Danas je Čet Mar 28, 2024 3:16 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 54 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 6
Autoru Poruka
PostPoslato: Uto Mar 19, 2013 6:43 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Feb 20, 2013 10:52 pm
Postovi: 1
tako je,,sto se soma tice,,osamucen je bio...i izvadjen je rukama u plicaku. PREDPOSTAVLJA SE DA JE SOM IMAO VERTIGO...takva dijagnoza bi verovatno odgovarala nacelniku M M Pasteti... :lol:
zamolicemo ih da nam vise ne cuvaju vode,,bar trstenicki deo. .


Vrh
   
PostPoslato: Sre Apr 10, 2013 10:48 am 
OffLine

Pridružio se: Sre Feb 20, 2013 10:52 pm
Postovi: 1
mogu da vam ispricam jos jednu zanimljivost vezanu za nacelnika Pastetu,..ovo se desava u ribocuvarskoj sluzbi. Posto postoji lista o ucinku svakog ribocuvara,,koliko je imao sati rada,,koliko je izvadio mreza samica,,...koseva itd,...da bi na kraju meseca i za to imao neku stimulaciju,. Sve to nije lose,,da jednog dana gospodin nacelnik Pasteta nije sebi upisivao kako je izvadio toliko i toliko mreza,,samica itd,..a da za to niko od njegovih cuvara nije znao. cak je vadio samice ZIMI..HAHAHAHAH,..pa ko stavlja samice zimi,,,mislim,,stvarno je preterao. Na pitanje jednog od svojih cuvara,,kada je to isao u akciju,,,posto niko to nema pojma,,,kaze covek,,ne znate vi,,isao sam ja sam,,eto,,tako radi najbolji serif Mika Pasteta....i niko mu nista ne moze. Poznato je i to da je skoro za dlaku izbegao batine od jednog svog ribocuvara,..mada niko ne garantuje da sa ovakvim ponasanjem nece to da mu se desi u skorijoj buducnosti. Poenta ove price nije to da vodimo brigu sta se radi u ribocuvarskkoj sluzbi,,nego da nam bude jasnije zasto nam se vode ne cuvaju,,.imaju ljudi preca posla. :)


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 15, 2014 10:13 pm 
OffLine

Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 10:45 pm
Postovi: 0
evo su vam danas ribolovci izmedju viseceg i starog mosta u trsteniku gospodo cuvari dok traje zabrana oni "pecaju" gospodine M.M. kako te nije sramota ostavi nase vode i idi cuvaj celije :!: :!: :!:

_________________
zapadnimoravac


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 15, 2014 10:32 pm 
OffLine

Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 10:45 pm
Postovi: 0
milosevicmilan napisao:
trale napisao:
Ja sam ribocuvarima vise puta u zadnjih par godina predlagao da ih odvedem u Bogdanje da izvade strukovne i samice, uvek su uzimali broj i pricali kako ce se javiti za par dana, naravno da se nikad nisu javili.
Nazalost unostili su jedan od najacih terena na tom delu morave, a ribocuvari su jednako krivi kao i strujarosi.


ja se nešto ne sećam da si se obratio našoj službi a za ubuduće broj ti je 069 4424 536 Milan MIlošević, a najgora stvar je što je većina ljudi već kažnjavana sa naše strane, tako da i treba da bude jasno zašto se toliko žale.



evo ti sta vi radite ribocuvari vidi miko sta radite kako se grabulja
:arrow: http://youtu.be/zRDr3k1cvFk

_________________
zapadnimoravac


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 54 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 6

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs