Danas je Čet Mar 28, 2024 7:25 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 714 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 68 69 70 71 72 Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Dozvole 2013
PostPoslato: Uto Apr 09, 2013 8:08 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Nov 11, 2009 8:23 pm
Postovi: 580
Lokacija: Novi Sad
pa sta bi onda sa bojkotom??? Jeste da cena dozvole nije jedini problem ali je bila kap koja je prelila casu. Stanje na vodama je tako kakvo je i traje vec duzi niz godina... Cemu je onda sluzio bojkot? Da skrene paznju? Na sta? Meni i dalje umesto 6500 din fali 6000 din.

_________________
The good, the bad and the ugly...


Vrh
   
 
 Tema posta: Re: Dozvole 2013
PostPoslato: Uto Apr 09, 2013 9:03 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Nov 24, 2010 8:31 pm
Postovi: 74
Lokacija: Sokobanja
simpson_H napisao:
aleksa1306 napisao:
Mišljenje Ustavnog suda, još uvek nije propis koji se sprovodi i poštuje. Za promenu je potrebna odluka, Vlade, Skupštine i Ministarstva.


Da za promenu zakona je potrebna odluka vlade ali zato sam i rekao da mu daju napismeno kao dokaz da svesno krse ustav. Izmena i dopuna zakona posle ocene ustavnog suda da je nesto protiv ustavno je samo proceduralna stvar. Ili mislis da je moguce da se Vlada oglusi o misljenje ustavnog suda i zanemari ga?

Ova konstatacija, takođe ne znači ništa, pa jesmo li ti i ja stavili u zakon nešto protivustavno.Taj član zakona postoji u prethodna tri zakona, i biće drugačije tek kad ga više ne bude!


Vrh
   
 
 Tema posta: Re: Dozvole 2013
PostPoslato: Uto Apr 09, 2013 9:14 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Mar 14, 2007 2:37 am
Postovi: 964
Bojkot kao bojkot, samo jedna dobra ideja ocajno sprovedena, a efekti ce biti vidljivi NIKADA. Do nekog novog bojkota koji MORA da dodje ali sa pravim ljudima koji nece da prihvate glupava obecanja. Objasnjenje da treba delovati preko klubova i sekcija u kojima i dalje sede naopaki i pogresni ljudi, samo govori koliko je "bojkot" bio uspesan. Mi smo ih upozorili a oni su rekli "dobro" i uradili kako oni hoce. Ne zelim da mi neko individualni hobi u kome uzivam ogadi nekakvim uvodjenjem u klubove i sekcije koji i onako ne sluze nicemu. Uz sve to zakljucava se thread o bojkotu, nista bezveznije u zivotu video nisam...


Vrh
   
 
 Tema posta: Re: Dozvole 2013
PostPoslato: Uto Apr 09, 2013 9:38 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 7:48 pm
Postovi: 580
Lokacija: Novi Sad
simpson_H napisao:
Bojkot kao bojkot, samo jedna dobra ideja ocajno sprovedena, a efekti ce biti vidljivi NIKADA. Do nekog novog bojkota koji MORA da dodje ali sa pravim ljudima koji nece da prihvate glupava obecanja. Objasnjenje da treba delovati preko klubova i sekcija u kojima i dalje sede naopaki i pogresni ljudi, samo govori koliko je "bojkot" bio uspesan. Mi smo ih upozorili a oni su rekli "dobro" i uradili kako oni hoce. Ne zelim da mi neko individualni hobi u kome uzivam ogadi nekakvim uvodjenjem u klubove i sekcije koji i onako ne sluze nicemu. Uz sve to zakljucava se thread o bojkotu, nista bezveznije u zivotu video nisam...


kontam da si ti jedan od njih....ako i nisi onda verovatno imas pun kofer poznanika,kolega,prijatelja,rodbine...itd koji bi celu stvar uzeli u svoje spretne ruke i za najvise mesec-dva ajd tri, sredili i na tacni podarili svim do sada nezadovoljnim hobistima...;do bojkota su svi cutali ko p..ke ,neki su ustali i pokrenuli kola i kad su nesto uradili, a uradili su kao dosad sto nikad niko nije ,sad ni to ne valja! ma daj bwe...mani me toga vise..

_________________
Jedino lošije od petka 13-tog je ponedeljak 16-ti !


Vrh
   
 
 Tema posta: Re: Dozvole 2013
PostPoslato: Uto Apr 09, 2013 9:39 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Okt 11, 2007 11:30 am
Postovi: 140
Lokacija: Niš
Apsolutno se nista nije promenilo.Evo ja obecavam da cu kupiti dozvolu.A da li cu ? Videcemo, mozda, malo sutra , sutra.......!?

_________________
Strastveni ribolovac


Vrh
   
 
 Tema posta: Re: Dozvole 2013
PostPoslato: Sre Apr 10, 2013 12:08 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 1:31 pm
Postovi: 1680
Lokacija: Niš, Paraćin
cope 1 napisao:
Predlazem da sledece godine cena dozvole bude 13000 din, mi cemo malo da bojkotujemo pa cemo na kraju da budemo srecni sto cemo da platimo samo toliko.Bitno da se nas glas daleko cuje.SRAMOTA.

Možda bude 13000, ali zato ne bi bilo loše da uvedu korisnička područja po opštinama.
Pecaš u centru na Nišavi, pa za vrežinske bašte ti treba druga dozvola.

simpson_H napisao:
Bojkot kao bojkot, samo jedna dobra ideja ocajno sprovedena, a efekti ce biti vidljivi NIKADA. Do nekog novog bojkota koji MORA da dodje ali sa pravim ljudima koji nece da prihvate glupava obecanja.

Jesi ti taj pravi čovek? Organizuj onda! Šta čekaš? :)

_________________
Svi znaju svrhu, štuka na vrhu, tu su da kvare i naprave lom,
a negde na dnu, sudbinu jadnu, mnogima rešava nekakav som...


Vrh
   
 
 Tema posta: Re: Dozvole 2013
PostPoslato: Sre Apr 10, 2013 12:21 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Mar 14, 2007 2:37 am
Postovi: 964
uvekUpokusaju napisao:
kontam da si ti jedan od njih....ako i nisi onda verovatno imas pun kofer poznanika,kolega,prijatelja,rodbine...itd koji bi celu stvar uzeli u svoje spretne ruke i za najvise mesec-dva ajd tri, sredili i na tacni podarili svim do sada nezadovoljnim hobistima...;do bojkota su svi cutali ko p..ke ,neki su ustali i pokrenuli kola i kad su nesto uradili, a uradili su kao dosad sto nikad niko nije ,sad ni to ne valja! ma daj bwe...mani me toga vise..


Sta su uradili? Konkretno sta sem blage galame i sa kojim to efektima? Bice poboljsanje, kad, kako, gde??? Da se nastavi palamudjenje ali u okviru nekakvih klubova i sekcija???? To je rezultat? Pokrenula se kola pa ostala bez goriva!

uvekUpokusaju napisao:
kontam da si ti jedan od njih...



Batali kontanje, ne ide ti bas najbolje.


Vrh
   
 
 Tema posta: Re: Dozvole 2013
PostPoslato: Sre Apr 10, 2013 9:07 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Nov 11, 2009 8:23 pm
Postovi: 580
Lokacija: Novi Sad
Ako je tako ja onda nastavjam bojkot. Za 6000 din mogu 20 puta da odem na ribnjak i da pecam sarane i meleze. Jos malo pa ce i setnju po keju da naplacujt.

_________________
The good, the bad and the ugly...


Vrh
   
 
 Tema posta: Re: Dozvole 2013
PostPoslato: Sre Apr 10, 2013 9:23 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Jun 28, 2007 8:15 pm
Postovi: 7017
Lokacija: zajecar, nis
simpson_H napisao:
Bojkot kao bojkot, samo jedna dobra ideja ocajno sprovedena, a efekti ce biti vidljivi NIKADA. Do nekog novog bojkota koji MORA da dodje ali sa pravim ljudima koji nece da prihvate glupava obecanja. Objasnjenje da treba delovati preko klubova i sekcija u kojima i dalje sede naopaki i pogresni ljudi, samo govori koliko je "bojkot" bio uspesan. Mi smo ih upozorili a oni su rekli "dobro" i uradili kako oni hoce. Ne zelim da mi neko individualni hobi u kome uzivam ogadi nekakvim uvodjenjem u klubove i sekcije koji i onako ne sluze nicemu. Uz sve to zakljucava se thread o bojkotu, nista bezveznije u zivotu video nisam...


Da bre, sa musicarima :mrgreen:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=MM64ynWN5BQ


Vrh
   
 
 Tema posta: Re: Dozvole 2013
PostPoslato: Sre Apr 10, 2013 10:16 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Mar 06, 2010 9:23 pm
Postovi: 190
Lokacija: Naissus
Kolege iz nisa znaju za proslogodisnju konjsku lesinu koja se vukla po J.Moravi do usca Nisave...i ja pecam ,dolazi kontrola malo iznad usca i gledamo konja koji truli i ja komentarisem kako ovo stvarno nije uredu jbg...frajer malo "crven" u licu kaze : Pa jbg seljacka posla...promrmlja jos nesto i sede u vozilo i ode!
Svi znamo koliko je les zivotinje ostao u vodi na ocigled svih...ako dajemo 6000 bar da se vidi malo revnosnosti,etuzijazma,poruka kraj reke za postovanje prirodnog ambijenta,javni apel na lokalnim televizijama...nesto...
Ja ove godine def ne vadim dozvolu!!! 8)


Vrh
   
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 714 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 68 69 70 71 72 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs