne dodje neko normalan,neko ko zna da rukovodi i ulaze POSTENO,a ne da bere sa tudjeg imanja.


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Nov 13, 2011 3:14 pm 
OffLine
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Jun 18, 2006 9:59 pm
Postovi: 3626
Lokacija: Cacak / Bec
Zar mogu da zacepe koliko oni hoce? Ja sam mislio 1000 din plafon :evil:

_________________
"Social media don’t have to be democracies where all speech is valued at any cost; you can feel free to be the dictator of your conversational domain for the sake of your own sanity".


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Nov 13, 2011 3:34 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 24, 2009 8:27 pm
Postovi: 687
Lokacija: Sumadija State
Da,toliko su hteli prosle godine ali nije proslo jer su dozvole vec krenule.Pa je isla prica da ce biti doplata ali ne i Kragujevcane.Sada se suska da ce biti za sve 2000 din.Ma nema zakona pa svako drvi kako hoce i otima koliko mu odgovara.Za 10 godina zadnjih SAMO JEDNOM SAM KONTROLISAN kako na Gruzi tako i na Moravi.Sta to govori?????Pare se uzimaju,nema poribljavanja,krivolov cveta kao nikada do sada.U Braznu na moje oci i mojih ortaka 3 kretena postavljaju usred bela dana samice a ovaj,jedan od kretena varalicari dok postave samice i odvoze se kolima po zavrsenom poslu.Nekada se to radilo tajno,nocu,u sitne sate,a danas.........???Koji qurac mi vise prodaju demagogiju ovi sto NAVODNO CUVAJU I PRIBLJAVAJU.Ne kupujem dozvolu i TACKA.A da,naravno pecacu i dalje i da vidim ko ce mi (pokusati)oteti stap.Pre cu ja sa obale nego ON(cuvar) na obalu.Vracam ribu kad je upeca?Naravno,tako sam vaspitan,ali kad vidim zbog cega i koga,smeju mi se mnogi kad im pricam,cak i kada se sa nepoznatima pokacim sto somce od jedva pola kila nose kuci,......isto mi se smeju.Jbg,...........


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Nov 13, 2011 3:40 pm 
OffLine

Pridružio se: Pon Feb 01, 2010 9:10 pm
Postovi: 711
Lokacija: kragujevac-napoli
sok sok ja sam lud i bez njih samo uhvati i istocim 2000 litra nafte u jezero pa ce mo kuqac i mi da pecamo i oni da cuvaju gov** jedna sram ih bilo lopovi

_________________
ne kupujem post expresom jer je postar nesposoban da mi donese a i podkrada me !!!!!
i jos nesto da dodam ja sam RIBOLOVAC a ne FOTOGRAF


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Nov 13, 2011 3:43 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Maj 30, 2008 4:24 pm
Postovi: 1807
Lokacija: VA
Polako ali sigurno idemo u smeru da ce se za svaku vodu placati nekakva doplatna dozvola :x

zlajakg napisao:
Pa je isla prica da ce biti doplata ali ne i Kragujevcane.Sada se suska da ce biti za sve 2000 din.

To zakon ne dozvoljava, ili placaju svi ili niko.

_________________
Ulažite u stomak! To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugoročno i neizvesno.


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Nov 13, 2011 4:16 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 24, 2009 8:27 pm
Postovi: 687
Lokacija: Sumadija State
Zakon??!!Da,slazem se.Ali znamo za koga vazi ali i za koga ne vazi.


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Nov 13, 2011 4:42 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Maj 30, 2008 4:24 pm
Postovi: 1807
Lokacija: VA
Slazem se da se kod nas malo koji zakon postuje, ali to bi bila teska zloupotreba koju ni jedan korisnik ne bi smeo da pokusa.

Iako nisam nikad pecao na Gruzi usudjujem se da kazem da je bilo kakva doplata za nju - glupost!

_________________
Ulažite u stomak! To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugoročno i neizvesno.


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Nov 13, 2011 5:18 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Jan 29, 2008 1:42 pm
Postovi: 336
Lokacija: Harstad-Norway
Nisam siguran da mogu tako svojevoljno da uvedu doplatnu dozvolu!
Za tako nesto voda treba da bude kategorizovana,
za to treba da urade procenu stanja u toj istoj vodi
a da im to posle odobri ministarstvo!
Tako sam ja to razumeo,mozda sam u zabludi!

Zakon:

Корисник може издати доплатну дозволу за рекреативни риболов, која
важи уз годишњу, за обављање рекреативног риболова на појединим деловима
рибарског подручја, у складу са категоризацијом риболовних вода.

U svakom slucaju previse je i neduhovito je :!:
pre godinu rekose da je jezero unisteno
a sad je odjednom oaza pune ribe na kojoj treba doplata!
Kojom se brzinom taj smudj prca :?:

_________________
a da mene neko pita ja bih sedeo na vrhu planete i brojao zvezde


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Nov 13, 2011 5:28 pm 
OffLine
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Jun 18, 2006 9:59 pm
Postovi: 3626
Lokacija: Cacak / Bec
Po prici ostalih smudj je u izumiranju... a ovi hoce da se ogrebu za malo para dok nije sve otislo u aut. Ni ovde u Austriji nije neka bolja prica, ja sam vec sebe ubedio da ne znam da pecam uopste,a od ove godine 10E skuplja dozvola po reviru.

_________________
"Social media don’t have to be democracies where all speech is valued at any cost; you can feel free to be the dictator of your conversational domain for the sake of your own sanity".


Vrh
   
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 411 postova ]  Idi na stranicu 1 2 3 4 5 Elipsa 42 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs