Danas je Uto Mar 19, 2024 5:32 am

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 4 postova ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: Čet Dec 25, 2014 11:36 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Avg 09, 2009 3:26 pm
Postovi: 520
Lokacija: pancevo
Zanima me koliko kostaju dozvole za pecanju u Madjarskoj idem na par dana i naravno nacice se vremena da se zabaci, e sad me zanima kakl ide procedura za dozvole, da li oni nailaze kontrolisu pa na licu mesta kupis dnevnu ili kako? Hvala unapred, pecao bih u centru na dunavu


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
   
PostPoslato: Pet Dec 26, 2014 10:02 am 
OffLine
Site Admin
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Dec 02, 2006 3:43 pm
Postovi: 7248
Lokacija: Subotica
Treba ti njihova jedinstvena dozvola koja mislim da je nekih 30-ak €, plus doplatna dozvola za područje na kom pecaš (ne znam gde ćeš pecati).


Vrh
   
PostPoslato: Pet Dec 26, 2014 10:50 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Jan 23, 2012 7:12 pm
Postovi: 3419
Lokacija: Kanjiža
Niiije 30€... MOHOSZ-ova ("jedinstvena") je 2000 forinti + 200 forinti za dnevnik ulova, što mu dođe 800-900 dinara! Važi čini mi se do 31.januara naredne godine, a onda u februaru mora da im se pošalje (vrati) dnevnik ulova, u suprotnom cena za narednu godinu bude dvostruka (4000 forinti), ili čak zabrana pecanja godinu dana...
VAŽNO: Traže da prikažemo našu jedinstvenu dozvolu, da bi izdali njihovu!

Sa tom dozvolom se onda mogu vaditi one za određene vode (regionalne)... Kažeš da bi pecao u "centru", Budimpešta je u pitanju pretpostavljam, i koliko znam dnevna dozvola za Dunav je tamo 1500 forinti (~600din)! Ako ima neko tamo unapred da vam reši tu "papirologiju" to je najbolje, ako ne, onda se treba raspitati u tamošnjim ribolovačkim radnjama, često i same izdaju dozvole, ako ne, onda sigurno znaju gde i na koji način se to radi...

_________________
Tek kad sasečeš poslednje drvo, tek kad zatruješ poslednju reku, tek kad upecaš poslednju ribu - tek tada ćeš shvatiti da se novac ne može jesti!


Vrh
   
PostPoslato: Pet Dec 26, 2014 11:13 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Avg 09, 2009 3:26 pm
Postovi: 520
Lokacija: pancevo
Hvala Sane,nasu dozvolu nosim pa cu do njih, nacicu neki fish shop pa da vidimo kako to ide,a naravno i neke "rupice" da odaju nadam se :)nisam skroz njihov imam malo madjarske krvi pa cu valjda proci :)
mislio sam jedan ul i jedan za smukija da probam,malo sedove i glavinjare da bacam


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 4 postova ] 

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 0 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs