Danas je Čet Mar 28, 2024 10:44 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 411 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 38 39 40 41 42 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Ned Feb 12, 2012 10:56 pm 
OffLine

Pridružio se: Sub Mar 07, 2009 9:22 pm
Postovi: 895
Radite kako hoćete..............
Zbog takvih ja nisam ni otišao na gružu skoro 2 godine, a verovatno i neću ubuduće


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Feb 12, 2012 11:17 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Nov 29, 2011 9:30 am
Postovi: 0
Kako god, dao sam sve od sebe da objasnim negativne posledice. Očigledno da je samo mali broj ljudi to shvatio. Pošto je dodatna dozvola prošlost, mislim da i temu treba zatvoriti.
Rodilo se valja ga ljuljati. Ironija je što ovi jadnici kao što je Uroš, misle da su oni nešto postigli. A još je veća ironija u tome što nema nikakve istine u njihovim postovima.
Zapamtite jedno, ko pamti malo duže, može da potvrdi ovo što ću reći, nikada ništa dobro nije došlo od Kragujevačkih organizacija, a bilo je prilika mnogo.
Umešali ste politiku, a politika je kurva.


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Feb 12, 2012 11:29 pm 
OffLine

Pridružio se: Sub Mar 07, 2009 9:22 pm
Postovi: 895
I to sam 100x rekao, da najgore što se desilo gruži u prošlosti su Kragujevčani i Mida iz Kraljeva
A najbolje Čačani.......

Za ono stanje kad su čačani čuvali, ni 100e nije mnogo bilo za doplatu, jer je ono bio ribolovački raj na zemlji

Vi ste mogli možda da dostignete neku približnu slavu, ali takvim cinizmom nećete sigurno


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Feb 12, 2012 11:36 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Nov 29, 2011 9:30 am
Postovi: 0
Obzirom da više nemamo šta da pričamo o doplatnoj dozvoli, evo za kraj da Vam kažem šta se zapravo desilo.
Obzirom da se bliže izbori, sindikalac Zoran Mihajlović je zloupotrebio svoj položaj i ubedio vlast da će dobiti izbore ako ukinu doplatnu dozvolu.
Stvarni cilj je da nas ostave bez prihoda, ne bi li mi odustali od jezera i ne bi li se na jezero vratio Miša Tomović.
Peticija varaličara nije tu imala ama baš nikakav uticaj, već čista politička veza i panika vlasti.
Ali kao što to obično biva, shvatićete kasno da ste prevareni i zloupotrebljeni, mislim na one poštene ribolovce koji su mislili da rade pravu stvar, a ne na ove kao što je Uroš.


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Feb 12, 2012 11:41 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Okt 24, 2010 10:44 pm
Postovi: 228
Lokacija: Šumadija brale i to Kragujevac
Sindikalac Zoran Mihajlović je zloupotrebio svoj položaj i ubedio vlast da će dobiti izbore ako ukinu doplatnu dozvolu.Kako da ne



Stvarni cilj je da nas ostave bez prihoda, ne bi li mi odustali od jezera i ne bi li se na jezero vratio Miša Tomović.E tek njemu nećemo da dozvolimo da se vrati


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Feb 12, 2012 11:44 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Nov 02, 2007 12:00 am
Postovi: 663
Lokacija: Kragujevac - Svilajnac
Koja je ovo parodija postala, neverovatno.

Cinjcenica sa koje je gosn Duronj uspesno uspeo da skrene temu jeste ta da je on za jezero Gruza doplatnu dozvolu "uveo" na osnovu fiktivnih razloga, tj. cinjenica je da jezero ne ispunjava te ionako lose kriterijume vec je verovatno postizanje istih ostvario na neki drugi, neposten nacin.
Stvar je zapravo veoma prosta a sastoji se u tome da je on svma nama prodavao macku u dzaku. Ako RG ne moze da se finansira od legitimno prodatih dozvola onda nisu ni trebali uzimati Gruzansko jezero. A ako isto nece da cuvaju onda nek idu, kome pa i trebaju kada vec po jezeru ima 60 000m mreza.... Ili moze i vise od toga...
Problem je i taj sto se Djuronj osilio i mislio da moze sve da nas **** kako on hoce pa stavio cenu te doplate 2000din bez ikakvog objasnjenja. 500 pa i 1000din bi svi platili, sa nekim iole pametnim objasnjenjem. Ali umesto toga on je nastupio sa pricom da ko nema 2000din ne mora ni da zivi!!
Inat je zahebana stvar kada su Srbi u pitanju a on je sa inat Kragujevcana navukao na sebe svojim losim, bahatim nastupom.
Inace, nek bude receno, bilo bi ovo jos ubedljivije i drugacije da Djruonj nije neke vidjene ribolovce u gradu "kupio" na razne nacine pa su isti bojkotovali peticiju...

_________________
http://www.PikeR-Lures.com


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Feb 12, 2012 11:47 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Nov 29, 2011 9:30 am
Postovi: 0
Igore, nisi prepoznao. Nisam ciničan, samo duboko razočaran. Imao sam sjajne namere i planove za to jezero.
Inače, pomagao sam Čačane finansijski, pa valjda i to nešto govori o meni.


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Feb 12, 2012 11:58 pm 
OffLine
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Dec 02, 2010 10:30 am
Postovi: 6390
Lokacija: šibenik
pošto ovo polako ali sigurno ide u krivom smjeru,
a sama tema ionako nema više motiva za daljni nastavak
iste...logičan slijed je zaključavanje teme :wink:


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Feb 13, 2012 2:31 pm 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13345
Lokacija: Sombor....
Tema je koliko-toliko prociscena, ostavicemo je jos nekoliko dana,
da svi koji zele kazu sta imaju, ali molim vas ponovo,
pisite normalno, pristojno, civilizovano i sto je moguce vise argumentovano.

Lista onih koji su ovaj put zaradili opomenu ili ban od par dana ce biti naknadno objavljena.


U medjuvremenu,
zamolio bih sve koji ucestvuju u ovoj diskusiji da se malo i zamisle,
da ih ne nosi samo entuzijazam, oduzevljenje, razocarenje...

Doplatne dozvole jesu ukinute, medjutim daleko od toga da mozemo reci da je to ucinjeno jer je neko od gore shvatio sta je pravda.
Ukinuli su ih isti oni koji su ih uveli (a njih ponavljam nije uveo Djurony), jer su shvatili da su u nekim stvarima preterali,
to shvatanje nazalost nije doslo od njihovovg razmisljanja, a celo ukidanje je vise jeftina propaganda,
gde nas "oslobodilac" oslobadja samog sebe!

Sistemsko, racionalno i odrzivo resenje za gazdovanjem vodama u Srbiji, kao sto nazalost vidimo i dalje nemaju.

Koncept jedinstvene dozvole, koji je da sve sa kratkim pamcenjem podsetim, uveden da bi se prodalo vise dozvola,
jer su ljudi prestali da ih kupuju, je i dalje na testu, jer sad ce kao sto vidimo da se otvore neka pitanja
koja se ticu finansiranja cuvanja nekih regiona (a to ponovo nije Djurony smislio)...

Tradicionalno, ponovo nece niko od tvoraca koncepta biti odgovoran za promasen minuli rad.

I ponovo vas molim ne mesajte babe i zabe,
ovde se Djuroniju tovare na vrat razne stvari za koje je nadlezna policija, tuzilastvo, sudstvo, gradjevinska inspekcija
i drugi inspekcijski i upravni organi - koji su svi odobrili doplate, a samo je on za njih "kriv".

Ovo pisem ne da bih bilo koga pokolebao u zelji da promeni stvari i da ih ucini boljim,
vec da vas podsetim, da ako stvari zaista zelimo da promenimo istinski i kvalitetno,
moramo ih sagledati u celini i realno.
Ne kazem da je to uspevam...ali trudim se.

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Feb 13, 2012 3:51 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Mar 30, 2011 6:47 pm
Postovi: 76
Lokacija: Šumadija
Jos jednom nije problem doplata nego sta se dobija za te pare,na Gruzi ama BAS NISTA a ako ne moze g.Djura da cuva vodu zasto je uzimao toliko podrucje.Koliko znam RG gazduje na V.Moravi od valjda Varvarina pa do usca Resave kod Svilajnca pa jez.Bubanj u KG pa jez.Sumarice u KG pa Gruzansko jez pa bare u Bagrdanu ista znam sta jos pripada pod RG.Naravno da za toliko podrucje treba mnogo ljudi i opreme.A to da nije Dura uveo doplatu nego neko drugu nece biti evo npr.ja pecam u Pirotu i nema doplate ni za Zavoj ni za Sukovo ni za Nisavu itd.Mogli su i oni da uvedu al nisu nego zna se da na Gruzi peca veliki broj ribolovaca iz KG,Cacka,Kraljeva G,MIlanovca Krusevca i sa svih strana pa ajd da uvedem doplatu tu je velika lova.Ipak se ovde radi samo da se uzme sto veca lova
Neka on lepo dovede vodu u red,nek poribi jezero ako trba nek se zabrani pecanje dve godine na Gruzi i svi ce posle verujem rado platiti doplatu.


Vrh
   
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 411 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 38 39 40 41 42 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs