Danas je Uto Mar 19, 2024 11:56 am

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 156 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 8 9 10 11 12 Elipsa 16 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Sre Mar 02, 2016 1:33 pm 
OnLine

Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 2:41 pm
Postovi: 5188
Lokacija: Beograd-Donji Milanovac
Ne
Sve skidaj :lol:

_________________
Bistro


Vrh
   
PostPoslato: Čet Mar 03, 2016 1:32 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Nov 06, 2007 2:22 pm
Postovi: 1497
Lokacija: Kragujevac - srce Srbije
Seci psa!

(reče nalogodavac (Velimir Bata Živojinović) ubici Miloša Obilića, prim.aut., izvor film Kosovski boj)

_________________
Kažeš da voliš svoju decu, a vidi šta im ostavljaš - mrtva priroda, slika našeg vremena


Vrh
   
PostPoslato: Pet Mar 04, 2016 9:12 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Nov 06, 2007 2:22 pm
Postovi: 1497
Lokacija: Kragujevac - srce Srbije
Upravo sam na Pinku saslusao i pogledao Stakica i gospodina koji zastupa privredne ribolovce u raspravi oko uvedenih mera za privredne ribolovce. Sve u svemu, kada se borite za bolje sutra za sve ribolovce, protiv sebe imate krivolovce, privredne izlovljavace, drzavu i kvazi sportske ribolovce. Svako ima svoj razlog da vas sputava, svako ima lobi, a svi imaju zajednickog saveznika - nas same.
Od srca zelim da se ova prica zavrsi dobro po sve nas koji volimo reke, i podrzacu borbu na svaki nacin, nisam neki posebni optimista ali javlja se tracak nade.

I da, dogovoru sa ovim nazovi privrednim ribarima, bih dao samo jos jednu sansu a onda bih i na njih djonom ukoliko se ne budu dozvali pameti. A mislim da nece. Lobi im je jak....ali je zato ribe manje, nece uskoro imati sta da love i izlovljavaju. Sami ce sebe da upopaste, kao sto smo i mi sami uradili.

_________________
Kažeš da voliš svoju decu, a vidi šta im ostavljaš - mrtva priroda, slika našeg vremena


Vrh
   
PostPoslato: Pet Mar 04, 2016 11:34 am 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13345
Lokacija: Sombor....
^



_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Pet Mar 04, 2016 12:23 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Jan 25, 2009 7:41 pm
Postovi: 3991
Lokacija: Jarkovo / Vojvodina
Sve je ok, ali niko ne spominje da i rekreativci u tom istom periodu ne smeju da pecaju zbog lovostaja. Pa ako je nama lovostaj ( za nas60.000) neka i Alasi poštede ribu koja se mresti, a za to vreme neka mrežare tolstolobike i manjove ako će biti subvencionisani iz EU fondova. Neka budu korisni ako već dobijaju subvencije.

_________________
jebalevasvorumuljeičiburaške


Vrh
   
PostPoslato: Pet Mar 04, 2016 1:16 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Nov 06, 2007 2:22 pm
Postovi: 1497
Lokacija: Kragujevac - srce Srbije
Тo bi i trebalo da bude poenta. Zakon mora da bude isti za sve. Pa iste su nam ribe u lovostaju majku mu!!

_________________
Kažeš da voliš svoju decu, a vidi šta im ostavljaš - mrtva priroda, slika našeg vremena


Vrh
   
PostPoslato: Pet Mar 04, 2016 2:04 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 3:25 pm
Postovi: 1236
Lokacija: NS-BG-Perucac
Nacuo sam da se u ministarstvu vec premisljaju oko zabrane za stajace alate u vreme mresta. Navodno ponistice naredbu.
Ako to urade sa svim sta se desavalo oko konkursa, ja ne znam ko ce ih uzimati za ozbiljno vise.

_________________
"Žene vole kad brkovi žare..."

"Think Locally, Fuck Globally"


Vrh
   
PostPoslato: Pet Mar 04, 2016 2:11 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Jan 23, 2012 7:12 pm
Postovi: 3419
Lokacija: Kanjiža
E onda je lopta zaista kod nas! Bar 3000 ljudi da protestuje ispred istog ministarstva!

_________________
Tek kad sasečeš poslednje drvo, tek kad zatruješ poslednju reku, tek kad upecaš poslednju ribu - tek tada ćeš shvatiti da se novac ne može jesti!


Vrh
   
PostPoslato: Pon Mar 07, 2016 5:10 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 3:25 pm
Postovi: 1236
Lokacija: NS-BG-Perucac
Zvanično, PRAVILNIK VAŽI!
Na zahtev URS-a povodom glasina, da će se poništiti spominjani prvilnik, stigao je mejl iz PR službe Ministarstva poljoprivrede i zaštite životne sredine u kom stoji crno na belo da je Pravilnik o načinima, sredstvima i alatima koji je objavljen u Službenom glasniku važeći!

_________________
"Žene vole kad brkovi žare..."

"Think Locally, Fuck Globally"


Vrh
   
PostPoslato: Pon Mar 07, 2016 5:39 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Sep 25, 2014 1:26 pm
Postovi: 103
Hvala bogu.

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 156 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 8 9 10 11 12 Elipsa 16 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs