Danas je Čet Mar 28, 2024 10:29 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 411 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 34 35 36 37 38 Elipsa 42 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Sub Feb 11, 2012 9:24 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Jan 29, 2008 1:42 pm
Postovi: 336
Lokacija: Harstad-Norway
Polako gospodine nemojte na mene vikati,nije vam ovo Beograd ovo je suma :)

_________________
a da mene neko pita ja bih sedeo na vrhu planete i brojao zvezde


Vrh
   
 
PostPoslato: Sub Feb 11, 2012 10:35 am 
OffLine
Forum Domacin
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 01, 2006 10:53 am
Postovi: 4869
Lokacija: DUNAV 1163 km
Ej bre Sumadinac usitni malo ta slova ce nas sve isprepadas :lol:
Pratim temu iz patriotskih razloga prema mom kumu :D
Da pecam na Gruzi bunio bi se do besvesti zbog doplate,kome bre da doplatim,nema sanse :evil:
A na Dunavu sto se tice ribarenja,sve je isto kao i sa pecarosima. Kad je smudj u zabrani ti bacas tvistera i pecas soma,kad je som u zabrani bacas kedera.Ne ide da bacis rovca jer je provaljeno :wink: Tako i ribari po zakonu mogu da love babuske,tostolobike koliko hoce...nije sija nego vrat

_________________
www.mgz.rs


Vrh
   
 
PostPoslato: Sub Feb 11, 2012 2:50 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Jan 29, 2008 1:42 pm
Postovi: 336
Lokacija: Harstad-Norway
Nema doplate,ko je vec kupio dobice pare nazad.

_________________
a da mene neko pita ja bih sedeo na vrhu planete i brojao zvezde


Vrh
   
 
PostPoslato: Sub Feb 11, 2012 6:14 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Mar 30, 2011 6:47 pm
Postovi: 76
Lokacija: Šumadija
bugi napisao:
Ej bre Sumadinac usitni malo ta slova ce nas sve isprepadas :lol:
Pratim temu iz patriotskih razloga prema mom kumu :D
Da pecam na Gruzi bunio bi se do besvesti zbog doplate,kome bre da doplatim,nema sanse :evil:
A na Dunavu sto se tice ribarenja,sve je isto kao i sa pecarosima. Kad je smudj u zabrani ti bacas tvistera i pecas soma,kad je som u zabrani bacas kedera.Ne ide da bacis rovca jer je provaljeno :wink: Tako i ribari po zakonu mogu da love babuske,tostolobike koliko hoce...nije sija nego vrat

Ja ne pecam kad je zabrana a i ovako vracam skoro sve ili dam nekom a za jelo kupim morsku


Vrh
   
 
PostPoslato: Sub Feb 11, 2012 7:55 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Nov 02, 2007 10:17 am
Postovi: 784
Lokacija: Kragujevac
ilunga napisao:
Nema doplate,ko je vec kupio dobice pare nazad.

Nije ovo nesto pozitivna vest po Gruzu,izmedju doplate i bande koja je harala godinama ja bi biro ovo prvo.


Od kud znaš? Jeli korisnik dao negde saopštenje? Gde?

Čist je bezobrazluk, lopovluk, organizovani kriminal, tražiti 70 evra za dozvolu za rekreativni ribolov na Gruži :wink: :wink: !!!!!! To nema ni u Evropskoj Uniji!!!! :wink:

Muka mi je od priče "izvadili smo 2-3000m mreža". Čoveka treba uhvatiti!!!! Čoveka koji postavlja mreže. :wink: Svi znaju, i ja i korisnik voda ko postavlja mreže, odakle kreće, gde obično postavla... Treba ga samo sačekati i na delu uhvatiti, ali murov, oću pare - neću da radim. Lako je zlostavljati rekreativne ribolovce, ali kad treba da se baviš kriminalcima onda muda nema.

Koliko para treba da dam da bi hvatali ribokradicu? Što Ja da dam?

_________________
Varaličarska sekcija - Kragujevac


Vrh
   
 
PostPoslato: Sub Feb 11, 2012 8:59 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Jan 29, 2008 1:42 pm
Postovi: 336
Lokacija: Harstad-Norway
Objavio Djura na fejsu :)

kaze da su izvadili 60 000m mreze,neka je samo i pola od toga,treba kapa da im se skine :!:
Da rade bolje od svih prethodnika zajedno to je ocigledno,da se ne lazemo.Moze nekom da se svidja ili ne ali ljudi rade poso.

E sad- fali im malo menadzerskih sposobnosti pa su dosli u sukob sa narodom zbog doplate,
i to u trenutku kad su ih na ziceru cekali bivsi upravljaci i njihova organizovana banda koja je godinama pustosila po jezeru.

Doplatna je bila velika greska,ni ja je ne bih platio 2000 ali bih 500.

Ako se sad finansijski ne uklope,(nadam se da hoce),ode Gruza u Q.

_________________
a da mene neko pita ja bih sedeo na vrhu planete i brojao zvezde


Vrh
   
 
PostPoslato: Sub Feb 11, 2012 11:26 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Okt 24, 2010 10:44 pm
Postovi: 228
Lokacija: Šumadija brale i to Kragujevac
E cilj nam je između ostalog da ta ista banda ne dođe ponovo na vlast,zato smo mi varaličari i pokrenuli sve to,a ne oni koji su odmah počeli da se hvale da je ta inicijativa potekla od njih,od takozvanog saveza ribolovaca Šumadije koji niko i ne priznaje jer faktički ne postoji i tu se najmanje pitaju,a članovi su navodno ribolovačka udruženja Magma,Bagremar,Šumadija i još neki navodno iz Topole,Rače...A to što su navodno izvadili ne znam koliko kilometara mreža,to ne pije vodu jer oni ni ne smeju da dozvole da se te mreže nađu u vodi,a ne da se hvale kako stalno vade mreže i to samo pokazuje njihovu nesposobnost da ne mogu da se uhvate u koštac sa ribokradicama ili jednostavno nemaju muda.


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Feb 12, 2012 12:02 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Nov 02, 2007 10:17 am
Postovi: 784
Lokacija: Kragujevac
Opet mreže!!!!
Nikog, ali baš nikog taj podatak ne interesuje.

Ovako nekako treba da izgleda obaveštenje korisnika voda u vezi sa ribokrađom:

Dana tog i tog, posle pripremane i organizovane akcije na sprečavanju ribokrađe na jezeru Gruža, pripadnici RG-a su na delu uhvatili Petra Petrovića, Jovana Jovanovića i ...
Pomenuta lica su zatečena prilikom postavljanja mreža i drugih nedozvoljenih alata na delu jezera poznat kao "Zmijarnik". Kod njih je zatečeno u posedu 10000m mreža , 3 strujna agregata za ubijanje i omamljivanje ribe i 70 kg na taj načim ulovljene ribe. Od toga 30kg Smuđa , 15 kg Šarana, 10 kg Štuke i 15kg ostale ribe.
Protiv počinioca ovog nedela podneta je krivična prijava i predati su istražnom sudiji.
Zbog štete koje su ovakvim činom napravili zaprećana je kazna zatvora od toliko i toliko, kao i novčana kazna u iznosu tom i tom.

RG ovom prilikom se zahvaljuje na saradnji sportsko - rekreativnim ribolovcima koji su pomogli ovoj uspešnoj akciji davanjem korisnih i pouzdanih informacija.
RG poziva sve sportsko- rekreativne ribolovce na riblju čorbu(biće sigurno mrtve ribe koju neće vrećati) dana tog i tog , na tom i tom mestu, s nadom da ćemo ovako uspešnu saradnju nastaviti i dalje.

Uprava RG-a


EEEEeee, tako se to radi!!!!

Ali šta, RG objavljuje rat sportsko rekreativnim ribolovcima što, zamisli, neće da plate 70 evra korisniku vode, a za uzvrat smo čuli ovde šta za inat neće da rade i da objasne za šta idu naše pare, i ko nema da plati ne mora ni da živi , i još svakakva bahata sranja...

EEEeee brale moj...

Fali njima osnovna kultura, kućna, da kad dođu do ribolovca na pristojnu udaljenost i sa pristojne udaljenosti kažu šta imaju , i da svoj posao obave kulturno i sa šlifom, a ne ko banda paravojna neka da zaskaču sportske ribolovce, a kad treba kriminalci da se jure muda brzinom svetlosti nestanu.

Biće ovo borba borba bez prestanka!!!!
Bez milosti, bez predaje!!!!
Opet, po ko zna koji put, Šumadinci dižu ustanak dok svi savijaju glave!!!!

Smrt fašizmu- sloboda ribolovcima!!!!

_________________
Varaličarska sekcija - Kragujevac


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Feb 12, 2012 12:19 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Nov 02, 2007 12:00 am
Postovi: 663
Lokacija: Kragujevac - Svilajnac
Ovaj post iznad je upravo ono sto mi potenciramo a na nekako svi ostali okrecu glavu.
Uostalom, necu ni trositi reci na coveka koji je javno napisao da ko nema 2000din ne treba ni da zivi :roll: :roll: Neka ga stigne jevrejska kletva, samo to mogu da mu porucim!!

_________________
http://www.PikeR-Lures.com


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Feb 12, 2012 1:01 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Jan 21, 2009 8:39 pm
Postovi: 313
Lokacija: Kragujevac
eeeeeeeee BRAVO TI GA URKE BRAVO!!!!!!!

Na tih 60km mreza koliko je lopova uhvaceno na delu?????????
Ako je uhvaceno kako su sankcionisani i da li su u opste sankcionisani????

Na onim skorasnjim snimcima RG se cuju komentari ribocuvara da su lopovi cije mreze dizu u tom trenutku na obali i nervozno se setaju :!: :?: :idea:
Dakle znaju cija je mreza i jos je ta osoba prisutna.Po meni NEDOVRSENA AKCIJA!!!!!!!!!!!

To bi isto bilo kao kad bi policija pronasla drogu a vlasnik iste ce izgubljenu robu opet nabaviti i nastaviti da radi.

NE BI SMEO DA NAM SE SVETI NIKO NA TAJ NACIN STO NAM NECE CUVATI VODU IZ SLEDECIH RAZLOGA;
1.jel se latio posla radi ocuvanja iste a ne radi BOGACENJA.
2.sam je kriv sto su doplate ukinute,jel je bio alav i trazio dosta vise nego sto treba pa smo se pobunili i POBEDILI :wink:
3.izgubljeno neka nadoknadi volonterima.
4.ako se bude k....o i svetio necuvanjem jezera oteracemo ga SIGURNO?


I po 100 put,ima nasu podrsku i pomoc ako zeli i ni u jednom trenutku ne sumljamo da moze da sacuva vodu tj. jedini je ko trenutno ima sredstava da to odradi ako to zaista zeli.SVE ZAVISI OD NJEGA,DA LI CE DA SARADJUJE SA NAMA ILI CE DA RATUJE!!!!!!

PS
Jednu bitku smo dobili a ako je pametan proceni ce sta i kako sa nama,kako bi cela borba izasla na pozitivu i za nas i za njega.Predloga ima sasvim dovoljno pa nek ih se malo pridrzava a ako ih zaboravi neka prelista ovu temu ili nam se obrati...mi smo tu za pomoc :wink: 8)


Vrh
   
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 411 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 34 35 36 37 38 Elipsa 42 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs