Danas je Čet Mar 28, 2024 7:09 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Zaključan forum  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 118 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 6 7 8 9 10 Elipsa 12 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Pet Sep 26, 2014 2:52 pm 
OffLine

Pridružio se: Sub Jan 03, 2009 5:16 pm
Postovi: 7617
razliku i ćorav vidi 8)


Vrh
   
PostPoslato: Pet Sep 26, 2014 8:15 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Feb 04, 2009 9:18 pm
Postovi: 942
Lokacija: Valpovo
Nažalost, za nas, stare ljubitelje 570H, Eagle Claw u potpunosti prelazi na novo oštrenje. Sa tzv ''Regular point'' u ''Needle point''. Gotovo za sve modele koje koristimo u ovim krajevima je slična priča.

Evo i na engleskom:''Eagle Claw is in the middle of an inline change on some of their hooks styles. They are changing the point from a regular point to a "Needle Point" type point. This change includes making the barb smaller and more inline.''


Vrh
   
PostPoslato: Pet Sep 26, 2014 8:44 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Jan 23, 2012 7:12 pm
Postovi: 3419
Lokacija: Kanjiža
Dule, koje su ove što si mi poslao? Regular ili needle??? Da znam da mi uvek TE trebaju :wink:

Ma odlične udice!!! Odnos cena-kvalitet, ne može bolje...

_________________
Tek kad sasečeš poslednje drvo, tek kad zatruješ poslednju reku, tek kad upecaš poslednju ribu - tek tada ćeš shvatiti da se novac ne može jesti!


Vrh
   
PostPoslato: Pet Sep 26, 2014 9:33 pm 
OffLine
Saradnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Okt 21, 2007 10:02 pm
Postovi: 3667
Lokacija: Novi Sad,Beograd,Skela
^
Imash jedan uzorak sa novim vrhom.
8)

_________________
PKVM Web Shop / Adresar-MALOPRODAJE


Vrh
   
PostPoslato: Pet Sep 26, 2014 9:37 pm 
OffLine

Pridružio se: Sub Jan 03, 2009 5:16 pm
Postovi: 7617
eto dokaz da svaka roba ima svog kupca :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Sub Sep 27, 2014 8:40 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Jan 23, 2012 7:12 pm
Postovi: 3419
Lokacija: Kanjiža
Ne razumem kolega, šta je toliko smešno?

_________________
Tek kad sasečeš poslednje drvo, tek kad zatruješ poslednju reku, tek kad upecaš poslednju ribu - tek tada ćeš shvatiti da se novac ne može jesti!


Vrh
   
PostPoslato: Sub Sep 27, 2014 9:05 pm 
OffLine

Pridružio se: Sub Jan 03, 2009 5:16 pm
Postovi: 7617
ne razlikovanje Regular i Needle i tvrdnja da je odlično poklapa se sa tvrdnjom da svaka roba ima svog kupca što uopće nije loše kolega


Vrh
   
PostPoslato: Sub Sep 27, 2014 9:45 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Jan 23, 2012 7:12 pm
Postovi: 3419
Lokacija: Kanjiža
Aaaa, to...
Izvinjavam se što nismo svi ribolovni genijalci, pa se ne razumemo toliko!
Eto šta ti je život... Pecaš nečim što ti savršeno odgovara, predobro ti završava posao, nabavio si po preporuci velike većine koja takođe ima samo reči hvale, a onda se pojavi jedan koji ti u trenutku sruši svet i shvatiš da si čitavo vreme bio u zabludi... Bar da sam ranije znao pa da ne pravim ovolike zalihe od više stotina komada! Sad moram pecati dalje s njima, imaću odličnu realizaciju i minoran broj spadanja, platio za to smešnu cenu, svi će mi dalje govoriti "što su ti dobre udice", ali sad postoji spoznaja da džaba što vidim da je nešto dobro, ono u stvari - nije dobro!
Od sada prvo pitam one što STVARNO ZNAJU, pa tek onda kupujem!

_________________
Tek kad sasečeš poslednje drvo, tek kad zatruješ poslednju reku, tek kad upecaš poslednju ribu - tek tada ćeš shvatiti da se novac ne može jesti!


Vrh
   
PostPoslato: Sub Sep 27, 2014 9:48 pm 
OffLine

Pridružio se: Sub Jan 03, 2009 5:16 pm
Postovi: 7617
nisi razumio ...
ono na što si pecao nema ...ima samo loša kopija u tome je problem


Vrh
   
PostPoslato: Sub Sep 27, 2014 9:55 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Jan 23, 2012 7:12 pm
Postovi: 3419
Lokacija: Kanjiža
A ja reko neka prozivka :mrgreen: Pardon... :wink: +

Ne znam, ove što mi Dule poslao su odlične! Iste su kao u prethodnoj turi... Sad, ako neki novi uvoz (serija) ne bude takva, to može biti problem... Najviše mi se dopada što se pri udaru o kamen oštrica ni najmanje ne istupi nego se iskrivi, špic klešta časkom iz prsluka, ispravka u sekundi i - teraj dalje! A i pouzdane su sšto se soma tiče! Za mene, za sada, udica - nambr van :) !

_________________
Tek kad sasečeš poslednje drvo, tek kad zatruješ poslednju reku, tek kad upecaš poslednju ribu - tek tada ćeš shvatiti da se novac ne može jesti!


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 118 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 6 7 8 9 10 Elipsa 12 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs