Danas je Čet Mar 28, 2024 10:30 am

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 129 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 9 10 11 12 13
Autoru Poruka
PostPoslato: Sub Okt 05, 2013 10:43 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Jan 18, 2008 2:41 am
Postovi: 260
Lokacija: KG
U Sumaricama pre neko vece videli neke idijote da postavljaju mrezu, zvali Saleta cuvara a on im rekao da nemoze da dodje posto ima neke obaveze, a ustvari to su bili neki njegovi majmuni...

_________________
Varalicarska sekcija-Kragujevac


Vrh
   
PostPoslato: Sub Okt 05, 2013 11:24 am 
OffLine

Pridružio se: Uto Mar 06, 2012 4:13 pm
Postovi: 116
Ne znam zasto nisam iznenadjen :oops:


Vrh
   
PostPoslato: Ned Okt 27, 2013 6:16 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Nov 19, 2011 11:27 pm
Postovi: 782
Lokacija: Kragujevac
Na gruzi se pojavio saran komadi od 50 do 200-250 grama bukvalno su kao cverglani,izgleda da mu mrest uspeo ove godine ! Da je srece i da smudju uspe mrest !! Jednom prilikom ja sa caletom na Gruzi kod potopljenog puta varalicario ,letos i prolazim pored nekih ribolovaca i pita moj cale ''kako ide'' kaze jedan ''pa evo nagrdismo ga'',pogledam ja u cuvarku ono jedno 100 sarancica od 100 grama,majmuni!!!!! I tako ce sarana da bude na Gruzi naredne dve godine i onda ce alavi ribolovci i lopovi da pokupe sve i krajjj ! :x


Vrh
   
PostPoslato: Ned Okt 27, 2013 6:47 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Okt 14, 2010 7:32 pm
Postovi: 729
Lokacija: pivara
Mrest je bio dobar u celoj Srbiji
a sta ce preziveti ....
Vidjao sam cuvare ove jeseni par puta pokusavaju da spasu
te malisane al hebi ga njih je samo dvoje na tri jezera
tako da su im sanse svedene na minimum


Vrh
   
PostPoslato: Čet Dec 05, 2013 9:07 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Nov 06, 2007 2:22 pm
Postovi: 1497
Lokacija: Kragujevac - srce Srbije
Čujem iz vrlo pouzdanih izvora da smuđ lepo jede mrežu ovih dana. Ne prestaje se sa "radom", pretpostavljam zbog slava, ili iz čistog poriva da se satre sve što postoji na planeti zemlji. Bilo je podosta komada od 5-8kg , a ima slika i jednog od blizu 12.

Prijatno vam bilo.

_________________
Kažeš da voliš svoju decu, a vidi šta im ostavljaš - mrtva priroda, slika našeg vremena


Vrh
   
PostPoslato: Pon Avg 17, 2015 7:30 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Jan 18, 2008 2:41 am
Postovi: 260
Lokacija: KG
Pod hitno nesto mora da se preduzme!!!! Na Gruzi je haos od mrezarosa nece da ostane nista od ribe od ovi
sto se voze sa skuterima samo da se poludi pa da covek uzme pusku i da puca, moramo da uradimo nesto ja vec danas pokrecem peticiju!!!!
Idem do gradonacelnika da vidim dali hoce da pomogne mi pijemo tu vodu sa jezera a tamo se voze razni skuteri i camci sa kojekakvim motorima....

_________________
Varalicarska sekcija-Kragujevac


Vrh
   
PostPoslato: Pon Avg 17, 2015 9:08 am 
OffLine
Saradnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Maj 24, 2006 12:26 am
Postovi: 8889
Lokacija: Niš
Mogli napisao:
Na gruzi se pojavio saran komadi od 50 do 200-250 grama bukvalno su kao cverglani,izgleda da mu mrest uspeo ove godine ! Da je srece i da smudju uspe mrest !!

Uspeo je i mrest smuđa, rekao mi je ihtiolog koji je (možda i samoinicijativno, tj. nezvanično) ispitivao fond jezera. Kaže: malog šarana i malog smuđa na "milione".

_________________
Svi su bili na mojoj strani, zato se čamac i prevrnuo...


Vrh
   
PostPoslato: Pon Avg 17, 2015 9:13 am 
OffLine

Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 5:38 pm
Postovi: 1408
Lokacija: Mataruge
Odlicno. Imace sabani sta da nose kuci. A bice i da se svinje dohrane.

Sent from my XT615 using Tapatalk 2

_________________
Мепс ол д веј.


Vrh
   
PostPoslato: Pon Avg 17, 2015 12:21 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Nov 19, 2011 11:27 pm
Postovi: 782
Lokacija: Kragujevac
Da Goci,uspeo je i mrest smudja,a i soma. Smudjaraka,primeraka od ove godine(velicine cigare) ima mnogo,ali primeraka od prosle (velicine od 15 do 25 cm) ima 10 puta vise,na tone,probao da pecam bandara na ul gumice i voblercice,za sat vremena 100 komada moze da se uhvati,mnogo sam se odusevio :D Som se takodje dobro izmrestio,oni dubinkarosi sto pecaju smudja na keder,hvataju i po 10 komada od pola kila,neki nose sto je jako tuzno,a neki i pustaju.Od proslogodisnjeg i ovogodisnjeg mresta Gruza ce biti puna ribe narednih 5,6 godina!


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 129 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 9 10 11 12 13

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs