Danas je Čet Mar 28, 2024 7:12 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 90 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 5 6 7 8 9 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Sub Maj 26, 2012 1:33 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Nov 28, 2007 9:45 pm
Postovi: 1395
Lokacija: Zemun
ko ga je maznuo i na kojem potezu? ja koliko znam ovi dole sto rade odmah ispod usca retko sta imaju osim deverika... danas je bilo pogotovo slabo, ni mi smudja muvajuci i varalicareci niti oni ista u mrezama...


Vrh
   
PostPoslato: Sub Maj 26, 2012 8:24 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Nov 03, 2010 1:51 pm
Postovi: 1966
Lokacija: dunav 1215km
stevca,kamen pre usca tise..da li je istina ne znam :roll:

_________________
..Džamajka..


Vrh
   
PostPoslato: Pon Maj 28, 2012 9:09 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Nov 04, 2008 9:51 pm
Postovi: 3008
corba napisao:
ko ga je maznuo i na kojem potezu? ja koliko znam ovi dole sto rade odmah ispod usca retko sta imaju osim deverika... danas je bilo pogotovo slabo, ni mi smudja muvajuci i varalicareci niti oni ista u mrezama...

Baš u subotu veče sam bio sa kolegom u Slankamenu i kolega je dobio dva smudja od 1kg i 1,6kg ,tako da nije da ga nema...

_________________
fish2win


Vrh
   
PostPoslato: Pon Maj 28, 2012 10:49 am 
OffLine

Pridružio se: Sre Nov 28, 2007 9:45 pm
Postovi: 1395
Lokacija: Zemun
mozda je u subotu uvece bila drugacija situacija, ja kazem da je ujutru bilo bas lose. no nema veze, ne moze bas uvek ni da se ulovi


Vrh
   
PostPoslato: Sre Maj 30, 2012 12:49 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Nov 28, 2007 9:45 pm
Postovi: 1395
Lokacija: Zemun
Som je bio tezak tacno 66kg, dobijen je odmah ispod usca tise gde se redovno i vuku mreze. moja pretpostavka je da je bio krenuo na mrest u osetno topliju tisu. pored tog soma bilo je jos dosta lepih ulova somova oko 20kg... prosto tuga kada se pomisli da se nisu izmrestili svi ti somovi... posle toga se cudimo gde je riba, a eno i danas na uscu nekoliko camaca pecaju soma...


Vrh
   
PostPoslato: Sre Maj 30, 2012 1:03 pm 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13345
Lokacija: Sombor....
Banana drzava....
Njvrednije matice i podmladak ubijamo.

(*&%&$$#%^)__+_)(#@.....

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Sre Maj 30, 2012 1:34 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Nov 04, 2008 9:51 pm
Postovi: 3008
Kakva banana,somovina je na ceni,a evro skače,a plate male,...nije ovo Švedska.Realno,nema šanse dok se svi grabe za svaki dinar,a državu ponajmanje brine riblji fond.

_________________
fish2win


Vrh
   
PostPoslato: Sre Maj 30, 2012 3:26 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Nov 28, 2007 9:45 pm
Postovi: 1395
Lokacija: Zemun
ma samo da su docekali da se izmreste jos i ove godine... nije tolika steta zbog tih somova, oni bi ginuli svakako od udice ili mreze, vec zbog mladji koja je mogla da se izlegne...


Vrh
   
PostPoslato: Sre Maj 30, 2012 7:44 pm 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13345
Lokacija: Sombor....
mrjr, previse gledas Dnevnik, kradja jos nijednu drzavu nije izvadila iz krize,
kao ni bolidsko upravljanje prirodnim resursima.... zato i jesmo u govnima i zato i kazem banana drzava.

Od ubijanja pelmenite ribe u vreme mresta se nece stabilizovati dinar, niti ce plate biti vece,
samo ce par ljudi da zgrne jos malo para za koje niti su orali niti kopali, a svima ostalima ce zbog toga biti gore.

Neki ce progutati razna suplja objasnjenja, a neki ce ih i prihvatiti i ponavljati kao papagaji.

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Sre Maj 30, 2012 8:37 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Nov 04, 2008 9:51 pm
Postovi: 3008
Kradja je ventil.Nema plata,kriza,...al daj narodu da kraducka ribu barem,ili šumu,ili bilo koju državnu imovinu.U Slankamenu se riba tamani nemilice i to svi znaju,a što je najsmešnije i oni što se bune trpaju u čuvarke smudjeve od 300gr redovno.Sve sam to tamo video,tako da osim stroge ruke zakona,tamo ništa drugo nemože da pomogne,a država nije baš rešena da krene u obračun ,jer ima mnogo većih "mafija" od pecaroških.

_________________
fish2win


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 90 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 5 6 7 8 9 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs