Danas je Čet Mar 28, 2024 8:11 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 143 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 7 8 9 10 11 Elipsa 15 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Čet Feb 07, 2013 10:26 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Nov 23, 2006 9:22 pm
Postovi: 820
Lokacija: Nis
dozvolom stices pravo da pecas, ali i da nosis to sto si upecao(ako je u meri) i time umanjujes riblji fond...ali ako ne uzimas nista tj. C&R kao sto vecina nas :?: ovde radi, sto zbog morala , sto zbog raznih parazita koji vrebaju od skora...sta onda? Zbog toga treba uvesti kategorizaciju i za C&R...

_________________
bla,bla,bla


Vrh
   
PostPoslato: Čet Feb 07, 2013 4:10 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Mar 05, 2009 11:33 pm
Postovi: 2086
zver70 napisao:
rp napisao:
Prisiljava me bato i to moja narav koja voli prirodu i sve sto se desava u njoj. Al da platim neću nikog ko to ne zasluži. Ko sav normalan svet.

Ja te podrzavam. Nemoj. Nemoj ni da vadis dozvolu. Ali nemoj ni da pecas. Jer dozvolom ti ne placas uslugu vec stices pravo da pecas.niko nikog ne tera Jer pecati bez dozvole a bojkotovati kupovinu iste se zove licemerstvo.Bez dozvole nemas nikakva prava.

Pa sad baš ne znam na koliko se delova razdvaja tih 6000 dinara od dozvole, ali deo koji ide za dozvolu hoću da platim svakog 1. januara, a ono što ide korisniku, to je kao da sam bacio pare u vetar, a to neću da radim ni u ludilu!
Ovo u stvari zahteva dugačak razgovor i zato se izvinjavam Zveru na ovako kratkom i nepotpunom odgovoru, ali trenutno nemam više ni trunke vremena.

_________________
Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško.
Teško je drugima.
Isto tako je i kad si glup.... :wink:

"Sudbina čovečanstva zavisi od toga koliko se moralno razvijamo..."
Albert Ajnstajn


Vrh
   
PostPoslato: Čet Feb 07, 2013 4:48 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Apr 03, 2009 1:07 pm
Postovi: 1269
.

_________________
Unutrasnji radni model I afektivna vezanost definisu emotivnu i psiholosku stabilnost licnosti.


Poslednja izmena od zver70 u Čet Feb 21, 2013 12:02 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

Vrh
   
PostPoslato: Čet Feb 07, 2013 11:19 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Sep 30, 2009 1:00 pm
Postovi: 952
...i da se ide na skijanje.... :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Čet Feb 07, 2013 11:32 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Mar 05, 2009 11:33 pm
Postovi: 2086
Da se razumemo!
Da se peca mora, isto kao što mora i voda da se čuva. A to što se voda na kojoj ja pecam uopšte ne čuva - ja nisam kriv ni najmanje!!!

_________________
Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško.
Teško je drugima.
Isto tako je i kad si glup.... :wink:

"Sudbina čovečanstva zavisi od toga koliko se moralno razvijamo..."
Albert Ajnstajn


Vrh
   
PostPoslato: Pet Feb 22, 2013 9:19 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Mar 23, 2009 7:16 pm
Postovi: 121
Lokacija: Kikinda
Procitao sam u necijem potpisu nesto kao: "ja nisam fotograf - ja sam ribolovac" :lol:
Svaka mu cast! Poshtujem svacije opredelenje, jer ljudi imaju pravo na to.
Te price o C&R su po meni licna stvar svakog ribolovca i nisam za to da se potcenjuje neko ko voli da jede ribu koju je sam ulovio. To nema nikakve veze s moralom, a kamoli sa nekim drasticnim smanjenjem ribljeg fonda u vodi. Riba se mresti, raste i riblji fond se tako obnavlja, ali pod uslovom da nema nekontrolisanog, preteranog izlova (krivolovci svih vrsta) i tu se onda vracamo na temu u kojoj se nalazimo. Znaci koja su moja prava kao ribolovca prilikom kontrole? Imam li prava da od "chika kontrolatora" zahtevam nesto jer je on od mene dobio pare za to nesto (cista, uredjena obala bez smeca, sacuvana riba u vodi, sacuvana voda od zagadjenja itd)...


Vrh
   
PostPoslato: Čet Jul 25, 2013 10:09 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 8:34 pm
Postovi: 192
Lokacija: pvo
da neotvaram novu temu imam sledeci problem:ove godine nisam kupio dozvolu za ribolov,nisam ni izlazio /imao sam druge probleme pa nisam imao volje ni vremena/.ja sam iz panceva otisao camcem u bg/visnjicu/i malo pecao.naisao kontrolor ribocuvar,predstavio se pokazao znacku i trazio mi dozvolu.posto je nemam pisao mi prijavu sudiji za prekrsaje.trazio sam da kupim dnevnu odbio me.posto je bio dobre volje dao mi rok par dana da dodjem u zemun u udruzenje usr zemun /4 juli kod hotela jugoslavija/ i kupim njihovu dozvolu.ili idem sudiji.nije mi dozvolio da kupim dozvolu u pancevu gde zivim i da mu posle prikazem.e sad mene buni to sto sam cuo da dozvolu mogu kupiti samo u mestu stanovanja.dali je to neka zloupotreba sluzbenog polozaja,kolika je kazna kod sudije kontrolor navodi 37000din.i ako mi prodaju tu dozvolu dali ce ona vaziti svuda u srbiji recimo tamis i dunav oko panceva.?pomagajte znam da moram da kupim dozvolu ali zasto u zemunu a ne u pancevu?


Vrh
   
PostPoslato: Pet Jul 26, 2013 8:43 am 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13345
Lokacija: Sombor....
Dozvola ce vaziti svuda.
Kazna je od 25 do 50 hiljada.
Po zakonu moras da vadis u mestu prebivalista,
ali ako ce povuci prijavu izvadi kod njih, isplati ti se.

Ili podnesi ti prijavu protiv njega.

Sto se dnevne tice, cini mi se da zatupaju jos uvek onu teoriju da se mora vaditi unapred.

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Pet Jul 26, 2013 12:06 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Jul 08, 2010 9:15 pm
Postovi: 455
Lokacija: Београд
A,meni na tamišu pred prošlenedelje bez ikakve svadje i natezanja ribočuvar bez problema prodao dnevnu dozvolu 1000 din.
Čemu onda dnevna dozvola ako ne žele da ih prodaju na vodi?


Vrh
   
PostPoslato: Pet Jul 26, 2013 12:17 pm 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13345
Lokacija: Sombor....
Luda kuca....

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 143 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 7 8 9 10 11 Elipsa 15 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 40 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs