Danas je Čet Mar 28, 2024 9:55 am

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 129 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 6 7 8 9 10 Elipsa 13 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Uto Jan 08, 2013 10:08 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 27, 2012 5:21 pm
Postovi: 30
Da bi videli cuvare morate neki put i na vodu da izadjete :!: ,opet kazem sto se mene tice u vecini slucajeva sam muvao smudja iz camca i vidjao sam saleta cuvara i njegovu ekipu nisu mi udarali pecat u knjizicu verovatno sto sto me poznaju.


Vrh
   
PostPoslato: Uto Jan 08, 2013 10:44 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Nov 02, 2007 10:17 am
Postovi: 784
Lokacija: Kragujevac
Znas sta brale...?
Pridruzio si se 27.12.2012. , kupio si jednu spulnu, pohvalio si se scim pecas, tvrdis da si pocetnik, a tvrdis o opremi, i da ucis od najboljeg i pritom uglavnom muvas .... Ja bi reko da si ti dvostruka licnost, tj imas ovde bar 2 profila, a od samoga sebe ucis, tj ti si taj najbolji. Kontas?
I sto nas brate zamaras kad ovo i nije forum za uglavnom muvatore, sto ti i jesi.

Ako znas Saleta to mu nije alibi da te ne kontrolise i da napravi trag o tome.

Tema je : spasimo Bubanj, Sumarice, Gruzu... Ako si ti zadovoljan stanjem na ove tri vode onda nemamo o cemu da pricamo jer si ti jedini koji tako misli pa samim tim nisi ni bitan, tj jedan ko nijedan, dakle nema te, ne postojis.

_________________
Varaličarska sekcija - Kragujevac


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 09, 2013 2:04 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Jan 02, 2012 8:20 pm
Postovi: 1905
Lokacija: Srbija
Pitao sam zaposlene koji cele godine rade na Sumarickom jezeru tvrde da ni oni nisu vidjali cuvare ove i prosle godine (sem kad je bilo sa tim mrezama da se ne vracam na to).Ove godine par puta sam imao priliku da vidim kako se grabulja tolstolobik, kako se lezerno nosi preko cele brane, kako se nose stukice pisaljke , kako se skida bas sa gnezda, pritom se niko od njih nesto ne krije da ga neko ne vidi svesni su da i da hoce nema ko da ih vidi na tom zaboravljenom jezeru. :?


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 09, 2013 4:17 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 27, 2012 5:21 pm
Postovi: 30
Kolega bez ljutnje. :mrgreen:


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 09, 2013 4:51 pm 
OffLine

Pridružio se: Sub Mar 07, 2009 9:22 pm
Postovi: 895
I moja knjižica evidencije ulova je prazna, ali je to zato, što mi je i broj ulova 0 :oops:

Da nije to slučaj i kod kolega :?:


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 09, 2013 8:11 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Jan 02, 2012 8:20 pm
Postovi: 1905
Lokacija: Srbija
:lol:


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 09, 2013 8:40 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Nov 02, 2007 10:17 am
Postovi: 784
Lokacija: Kragujevac
:lol:
:D
:)
:(
:o

Nosonja oduvek si bio vickast!!!!! AAAAHHHHHAAAAAHHHHAAAAAHHHHAAAA!!!!!!!!

_________________
Varaličarska sekcija - Kragujevac


Vrh
   
PostPoslato: Pet Jan 11, 2013 11:56 am 
OffLine

Pridružio se: Sub Mar 07, 2009 9:22 pm
Postovi: 895
Loše ti preneli- kuronja a ne nosonja :wink:


Vrh
   
PostPoslato: Sub Jan 12, 2013 10:30 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Nov 02, 2007 10:17 am
Postovi: 784
Lokacija: Kragujevac
Slika

3 m razlike izmedju normalnog i sadasnjeg nivoa ili vise od pola zapremine fali u jezeru!!!!! :cry:

Ko li je zaduzen da prati nivo i obavestava o bioloskom minimumu, i nedozvoli da nivo padne ispod tog minimuma??????

_________________
Varaličarska sekcija - Kragujevac


Vrh
   
PostPoslato: Ned Jan 13, 2013 9:48 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Avg 12, 2010 8:22 am
Postovi: 16
Lokacija: Kragujevac
Kolege BOJKOTOVAO sam i 2012. i verujte isplatilo mi se! Kupio sam nov stap za taj novac i podrzavam bojkot i za 2013. i verujte mi dobar je osecaj kad kintu koju bi inace dao lopinama i pomogao im da uzivaju i da se upucavaju od kinte ulozis u pribor.7000 za vodu koja je unistena i osecaj da pecas u bari u kojoj vise skoro da nema zivog sveta i pritom da imas osecaj da si na deponiji samo neko ko ne razmislja nimalo moze da da za dozvolu.Maksimalnu podrsku dajem ovom projektu i podrzacu ga ako treba jos 10 godina ako se stanje na vodama ne bude menjalo.

_________________
BOJKOT DOZVOLA 2013


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 129 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 6 7 8 9 10 Elipsa 13 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs