Danas je Čet Mar 28, 2024 3:02 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 411 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 33 34 35 36 37 Elipsa 42 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Pet Feb 10, 2012 10:01 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Sep 24, 2009 12:26 am
Postovi: 801
Ko nam je ministar, ne bi me cudilo i da skoci cena doplatne...tuzno je ali je tako...


Vrh
   
 
PostPoslato: Pet Feb 10, 2012 10:07 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Mar 30, 2011 6:47 pm
Postovi: 76
Lokacija: Šumadija
Vazno je samo da ce doplate biti ukinute a o politickoj opredeljenosti se izjasnjavaj na drugom mestu.
MIISTAR CE UKIUTI DOPLATE ZA DOSTA VODA A TO JE VAZNO


Vrh
   
 
PostPoslato: Pet Feb 10, 2012 10:20 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Sep 24, 2009 12:26 am
Postovi: 801
nema nikakve politike i ne iznosim nista vezano za politiku vec za nazovi coveka koga si ti spomenuo.
Uostalom isti taj nazovi covek je dozvolio ribarima da prave javasluk za vreme lovostaja...to nije u sklopu ove teme, ali cisto da napomenem ukoliko nisi upucen :roll:


Vrh
   
 
PostPoslato: Pet Feb 10, 2012 10:24 pm 
OffLine
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Jun 18, 2006 9:59 pm
Postovi: 3626
Lokacija: Cacak / Bec
Pazite sad drugu stranu medalje, sklone doplatu, cuvari dodju 1 godisnje da obidju jezero, posto nemaju para za vise obilazaka,a za onih 364 dana udri misko svim i svacim...

Ne branim nikog, samo iznosim jos jedno misljenje,

Treba zakone menjati, ja u Becu sreo za 3 godine pa bogami 3 puta ribocuvara... treci put sam bio sa prijateljima,njih kontrolisao na njihovom reviru :D, ali nema nekih drasticnih prekrsaja, posto i narod postuje zakon tj. plase se kazni...

PS: Nemojte ovde o politici... i drugo, ne volim ni ja da mi neko prodaje m.da za bubrege, tako da vas razumem zasto ste bili protiv doplate na izgleda opustosenom jezeru...

_________________
"Social media don’t have to be democracies where all speech is valued at any cost; you can feel free to be the dictator of your conversational domain for the sake of your own sanity".


Vrh
   
 
PostPoslato: Pet Feb 10, 2012 10:37 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Mar 30, 2011 6:47 pm
Postovi: 76
Lokacija: Šumadija
Niko nema nista protiv doplatne dozvole ali da za te pare makar dobijes nesto.Na Gruzanskom jezeru nemas nista. Bice ponovo uradjena kategorizacija voda i bice pojacan inspekcijski nadzor oko izdavanja dozvola i uopste kako se gazduje,cuva i poribljava dobijena voda tako da ce morati da rade ili ce im biti oduzeta voda pa ce neko drugi moci da radi i sa cenom od 5000din od kojih negde 3300 ide udruzenju koje je dobilo vodu.Pa ti izracunaj koliko ima ribolovaca pa koliko love ide udruzenju videces da ima mnogo njih koji bi za te pare radili

A daleko smo mi od Beca mozda jednog lepog dana to bude i kod nas

Nemanja_vfr_ napisao:
nema nikakve politike i ne iznosim nista vezano za politiku vec za nazovi coveka koga si ti spomenuo.
Uostalom isti taj nazovi covek je dozvolio ribarima da prave javasluk za vreme lovostaja...to nije u sklopu ove teme, ali cisto da napomenem ukoliko nisi upucen :roll:

Neznam kako je on to dozvolio pa zna se ko gazduje i cuva vodu?


Vrh
   
 
PostPoslato: Pet Feb 10, 2012 11:16 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Jan 29, 2008 1:42 pm
Postovi: 336
Lokacija: Harstad-Norway
On im je dozvolio izmenom uredbe,ili kako se vec to zove,da mogu da mrezare u mrestu,on je potpisao koliko se secam.
I ovo je nazalost farsa pred izbore,dobar i los policajac...

Nije ovo nesto pozitivna vest po Gruzu,izmedju doplate i bande koja je harala godinama ja bi biro ovo prvo.
Trebao je samo Djura da bude mudar pa da stavi cenu od 500 din bar prvu godinu,
pa da dize cenu srazmerno kako raste zadovoljstvo ribolovaca.bili bi vuci siti i ovce na broju.

_________________
a da mene neko pita ja bih sedeo na vrhu planete i brojao zvezde


Vrh
   
 
PostPoslato: Pet Feb 10, 2012 11:35 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Mar 30, 2011 6:47 pm
Postovi: 76
Lokacija: Šumadija
Svarno neznam o cemu pricas jesi ti video tu uredbu? i kako neko nekom moze da dozvoli da mrezari u mrestu pa i uopste da mrezari gde bre to pise?To je bre krivicno delo i za to se ide u zatvor,no mi smo se borili da se ukine doplata i to smo dobili pa cemo za dalje da vidimo


Vrh
   
 
PostPoslato: Pet Feb 10, 2012 11:52 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Jan 29, 2008 1:42 pm
Postovi: 336
Lokacija: Harstad-Norway
Pricam o privrednim ribarima.

_________________
a da mene neko pita ja bih sedeo na vrhu planete i brojao zvezde


Vrh
   
 
PostPoslato: Sub Feb 11, 2012 12:05 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Okt 24, 2010 10:44 pm
Postovi: 228
Lokacija: Šumadija brale i to Kragujevac
ilunga napisao:
Nije ovo nesto pozitivna vest po Gruzu,izmedju doplate i bande koja je harala godinama ja bi biro ovo prvo.

Isto bi se dešavalo i sa doplatnom,pa misliš da bi nešto bolje čuvali jezero,nego im je dupe zinulo za pare.


Vrh
   
 
PostPoslato: Sub Feb 11, 2012 12:37 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Mar 30, 2011 6:47 pm
Postovi: 76
Lokacija: Šumadija
ilunga napisao:
Pricam o privrednim ribarima.

MA KO PRICA O PRIVREDNOM RIBOLOVU OVDE SE RADI O REKREATIVNIM SPORTSKIM RIBOLOVCIMA TO BRE NEMA OVDE U SUMADIJI I POMORAVLJU- ALASI NA DUNAVU ITD.JE DRUGA PRICA


Vrh
   
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 411 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 33 34 35 36 37 Elipsa 42 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs