Danas je Čet Mar 28, 2024 7:31 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 298 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 24 25 26 27 28 Elipsa 30 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Sre Dec 18, 2013 12:03 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Sep 17, 2010 9:48 pm
Postovi: 710
Lokacija: Kraljevo
kenny napisao:
Ako ikada i dodje na snagu ovakav sistem, kladim se da ces MORATI da uzmes dozvolu negde blizu mesta stanovanja. Znaci osudjen si da pecas na odredjenom podrucju. A ako hoces da pecas jos negde - doplatne dozvole... A polaganje ribolovnog ispita ce biti besplatno? Naravno da nece...
Samo shishaj.

Tacno tako,imaces svojih 5 ili 10 km. reke,jezera itd...a doplatne nece biti,Ako bi da pecas na sledecem "sektoru" moras biti clan kod tog drugog zakupca i tako unedogled...zajebano jeste,ali na tvom sektoru nece nikada biti guzve,nepozvanih i sl. a o olaksanoj kontroli da ne pricamo
Postoji mogucnost da pecas i na drugim "sektorima" kao gost,ako te pozovu i ako si ribohvatac od ugleda... 8)
A ribo ispiti ce da se placaju,naravno,ali vise je "poenta" da se vidi dosije svakog ribolovca,i njegovo ponasanje na vodi,da li je odradio odredjen broj "volonterskih" sati,da li je pravio prekrsaje i koje...neki ce sigurno biti suspendovani a onda sledi ponovo polaganje ispita i sve ispocetka kao kod saobracajnih kaznenih poena :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 18, 2013 12:06 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Nov 04, 2008 9:51 pm
Postovi: 3008
Ovo je nevidjena diskriminacija.Znači onaj koji je pored Dunava peca lepo za male pare na svom sektoru,a onaj ko iz ,recimo, Kragujevca hoće da peca na Dunavu, platiće to zadovoljstvo papreno,ali tek ako ga pozovu... :evil: Totalna nebuloza

_________________
fish2win


Poslednja izmena od mrjr u Sre Dec 18, 2013 12:07 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 18, 2013 12:07 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Jul 04, 2007 10:05 pm
Postovi: 2684
Lokacija: Bukin :) - NS
Hajde kolega uputi i nas na taj izvor mudrosti, vidis da je cela stvar smehotresna u najmanju ruku... A da li si zaista ocekivao ikakvu drugu reakciju?!

_________________
i'm not locked in here with you..
you're locked in here with me!

“Fishing is for sport only. Fish meat is practically a vegetable.”

“Give a man a fish and feed him for a day. Don’t teach a man to fish…and feed yourself. He’s a grown man. And fishing’s not that hard.”


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 18, 2013 12:12 pm 
OffLine
Site Admin
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Feb 23, 2006 7:01 pm
Postovi: 7558
Lokacija: Novi Beograd
... u svom ovom zlu ako ga sprovedu ... dobro je jedino sto ce najverovatnije biti manje pecarosa ... pritisak na vodu je sve veci i veci iz godine u godinu - bar ovde di ja pecam najcesce ... i sve se nosi ...

_________________
Bolje upecati par malih bucova nego ni jednog velikog soma!


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 18, 2013 12:16 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Apr 21, 2013 4:16 pm
Postovi: 34
Lokacija: Crvenka
mrjr nece te pozvati ako nisi ribolovac "od ugleda" :lol:
Zamolio bih kolegu insajdera da dostavi neke konkretne dokaze moderatorima sajta o ovome sto prica u neko dogledno vreme,ako ih ne dostavi od istih bih trazio brisanje svih postova doticnog,da ne vodimo ljude dalje od ovoga...


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 18, 2013 12:18 pm 
OffLine
Offtopic majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Mar 30, 2006 1:41 pm
Postovi: 7867
Lokacija: Najzagadjeniji vodotok Europe , Vrbas grad
Meni ovo potpuno odgovara, na kanal pecam za DZ, a kad idem kod Paje i Chupe po meso pecam na ugled, tisu placam doplatnu svakako, izvandredan zakon ! :mrgreen:

_________________
bokara napisao:
Smuđ i Oslić su po meni ribe "praznog" ukusa,bez ikakvog šmeka.popularne su zbog malog broja kostiju,ali su u odnosu na druge ribe najmanje ukusne.'ebo ribu od koje se ne lepe prsti!


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 18, 2013 12:21 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Nov 04, 2008 9:51 pm
Postovi: 3008
Ja živim pored Dunava,i neće mi trebati poziv,iako nisam "pecaroš od ugleda" po nečijim shvatanjima.Takodje ,pecam u lokalu najviše ionako.Medjutim, ideja je diskriminatorska i nema šanse da tako bude.Samo fali da nam ugrade mikročipove i da sektore ograde bodljikavom žicom,pa će slika biti potpuna.Budalaštinama nikad kraja.

_________________
fish2win


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 18, 2013 12:21 pm 
OffLine
Saradnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Apr 08, 2008 12:41 pm
Postovi: 5082
Lokacija: Београд
@ Ron

E, to! Cekali smo tebe da opalis pecat, sad tema moze pod kljuc :D :D :D

_________________
Због бурних историјских догађаја пао сам у нервну тензију,
молим надлежни орган да ми одобри одлазак у пензију...


"Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довијека."

"Ко сме, тај може, ко не зна за страх, тај иде напред!"


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 18, 2013 12:59 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Sep 17, 2010 9:48 pm
Postovi: 710
Lokacija: Kraljevo
mrjr napisao:
Ovo je nevidjena diskriminacija.Znači onaj koji je pored Dunava peca lepo za male pare na svom sektoru,a onaj ko iz ,recimo, Kragujevca hoće da peca na Dunavu, platiće to zadovoljstvo papreno,ali tek ako ga pozovu... :evil: Totalna nebuloza

Nije,ko peca na Dunavu platice 4000,00rsd ko peca na Lepenici platice 800,00 din.ili nista ,rekoh da ce vode biti svrstane u kategorije...
Npr. jedan "sektor" u Golupcu moze da kosta dosta a vec sledeci par km. dalje duplo manje...a ako ce te da pecate na deset mesta,eeee to mora da kosta...
P.S. ne kazem da je ovo sve idealno i da ce tako biti 100%,ali ako se zadovolje dva kljucna uslova,garantujem da ce bas ovako biti i to mozda brze nego sto i ja mislim :?:
apsolutno,garantujem, (svim varkama iz moje kutije) :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 18, 2013 1:05 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Sep 17, 2010 9:48 pm
Postovi: 710
Lokacija: Kraljevo
mamijo napisao:
... u svom ovom zlu ako ga sprovedu ... dobro je jedino sto ce najverovatnije biti manje pecarosa ... pritisak na vodu je sve veci i veci iz godine u godinu - bar ovde di ja pecam najcesce ... i sve se nosi ...


Ista stvar i ovde...dakle ima smisla totalna obustava ribolova,dok se jadna riba ne smiri i obnovi od nas dinosaurusa?
ili mozda ne?
Pitanje:ako se obustave sve ribo aktivnosti (legalne i nelegalne)na godinu- dve da li ce doci u narednom periodu do znacajnog oporavka riblje populacije?


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 298 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 24 25 26 27 28 Elipsa 30 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs