Danas je Uto Apr 16, 2024 8:21 am

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 129 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 3 4 5 6 7 Elipsa 13 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Sre Dec 26, 2012 6:09 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Jan 21, 2009 8:39 pm
Postovi: 313
Lokacija: Kragujevac
IgorKG,vijalis.....Cime ste vas dvojca prepoznali prozivanje bas ta dva cuvara??? Mozda vam naslov ukazuje na to???? Ili ih je neko imenovao???!!!
E pa ja bas zbog toga nisam slikao dozvolu,bas zbog njih dvojce,da ne bih dva cuvara krivio zbog gresaka sluzbe u kojoj rade i rezimu kojem sluze.....
I jedan i drugi ste drugari sa Saletom i shodno tome mu stajete u zastitu,sto je normalno,ali zaboravljate da svo angazovanje ova dva cuvara pada u vodu zbog obima posla koji imaju(3 jezera,na tri razlicite strane i preko 50km obale). :wink:
Ni ja,niti bilo ko od nas ne bi voleo da ti ljudi ostanu bez posla,ali obzirom ko im je gazda,morace da razmisljaju o buducem vremenu jer ako ima zakona i istine RG ne da nece videti Gruzu nego ni rib.podrucije na kom su zadnjih godina.....

PS; Igore i Vijalis-nije bitno ko je korisnik nasih voda,nije bitno da li je to vas drugar ili nas-njihov-ko vec,bitno je da rad korisnika ima rezultat a rezultata nema....Ma koliko mi-vi gotivili ljude koji rade u aktuelnoj sluzbi cinjenica je da nemaju rezultate,da ih imaju ne bi bilo vise mreza nego manje :wink:Nih dvojca su obicne ''sisarke'' u pogledu na gomilu ''sakala'' razmnozenih od kad je njihov gazda aktuelan....


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 26, 2012 7:44 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Jan 02, 2012 8:20 pm
Postovi: 1905
Lokacija: Srbija
Ne znam ko njih proziva, mogu da budu koliko hoce casni i posteni kad ih ja (gomiladrugara koji pecaju i na gruzi i na sumarickom)nismo videli ove godine ne radi se o njima nego o RG oni ne mogu da se rastrgnu na 3 vode sto znaci da treba da ih bude mnogo vise to njie nihov propust vec onih koji gazduju vodom .Ne trebaju da rade kao sekretarice na poziv da vade mrazu vec da ne dozvole da se postave.

Na Sumarickom imam par drugara koji ali bas svaki dan pecaju na sumarickom nisu videli cuvare gore , ako je to uredu ona ok :!:

_________________
SavageGearSerbia


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 26, 2012 8:03 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Jun 01, 2010 1:46 pm
Postovi: 71
Pa ko povata letos alase na sumarickom sa sve camca i mrezama dali je i jedan od tih svakodnevnih prisao da mu pomogne makar kao ocevidac


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 26, 2012 8:11 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Jan 02, 2012 8:20 pm
Postovi: 1905
Lokacija: Srbija
Rekao sam da dolaze na poziv , ako neko misli da sam nekog prozivao sto sam stavio onu fb stranicu RG kg , nisam ja stavio nicije ime lepo pise sluzba ne Pera Laza Zika tako da se time ne prozivaju cuvari nego Rg.

_________________
SavageGearSerbia


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 26, 2012 8:22 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Jun 01, 2010 1:46 pm
Postovi: 71
A i sto se tice drugarstva sa saletom kako da mi ne bude drug kada je za dve godine sa ekipom digao oko 100 km mreze sve mreze popisane i stoje na gomili ,dali su te mreze i ranijih godina bile u vodi kada su cuvali neciji rodjaci.


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 26, 2012 8:45 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Jan 02, 2012 8:20 pm
Postovi: 1905
Lokacija: Srbija
Svaka cast Saletu sve pohvale za njega , ali ocigledno ti ne razumes sta ja pisem i uospte sta je cilj lepo pise ''spasimo '' ne znam sto dozivljavas kao atak na Saleta ja ne vidim da ga je neko pomenuo ovde, problem je nesto drugo, da su svi kao Sale i da ih ima mnogo vise bilo bi to uredu,
na fb grupi ''river gard jagodina '' izbacili sliku soma 64 kila i ispod slike napisali ''ko kaze da nema ribe u jezeru'' jel je jedan som dokaz da ima ribe u jezeru?

_________________
SavageGearSerbia


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 26, 2012 9:24 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Jan 21, 2009 8:39 pm
Postovi: 313
Lokacija: Kragujevac
Vidi,vidi.....ko je stavio u pitanje rad dva cuvara??!!!...NIKO!!!!!!!
Vrati se lepo na temu i na tenane procitaj sta je napisano....''TEORETSKI JE NEMOGUCE DA POKRIJE DVA COVEKA 50KM OBALE NA TRI RAZLICITE STRANE'' :!: :!: :!: Kad su dignute mreze sa Sumarickog niko od cuvara nije bio tu,dosli su na poziv ''N... P.......'' I TO JE AKCIJA ZA POHVALU!!!!Sta bi bilo da im covek nije javio??
Ta tvoja prozivka za rodjaka ni najmanje nije na mestu,prozvao si me bez ikakvog razloga...to je moj rodjak pa sta??? I da je radio sta ne treba kakve ja veze imam sa tim :?: :twisted:
Da si i ole upucenu u rad drugih predhodnih sluzbi ne bi tako pricao-pisao...siguran sam da sam daleko bolje upucen u desavanja u zadnjih nekoliko god.
Mnogo je ruzno da bez osnova prozivas nekog a da taj isti pritom ni u jednom trenutku nije prozvao ni tebe ni NASE cuvare(sugradjane)...a da imam dokaze sigurno bih prozivao i RODJAKA A I SALETA.............


Tih 100km mreza nije dokaz njihovog rada nego nerada bato moj.Posle ovolikog vremena njihovog gazdovanja sta su postigli?...NISTA!!!!! :wink: .....postigli su to da se smece baca na sve strane,da se mreza digne kad spuste klocer,da se nasim parama placaju samo dva cuvara od finansija 3500 ribolovaca....I ti prozivas necijeg rodjaka????

Vilijas....ni u jednom trenutku(opet ti kazem) nije niko stavio u pitanje rad ta dva cuvara(licno ih cenim),ali moraju da menjaju firmui jer njihovog gazdu nista sem licnog interesa ne interesuje :wink: najmanje Sale i kolega,o nasim jezerima da ne komentarisem! :wink: TACKA :!: :wink:


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 26, 2012 9:30 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Jun 01, 2010 1:46 pm
Postovi: 71
Neznam o cemu pricas ko je tvoj rodjak


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 26, 2012 9:39 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Jan 21, 2009 8:39 pm
Postovi: 313
Lokacija: Kragujevac
:shock: mudro,skidam kapu :lol: :lol: ....
Jedanput se oslobodite sujete i pomirite se sa tim da stizu i stigle su nove generacije....
Vasim znanjem i godinama iskustva nam mozete pomoci u nekom radu-zelji-volji a ne da minirate-prozivate bez osnova.....
pozdrav i ziv bio!!!!


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 26, 2012 9:50 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Jun 01, 2010 1:46 pm
Postovi: 71
ove godine hvatao je smudja i ko je prvi put izasao ,koli ga je samo sacuvao ,100 kilometara mreze na suvom nije mala stvar
a spominjanje s..... p....... sa tvoje strane nije mudro ,pouzdano znam da ovo prate i lopovi a spale niti je za megdan niti za bezanje


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 129 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 3 4 5 6 7 Elipsa 13 Sledeća

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs