Danas je Čet Mar 28, 2024 1:26 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 20 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2
Autoru Poruka
PostPoslato: Sre Mar 28, 2012 8:28 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Jan 23, 2007 9:41 pm
Postovi: 8277
Lokacija: Novi Sad
Nisam znao da su postali "park prirode"... :?

Onda Rone, spremaj pare za doplatnu, očigledno... :D


Vrh
   
PostPoslato: Sre Mar 28, 2012 8:32 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Maj 28, 2008 8:55 pm
Postovi: 1470
Lokacija: Obrenovac
Homoesox, ali zar ti na dozvoli ne pise ta adresa u Beocinu, a clanska karta iz NS-a...?

Kockar-nisam imao pojma da vec 2 god vazi to pravilo...A gde to pise, samo bih voleo da bacim pogled? :roll:

_________________
http://forum.benchmark.rs


Vrh
   
PostPoslato: Sre Mar 28, 2012 8:37 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Jan 27, 2011 2:17 pm
Postovi: 1817
Lokacija: novi sad
cobraman - pise mi u dozvoli, ali i za to me bas zaboli ( ala se rimuje ) zvao, pitao u NUR (Novosadsko Udruzenje Ribolovaca) i rekli mi da je dozvola jedinstvena za celu S(v)rbiju i da mogu ako hocu da je izvadim i u Ivanjici :mrgreen:

P.S. necu nositi clansku kartu - cvrc

_________________
Catch fish or Die tryin


Vrh
   
PostPoslato: Sre Mar 28, 2012 8:42 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Maj 28, 2008 8:55 pm
Postovi: 1470
Lokacija: Obrenovac
Znam da je jedinstvena, zato me i cudi sto ga tupe toliko... :lol: :D

_________________
http://forum.benchmark.rs


Vrh
   
PostPoslato: Sre Mar 28, 2012 8:49 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Jan 23, 2007 9:41 pm
Postovi: 8277
Lokacija: Novi Sad
Cobraman napisao:
Kockar-nisam imao pojma da vec 2 god vazi to pravilo...A gde to pise, samo bih voleo da bacim pogled? :roll:


Važi otkako su uveli ovu "objedinjenu dozvolu" za celu Srbiju... Ne piše na samoj dozvoli, ali piše u Službenom glasniku br. taj i taj, u kome je objavljena ta odluka nadležnog ministarstva (ili zakon, šta li je već)...


Vrh
   
PostPoslato: Čet Mar 29, 2012 7:53 am 
OffLine
Offtopic majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Mar 30, 2006 1:41 pm
Postovi: 7867
Lokacija: Najzagadjeniji vodotok Europe , Vrbas grad
http://www.komunalacbecej.com/vesti.php

Godišnja doplatna dozvola ....... 2.000,oo dinara


Sva lica koja godišnju dozvolu za sportski ribolov kupe od Javnog preduzeća „Komunalac“ Bečej, korisnika ribolovne vode „Stara Tisa“ kod Bisernog ostrva, PLAĆAJU 100,oo dinara doplatnu kartu za 2012.godinu za ribolovnu vodu u parku prirode „Stara Tisa“ kod Bisernog ostrva.

Po kojem osnovu ovo :shock: :? :roll:

_________________
bokara napisao:
Smuđ i Oslić su po meni ribe "praznog" ukusa,bez ikakvog šmeka.popularne su zbog malog broja kostiju,ali su u odnosu na druge ribe najmanje ukusne.'ebo ribu od koje se ne lepe prsti!


Vrh
   
PostPoslato: Čet Mar 29, 2012 8:36 am 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13345
Lokacija: Sombor....
Dozvola za rekreativni ribolov
Član 39.
Dozvolu za rekreativni ribolov za kalendarsku godinu (godišnja dozvola), za jedan dan (dnevna dozvola), odnosno za više dana, a najviše do sedam dana (višednevna dozvola) izdaje korisnik.
Godišnja dozvola za rekreativni ribolov važi na svim ribolovnim vodama Republike Srbije, uz člansku kartu ribolovne organizacije.
Korisnik može izdati doplatnu dozvolu za rekreativni ribolov, koja važi uz godišnju, za obavljanje rekreativnog ribolova na pojedinim delovima ribarskog područja, u skladu sa kategorizacijom ribolovnih voda.
Korisnik izdaje dozvolu u jedinicama lokalne samouprave koje se nalaze na teritoriji ribarskog područja za koje korisnik ima ugovor o ustupanju na korišćenje.
Dozvolu za rekreativni ribolov lice kupuje u mestu prebivališta.
Ministar bliže propisuje sadržinu obrasca dozvole iz st. 1. i 3. ovog člana
________________________________________________________________________________________________________

Elem, bas me zanima sta bi o svemu ovome imale da kazu pokrajinska i republicka inspekcija za ribarstvo,
a bogme i gospoda iz ministarstva.

Clan stoji u Zakonu o zastiti i odrzivom upravljanu ribljim fondom.
Necu da kazem ni da ima puno smisla ni da je to OK,
ali tako je zakonom propisano.

Sve ovo o cemu pisemo su akrobatike upravljaca da namaknu jos koji dinar i protivzakonite su.

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Čet Mar 29, 2012 8:59 am 
OffLine

Pridružio se: Sre Mar 25, 2009 11:48 pm
Postovi: 157
Nije ovo ni prvi ni poslednji Zakon u Srbiji koji je ne logican i koji svako tumaci kako misli da je ispravno tj. kako mu odgovara.


Vrh
   
PostPoslato: Čet Mar 29, 2012 10:43 am 
OffLine

Pridružio se: Sub Feb 21, 2009 3:07 pm
Postovi: 232
Ovo je jos jedna pradnost jedinstvenih dozvola!
Ja vise nevidim smisao Jedinstvenih dozvola sem da se ljudima izbiju pare!
Da je ostalo po starom a kome treba da postoji mogucnost da vadi nej kzima jedinstvenu .

Ovako moram da idem kuci platim povratni kartu vadim dozvolu u udruzenju koje radi jedanput nedeljno u trajanju od 2h!
A tamo platim clanarinu 500din i pitam sta radi udruzenje kojeg sam ja clan i svi mi se smeju (Verovatno misle pa uzimamo ti pare i neradimo nista i mnogo smo pametni...)

Da bar jednom godisnje skuvaju kotlic corbe i kazu ljudi dodjite bar da se druzimo :)


Vrh
   
PostPoslato: Čet Mar 29, 2012 11:30 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Maj 28, 2008 8:55 pm
Postovi: 1470
Lokacija: Obrenovac
E, a sta ako u necijem kraju postoji samo jedno udruzenje ribolovaca, a ti recimo nisi "dobar" sa njima, ili znas da suruju sa ribokradicama i sl...I MORAS da izvadis dozvolu kod njih, da im jos ostavis i pare za clanarinu plus dobijaju marzu od dozvole...A organski se ne podnosis sa njima... :x Gde je tu logika :lol:

_________________
http://forum.benchmark.rs


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 20 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs