Danas je Čet Mar 28, 2024 10:52 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 54 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 6 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Ned Feb 10, 2013 4:01 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Okt 27, 2009 7:06 pm
Postovi: 34
kingluj napisao:
Slika
ovaj som je uhvacen jesenas,nasukan u plicaku,
osamucen strujom u mestu Bogdanje kraj Trstenika,
manje su lako pokupili,bravo za ribocuvare Rasine plus
koji redovno obilaze ribolovce,traze dozvole i hvataju strujarose i mrezarose iz Bogdanja i Medvedje :evil:

http://www.rasinakrusevac.co.rs/?page_id=782

Pa gospodo ako nismo na nekom forumu nemora da znači da ne radimo, a što se tiče soma pa da obično to tako ide strujaroši su toliko elegantni da prave krivično delo i najveći ulov prepuste drugom.
Na Moravi i to na teritoriji Opštine Trstenik podigli smo preko 50 mreža, imamo oko 10 ljudi na delu sa alatom za privredni ribolov i preko pedeset prijava za grabuljanje strukova, samica i svega ostalog, a izvinite gospodo što vam se ne javljamo kad smo na terenu, pa leti smo svake noći u medveđi, ribniku, Bogdanju. BROJ TELEFONA JE 069 44 24 536 Milan MIlošević. Zapamtite da nas ima samo 14 a naša voda je i cela Rasina, Ćelije Morava od Ugljareva do sastavaka i 500 bara.


Vrh
   
PostPoslato: Ned Feb 10, 2013 4:09 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Okt 27, 2009 7:06 pm
Postovi: 34
kingluj napisao:
nemaju sta da odgovore zato sto nista i ne rade,kada je ispod mog stana uhvacen osamucen som od 78kg od struje za sta cu sada postaviti slike ovde niko se nije javio,pa ja nisam imao kontrolu dozvole od 2009 god u ts a skoro sam svaki dan na vodi.Rasina plus su jedni obicni prevaranti koji se ne javljaju na tel koji sami ostave.Sta se desava u Ribniku sa trstenicke strane kod popovih bara? Bruka su od ribocuvara


069 4424 536 Milan Milošević 00-24


Vrh
   
PostPoslato: Ned Feb 10, 2013 4:14 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Okt 27, 2009 7:06 pm
Postovi: 34
kingluj napisao:
zasto se bunite sto vam ne traze dozvole?sta je postigla r.sluzba iz ks u ts?evo im bubnjevi u naperima u bogdanju,ali ne znaju da plivaju rasinci,umesto dozvole koju mi niko nije pogledao od pocetka godine dobicete jedan lepi debeli q....,poklon


http://www.rasinakrusevac.co.rs/?page_id=786

ovo je mali deo koji smo slikali na terenu, a 70% alata za privredni ribolov i prijava je sa teritorije Opštine Trstenik, imali smo i jednog strujaroša u Velikoj Drenovi, ali šta to vredi kad se vama ne javljamo.


Vrh
   
PostPoslato: Ned Feb 10, 2013 4:32 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Okt 27, 2009 7:06 pm
Postovi: 34
trale napisao:
Ja sam ribocuvarima vise puta u zadnjih par godina predlagao da ih odvedem u Bogdanje da izvade strukovne i samice, uvek su uzimali broj i pricali kako ce se javiti za par dana, naravno da se nikad nisu javili.
Nazalost unostili su jedan od najacih terena na tom delu morave, a ribocuvari su jednako krivi kao i strujarosi.


ja se nešto ne sećam da si se obratio našoj službi a za ubuduće broj ti je 069 4424 536 Milan MIlošević, a najgora stvar je što je većina ljudi već kažnjavana sa naše strane, tako da i treba da bude jasno zašto se toliko žale.


Vrh
   
PostPoslato: Ned Feb 10, 2013 6:05 pm 
OffLine

Pridružio se: Ned Nov 08, 2009 12:37 pm
Postovi: 622
Lokacija: Trstenik
Dodje mi da se nasmejem od muke.
:lol: :lol: :lol:

Kao prvo sramota je sto vi kontrolisete trstenicke vode, jer cinjenica je da dok vi dodjete iz Krusevca, grabuljasi imaju vremena da pobegnu vise puta.
Svake godine, prolece, leto i jesen provodim u Bogdanju. Prosle godine vas nisam video ni jednom. Pretprosle samo jednom preko leta i tada sam cuvarima ostavio broj da mi se jave da bi ih odveo tacno na mesto da povade strukove i koseve, niko me nije pozvao, a na te sajle sam i dalje nastavio da kidam varalice.
Kada bi sada otisli do viseceg mosta videli bi da u vodi ima barem 50 pokidanih najlona prosecne debljine oko 0.50mm. Te najlone su ostavili grabuljasi, a oni jelda grabuljaju nocu. Koliko ste puta u toku noci kontrolisali taj teren ?
Oko starog mosta je cesto u toku noci za stub privezan camac, isto grabuljasi, prosle godine su vam pobegli minimum jednom. Da li ste pokusali da ih uhvatite ove zime ?
Jos jednom se vracam na prvu recenicu.
Vi niste u stanju da cuvate nase vode i sramota je sto ste ih trazili i uzeli na cuvanje.


Vrh
   
PostPoslato: Ned Feb 10, 2013 8:09 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Avg 18, 2010 10:08 am
Postovi: 424
milosevicmilan napisao:
Zapamtite da nas ima samo 14 a naša voda je i cela Rasina, Ćelije Morava od Ugljareva do sastavaka i 500 bara.

A zasto bi bilo koga zanimalo koliko vas ima?
Kada vec placamo dozvolu kao da vas ima celi bataljon?
Zasto ne zaposlite nekoga iz Trstenika ko ce svakodnevno da obilazi ovdasnje terene? (Smanjite malo vas broj sa Celija),
Npr grabuljase kojih je danas bilo pedesetak,samo dva puta ste dosli ove godine u ZIMOVNIK u centru grada,napisali nekoliko prijava za neposedovanje dozvola,ali ako ih kupe u roku 10 dana bice povucene :?: Ili mozda nisi znao da se ovde svakodnevno grabulja?
Kako se prodaju dozvole?Kako radite tako cete i da naplatite.
Zbog zastitara voda slicnih vama u toku je BOJKOT KUPOVINE DOZVOLA 2013
Ne javljate se na telefon jer ste na terenu? :lol: :lol: :lol: da probamo sa porukama,mozda odgovorite :lol:
A kako mislis da resite problem ZIMOVNIKA u centru Trstenika?
Zasto se ne bi ugledao na kolege iz Kraljeva, da te oni nauce kako se kod njih stite 3 zimovnika,procitaj posebno clanove 1,3,5,9 iz njihove dozvole,
ili R.Guard kako resava problem zimovnika kod Cuprijskog mosta.Prvo pisali SVAKODNEVNO prijave za grabuljanje a onda totalno zabranili ribolov tamo,od mosta pa 700m nizvodno.
Ili ste vi mozda gori od njih?


Poslednja izmena od kingluj u Ned Feb 10, 2013 9:19 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

Vrh
   
PostPoslato: Ned Feb 10, 2013 8:19 pm 
OffLine

Pridružio se: Ned Nov 08, 2009 12:37 pm
Postovi: 622
Lokacija: Trstenik
E to im se neisplati, kad bi zabranili ribolov nebi prodali ni 20% dozvola, a to im nije u interesu. Pare su bitne, jebes ribu.
Inace to bi bilo najbolje resenje, totalna zabrana od viseceg do novog mosta + jos po 500m uzvodno i nizvodno od mostova.


Vrh
   
PostPoslato: Ned Feb 10, 2013 8:44 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Avg 18, 2010 10:08 am
Postovi: 424
Pa ne bi ga zabranili trajno,vec par zimskih meseci,
kako oni misle da se riba izmresti za par meseci kada je ovi sakate i desetkuju.
A kako je moglo da bude dok Rasinci nisu dosli?
I kako moze kod Rivers Guarda da postoje zabrane pecanja u zimovnicima?
I kako mogu kraljevacke vidre da odrede desetak zimovnika sa pomenutim pravilima,i plus ih obilaze najmanje jedanput dnevno?
Verovatno se svakodnevno raspituju kako idu dozvole ovde,ja mislim mrsavo a bice jos gore ako ne preduzmu nesto konkretno :)


Vrh
   
PostPoslato: Ned Feb 10, 2013 9:02 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Okt 03, 2010 2:38 pm
Postovi: 1010
Lokacija: Z.Morava,Celije, Uvac, Shebelle, Gestro, Hunyani
Ako su mogli ovi iz Kraljeva da to urade onda to mogu i ovi iz Rasine.
I treba da urade.Nece to smanjiti prodaju dozvola vec upravo suprotno.
Ako ide kontrola cesce onda nece niko da rizikuje i da misli da moze da prodje i bez dozvole.

_________________
"Fishing is no matter of chance.It is matter of choice"

http://www.m2m-solutions.rs/


Vrh
   
PostPoslato: Pon Feb 11, 2013 2:50 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Avg 18, 2010 10:08 am
Postovi: 424
Sada videh da je R.Guard uveo totalnu zabranu pecanja i u zimovniku u Vidovu,pored Cuprijskog mosta, do 31.03 2013 zbog istog problema kao i u Trsteniku,
Sta sada kazes predsednice Rasine plus Milosevic Milane?
Ajde stavi ovde klipove sa vaseg profila na Face-u kako vadite mrezu iz rukavca u Ribniku sa 5kg ribe,
pa u Trsteniku se izgrbulja toliko svakih 5min,na isti nacin kao u Vidovu ili Cupriji :) I zasto to ne snimate?

Slabo vam idu dozvole ovde,tanko ko zilet :lol:


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 54 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 6 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs